0

Ustawienie nie gra grają odpowiedni gracze na odpowiednich pozycjach

0

Niech się dobrze wyleczy by w ligowych meczach na 100% był sprawny

0

Kurcze Cuadrado by nam się przydał i to jak najbardziej by pasował do zespołu

0

Nigdy tego nie pojmę? tak wysoce niesprawiedliwej kary!

1

Żal mi was polskie świnie niech żyją Niemcy

0

i kolejny z banem zostanie żegnam miernoto

1

wymęczyła synku wymęczyła takiej piłki nie da się oglądać

0

biedny zakompleksiony mały polaczek

0

polaczek popisz sobie jeszcze bo masz bana

0

i tyle z ciebie polaczku, na tej stronie już nie zagościsz

0

będzie ban żegnam, zakompleksiony człowieczku

0

gnom....

0

masz jakiś problem polaczku?

0

największy błąd Barcelony dając tyle kasy za idiotę on jeszcze nie raz będzie zawieszony

0

hahaha hahaha hahaha gnom nawet piłki nie kopnie

0

tak i my ciebie brudasie

0

Niemcy zjedzą malutką Argentynę :)

1

Tylko Niemcy, szmacianka nie jest godna finału Argentyna ani jednego dobrego meczu nie zagrała

0

JA oczywiście mam dwa obywatelstwa i kibicuję jak zawsze Niemcom! Będzie mi może z jakiegoś powodu smutno jak Argentyna polegnie ale tylko ze względu na grających tam zawodników Barcy.

0

I kto teraz będzie podstawowym bramkarzem?

0

Idzie w ślady Pirlo

1

Kurcze ale ten bramkarz Meksyku jest dobry albo taki dzień miał

0

w 100% się zgadzam

0

Wracamy na właściwe tory :)

0

Już jest nasz :)

0

Niech on się zajmie reprezentacją Chile i niech nie uczy co w Barcelonie mają robić!

0

Ciężko jakoś ostatnio wszystkim dokonywać transferów

0

Ja również z zespołem jest się w każdej sytuacji

1

Oby nie obudzili się z ręką w nocniku, i zostali bez składu ale myślę, że wiedzą co robią, i ze skompletowaniem składu nie będzie jakichkolwiek problemów

1

Gościu bredzisz Ty nie masz o niczym pojęcia, to jest żałosne to co piszesz!Moja riposta jest do autora tekstu panaTwistandShout

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?