Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 Bernardo akurat w tym sezonie jest co najwyżej przeciętny.
0
@ChampionLW Pep inspirował się Setienem, możemy być dumni, że mamy takiego trenera.
0
@kaamil1910 De Bruyne, Aouar, Sterling, Eric Garcia, Mahrez.
0
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1294712489716994048
Nie wiem czemu tak narzekacie na ten wczorajszy wynik, przecież Real przegrał wyżej!
3
@PatrychoO Jeśli Pochettino przyjdzie, to bardzo możliwe, że się doczekasz.
0
@Vempers Nie. Poprawił trochę swoją skuteczność w porównaniu do tego co było wczesniej, ale dalej uważam, że jest zbyt słaby na pierwszy skład w Barcelonie i za dobry na ławkę.
10
Eric Garcia w wyjściowym składzie City.
1
@adasko1998 Nie pasuje do narracji, więc o tym nie wspomniał. Klasyk.
0
@ngif Nie wiem czy Xavi przeprowadzilby rewolucje. Tutaj jest dalej mnóstwo jego kolegów. I nie wydaje mi się, żeby potrafił np. odstawić takiego Busquetsa.
1
@klaudiusz_blau To prawda. Tylko, że chodzi o motoryke. Oczywiście, dalej będą momenty gdzie Busi będzie czarował, ale wydaje sie, że nie da się już nic wielkiego osiągnąć z nim jako absolutnie podstawowym zawodnikiem. Jego rola powinna być już coraz bardziej ograniczana.
0
W sumie to najbardziej obawiam się, że z tą zmianą trenera będzie powtórka z rozrywki. Po tych wszystkich informacjach w prasie nie ma szans, żeby Setien został (tak samo jak w przypadku Valverde) i nagle okaże się, że nie dogadają się z Pochettino, Xavi nie będzie chciał wrócić i zatrudnią jakiegoś Eusebio Sacristana. Mam nadzieję, że jeśli nie będą mogli dogadać się z żadnym trenerem z dużym nazwiskiem, to nie będzie kombinowania, tylko po prostu dadzą szanse Pimienti.
0
@tristan87 Też go chciałem, gdy jeszcze trenował Hoffenheim, ale szansę na to, że po jednym sezonie porzuci projekt w Lipsku są raczej bardzo niewielkie.
0
Kto waszym zdaniem powinien być trenerem Barcelony w przyszłym sezonie?
Niech to będą mimo wszystko przynajmniej w miarę realne opcje, bo raczej na powrót Pepa albo przyjście Kloppa nie ma co liczyć.
1
@Kamiloza91 A to w niemieckich klubach grają tylko zawodnicy z Niemiec? Bo tylko wtedy to co napisałeś miałoby jakikolwiek sens.
1
@Bobo25 Bardzo możliwe, dlatego mam nadzieje, że przynajmniej na razie nie przyjdzie.
1
Ale tego, że w pierwszym meczu za Setiena wymieniliśmy ponad 1000 podań nikt mu nie zabierze!
0
Jeśli ktos jest ciekaw, to Fantasy Premier League już ruszyło i można budować składy.
1
@fcbarcafan19 Tyle wiem, ale dalej nigdzie nie powiedział, że gardzi Barceloną.
1
@Kidd Kiedy Poch powiedział, że gardzi Barceloną?
1
Pewnie to pytanie retoryczne, ale jestem ciekaw. Czy jest tutaj jeszcze jakaś osoba, która chce pozostania Setiena?
1
@FafitFCB Zwycięzcy dzisiejszej pary.
11
https://mobile.twitter.com/Maciejj_17/status/1277619906561933314
Oj tak...
0
@Konradomoreno Nie chodzi o to jakby zagrał, tylko, że znowu mógłby się połamać.
3
@Konradomoreno Bez przesady z tym Dembele, facet nie grał od 9 miesięcy.
0
@333tricampeones333 Chodziło mi bardziej o zawodników, którzy grali w rezerwach w tym sezonie. Ansu i tak już ma zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie.
1
W zasadzie to dlaczego Setien wczoraj nie wpuścił kogokolwiek z młodych z ławki? Przecież minimum zaangażowania wystarczyłoby żeby przynajmniej nie skompromitować się aż tak bardzo. A młodzi na pewno chcieliby się pokazać. Quique tak naprawdę sam siebie zwolnił swoimi niezrozumiałymi decyzjami.
0
@RadekACCA Mały błąd. Z Romą odpadliśmy różnica 0 bramek. Z Liverpoolem jedną.
2
Polecam sobie poczytać:
https://www.fcbarca.com/93139-quique-setien-nie-mam-obszernego-cv-ani-trofeow-ale-moge-zagwarantowac-ze-bedziemy-grac-dobry-futbol.html
https://www.fcbarca.com/93189-quique-setien-jezeli-niezasluzenie-wygramy-1-0-nie-bede-zadowolony.html
48
Przypominam, że Setien nie zgodził się żeby Ansu i Puig zagrali w rezerwach w barażach o awans, po czym Riqui w dwóch meczach nie zagrał ani minuty, a Ansu zagrał łącznie 20.
0
@Ghotti W sumie tak, ale nawet nie potrafię znaleźć innego, mocniejszego określenia, które by faktycznie oddało jego wczorajszy występ.