Veb2224
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na boisku byliśmy lepsi ale co z tego jak skuteczność znów fatalna
5
Dziś mijają 4 lata od śmierci Kobe Bryanta :( kurde, ale to zleciało
5
@MesQueUnClub96 Włącz Eurosport, pewnie jakaś będzie lecieć ;)
1
Wiedziałem, że po przełożeniu El Clasico nie ma się co spieszyć ze słowami, że Dembele jednak zagra w klasyku. No i faktycznie stało się to co jest niestety normą ostatnio.
0
A trawa jest zielona...
0
Naprawdę szkoda mi Coutinho, tak wierze w tego chłopaka, że w końcu pokaże swoją najlepszą wersję jak jeszcze grał w Liverpoolu
1
11 grudnia bodajże ;)
2
4-2 dla Barcy :) Oj chciałbym :)
1
Dziękuję Barco za ten wspaniały wieczór!!! Gramy dalej!!!
0
Cały Luisito:)
0
Według mnie Enrique dobrze zrobił, że wystawił Rafinhe dzisiaj. No to Panowie, po awans!
0
Leo jestes Bogiem! To co zrobil w tych dwoch akcjach to bylo fenomenalne:D
0
Sory nie chciałem odp do Ciebie.
0
Ale piła Iniesty to poezja.
2
Jak tak dalej pójdzie to w Barcelonie będzie -7 przed klasykiem:/
4
Najważniejsze, że są 3 punkty. Trudny teren zdobyty. Brawo!!!
1
Liczę na gola Paco i wysoką wygraną.
4
No i świetnie, jeszcze dwie.
0
Prosze niech to strzelą.
0
Co porobili to palce lizac. Messi jest wielki!!!
0
Luis rozpoczyna marsz po króla strzelców.
0
Nie ma co dłużej czekać tylko brać go zanim zrobi to ktoś inny.
0
Fakt była ładna;)
0
Ale beka z tych bramek:)
0
Dziękuje Polacy byliście świetni. Zagraliście wspaniały turniej. Gdy wrócicie do Polski to od wszystkich dostaniecie gromkie brawa i każdy będzie Wam dziękował, że dostarczyliście wszystkim polskim kibicom wiele radości, bo zasługujecie na to. DZIĘKUJEMY:)