0

Na boisku byliśmy lepsi ale co z tego jak skuteczność znów fatalna

5

Dziś mijają 4 lata od śmierci Kobe Bryanta :( kurde, ale to zleciało

5

@MesQueUnClub96 Włącz Eurosport, pewnie jakaś będzie lecieć ;)

1

Wiedziałem, że po przełożeniu El Clasico nie ma się co spieszyć ze słowami, że Dembele jednak zagra w klasyku. No i faktycznie stało się to co jest niestety normą ostatnio.

0

A trawa jest zielona...

0

Naprawdę szkoda mi Coutinho, tak wierze w tego chłopaka, że w końcu pokaże swoją najlepszą wersję jak jeszcze grał w Liverpoolu

1

11 grudnia bodajże ;)

2

4-2 dla Barcy :) Oj chciałbym :)

1

Dziękuję Barco za ten wspaniały wieczór!!! Gramy dalej!!!

0

Cały Luisito:)

0

Według mnie Enrique dobrze zrobił, że wystawił Rafinhe dzisiaj. No to Panowie, po awans!

0

Leo jestes Bogiem! To co zrobil w tych dwoch akcjach to bylo fenomenalne:D

0

Sory nie chciałem odp do Ciebie.

0

Ale piła Iniesty to poezja.

2

Jak tak dalej pójdzie to w Barcelonie będzie -7 przed klasykiem:/

4

Najważniejsze, że są 3 punkty. Trudny teren zdobyty. Brawo!!!

1

Liczę na gola Paco i wysoką wygraną.

4

No i świetnie, jeszcze dwie.

0

Prosze niech to strzelą.

0

Co porobili to palce lizac. Messi jest wielki!!!

0

Luis rozpoczyna marsz po króla strzelców.

0

Nie ma co dłużej czekać tylko brać go zanim zrobi to ktoś inny.

0

Fakt była ładna;)

0

Ale beka z tych bramek:)

0

Dziękuje Polacy byliście świetni. Zagraliście wspaniały turniej. Gdy wrócicie do Polski to od wszystkich dostaniecie gromkie brawa i każdy będzie Wam dziękował, że dostarczyliście wszystkim polskim kibicom wiele radości, bo zasługujecie na to. DZIĘKUJEMY:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?