2

@budel17 Bernardo akurat w tym sezonie jest co najwyżej przeciętny.

0

@ChampionLW Pep inspirował się Setienem, możemy być dumni, że mamy takiego trenera.

0

@kaamil1910 De Bruyne, Aouar, Sterling, Eric Garcia, Mahrez.

0

https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1294712489716994048
Nie wiem czemu tak narzekacie na ten wczorajszy wynik, przecież Real przegrał wyżej!

3

@PatrychoO Jeśli Pochettino przyjdzie, to bardzo możliwe, że się doczekasz.

0

@Vempers Nie. Poprawił trochę swoją skuteczność w porównaniu do tego co było wczesniej, ale dalej uważam, że jest zbyt słaby na pierwszy skład w Barcelonie i za dobry na ławkę.

10

Eric Garcia w wyjściowym składzie City.

1

@adasko1998 Nie pasuje do narracji, więc o tym nie wspomniał. Klasyk.

0

@ngif Nie wiem czy Xavi przeprowadzilby rewolucje. Tutaj jest dalej mnóstwo jego kolegów. I nie wydaje mi się, żeby potrafił np. odstawić takiego Busquetsa.

1

@klaudiusz_blau To prawda. Tylko, że chodzi o motoryke. Oczywiście, dalej będą momenty gdzie Busi będzie czarował, ale wydaje sie, że nie da się już nic wielkiego osiągnąć z nim jako absolutnie podstawowym zawodnikiem. Jego rola powinna być już coraz bardziej ograniczana.

0

W sumie to najbardziej obawiam się, że z tą zmianą trenera będzie powtórka z rozrywki. Po tych wszystkich informacjach w prasie nie ma szans, żeby Setien został (tak samo jak w przypadku Valverde) i nagle okaże się, że nie dogadają się z Pochettino, Xavi nie będzie chciał wrócić i zatrudnią jakiegoś Eusebio Sacristana. Mam nadzieję, że jeśli nie będą mogli dogadać się z żadnym trenerem z dużym nazwiskiem, to nie będzie kombinowania, tylko po prostu dadzą szanse Pimienti.

0

@tristan87 Też go chciałem, gdy jeszcze trenował Hoffenheim, ale szansę na to, że po jednym sezonie porzuci projekt w Lipsku są raczej bardzo niewielkie.

0

Kto waszym zdaniem powinien być trenerem Barcelony w przyszłym sezonie?

Niech to będą mimo wszystko przynajmniej w miarę realne opcje, bo raczej na powrót Pepa albo przyjście Kloppa nie ma co liczyć.

1

@Kamiloza91 A to w niemieckich klubach grają tylko zawodnicy z Niemiec? Bo tylko wtedy to co napisałeś miałoby jakikolwiek sens.

1

@Bobo25 Bardzo możliwe, dlatego mam nadzieje, że przynajmniej na razie nie przyjdzie.

1

Ale tego, że w pierwszym meczu za Setiena wymieniliśmy ponad 1000 podań nikt mu nie zabierze!

0

Jeśli ktos jest ciekaw, to Fantasy Premier League już ruszyło i można budować składy.

1

@fcbarcafan19 Tyle wiem, ale dalej nigdzie nie powiedział, że gardzi Barceloną.

1

@Kidd Kiedy Poch powiedział, że gardzi Barceloną?

1

Pewnie to pytanie retoryczne, ale jestem ciekaw. Czy jest tutaj jeszcze jakaś osoba, która chce pozostania Setiena?

1

@FafitFCB Zwycięzcy dzisiejszej pary.

0

@Konradomoreno Nie chodzi o to jakby zagrał, tylko, że znowu mógłby się połamać.

3

@Konradomoreno Bez przesady z tym Dembele, facet nie grał od 9 miesięcy.

0

@333tricampeones333 Chodziło mi bardziej o zawodników, którzy grali w rezerwach w tym sezonie. Ansu i tak już ma zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie.

1

W zasadzie to dlaczego Setien wczoraj nie wpuścił kogokolwiek z młodych z ławki? Przecież minimum zaangażowania wystarczyłoby żeby przynajmniej nie skompromitować się aż tak bardzo. A młodzi na pewno chcieliby się pokazać. Quique tak naprawdę sam siebie zwolnił swoimi niezrozumiałymi decyzjami.

0

@RadekACCA Mały błąd. Z Romą odpadliśmy różnica 0 bramek. Z Liverpoolem jedną.

48

Przypominam, że Setien nie zgodził się żeby Ansu i Puig zagrali w rezerwach w barażach o awans, po czym Riqui w dwóch meczach nie zagrał ani minuty, a Ansu zagrał łącznie 20.

0

@Ghotti W sumie tak, ale nawet nie potrafię znaleźć innego, mocniejszego określenia, które by faktycznie oddało jego wczorajszy występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?