Główna walka o fotel prezydenta rozegra się między Barto a Laportą i po tym co powiedział Laporta (że to on i Abidal będą decydować jakich piłkarzy pozyska klub) gorąco liczę na to że wygra Barto, choć sam nie zagłosowałbym na żadnego z nich.
To już 2 kiedy przegrywamy z lepszym przeciwnikiem, nie chcę jeszcze zwalniać Enriqe ale co raz bardziej traci w moich oczach myślę, że jeżeli jego Barca nie wypali to trzeba się będzie zastanowić nad zatrudnieniem trenera światowego formatu, takiego który coś osiągną a nie takiego który ma dopiero osiągnąć coś u nas. Ja osobiście z otwartymi rękami przyjął bym Pepa i uważam, że nie znajdziemy nikogo kto tak jak pasowałby do Barcy.
Komentarze
0
Główna walka o fotel prezydenta rozegra się między Barto a Laportą i po tym co powiedział Laporta (że to on i Abidal będą decydować jakich piłkarzy pozyska klub) gorąco liczę na to że wygra Barto, choć sam nie zagłosowałbym na żadnego z nich.
3
Bravo
Bartra Pique Adriano
Pedro/Alves Mashe Alba
Iniesta
Messi Suarez Ney
1
Adriano mógłby grać częściej i na PO.
0
Kto to ?Thiago?
0
i z kartami w ręku
6
Co się stanie jak spadniemy do Ligi Adalante bo szkoda mi chłopaków z Barcy B .
5
Jeśli Piqué wystąpi w dzisiejszym meczu, będzie to jego 300 spotkanie w barwach Barcelony.
4
To już 2 kiedy przegrywamy z lepszym przeciwnikiem, nie chcę jeszcze zwalniać Enriqe ale co raz bardziej traci w moich oczach myślę, że jeżeli jego Barca nie wypali to trzeba się będzie zastanowić nad zatrudnieniem trenera światowego formatu, takiego który coś osiągną a nie takiego który ma dopiero osiągnąć coś u nas. Ja osobiście z otwartymi rękami przyjął bym Pepa i uważam, że nie znajdziemy nikogo kto tak jak pasowałby do Barcy.
4
Mam nadzieję, że przegramy.
4
LE: "Na poziomie indywidualnym nie mam do nikogo zastrzeżeń".