JA oczywiście mam dwa obywatelstwa i kibicuję jak zawsze Niemcom! Będzie mi może z jakiegoś powodu smutno jak Argentyna polegnie ale tylko ze względu na grających tam zawodników Barcy.
Oby nie obudzili się z ręką w nocniku, i zostali bez składu ale myślę, że wiedzą co robią, i ze skompletowaniem składu nie będzie jakichkolwiek problemów
0
Ustawienie nie gra grają odpowiedni gracze na odpowiednich pozycjach
0
Niech się dobrze wyleczy by w ligowych meczach na 100% był sprawny
0
Kurcze Cuadrado by nam się przydał i to jak najbardziej by pasował do zespołu
0
Nigdy tego nie pojmę? tak wysoce niesprawiedliwej kary!
1
Żal mi was polskie świnie niech żyją Niemcy
0
i kolejny z banem zostanie żegnam miernoto
1
wymęczyła synku wymęczyła takiej piłki nie da się oglądać
0
biedny zakompleksiony mały polaczek
0
polaczek popisz sobie jeszcze bo masz bana
0
i tyle z ciebie polaczku, na tej stronie już nie zagościsz
0
będzie ban żegnam, zakompleksiony człowieczku
0
gnom....
0
masz jakiś problem polaczku?
0
największy błąd Barcelony dając tyle kasy za idiotę on jeszcze nie raz będzie zawieszony
0
hahaha hahaha hahaha gnom nawet piłki nie kopnie
0
tak i my ciebie brudasie
0
Niemcy zjedzą malutką Argentynę :)
1
Tylko Niemcy, szmacianka nie jest godna finału Argentyna ani jednego dobrego meczu nie zagrała
0
JA oczywiście mam dwa obywatelstwa i kibicuję jak zawsze Niemcom! Będzie mi może z jakiegoś powodu smutno jak Argentyna polegnie ale tylko ze względu na grających tam zawodników Barcy.
0
I kto teraz będzie podstawowym bramkarzem?
0
Idzie w ślady Pirlo
1
Kurcze ale ten bramkarz Meksyku jest dobry albo taki dzień miał
0
w 100% się zgadzam
0
Wracamy na właściwe tory :)
0
Już jest nasz :)
0
Niech on się zajmie reprezentacją Chile i niech nie uczy co w Barcelonie mają robić!
0
Ciężko jakoś ostatnio wszystkim dokonywać transferów
0
Ja również z zespołem jest się w każdej sytuacji
1
Oby nie obudzili się z ręką w nocniku, i zostali bez składu ale myślę, że wiedzą co robią, i ze skompletowaniem składu nie będzie jakichkolwiek problemów
1
Gościu bredzisz Ty nie masz o niczym pojęcia, to jest żałosne to co piszesz!Moja riposta jest do autora tekstu panaTwistandShout