20 lutego 2015, 23:51
1
Ja bym go sprzedał :) Mascho wrocil by na ŚPD (pokazal co umie na mistrzostwach) nasza obrona by byla Dani Pique Matieu lub Vermalen Alba
20 lutego 2015, 23:48
0
Leo w formie :) zobaczymy =# Leo Neymar Suarez to dobre trio ale Eto'o Messi Henry bylo najlepsze #legend#najlepszeczasy
13 września 2014, 19:45
Munir witaj ! Pedro żegnają :/
31 sierpnia 2014, 15:47
Ale tez jest nie wiadoma moze by sie stało jak z villa mic nie jest pewne :/
24 sierpnia 2014, 17:46
Szkoda mi Bartry i Mascho na SPD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Ja bym go sprzedał :) Mascho wrocil by na ŚPD (pokazal co umie na mistrzostwach) nasza obrona by byla Dani Pique Matieu lub Vermalen Alba
0
Leo w formie :) zobaczymy =#
Leo Neymar Suarez to dobre trio
ale Eto'o Messi Henry bylo najlepsze #legend#najlepszeczasy
0
Munir witaj ! Pedro żegnają :/
0
Ale tez jest nie wiadoma moze by sie stało jak z villa mic nie jest pewne :/
0
Szkoda mi Bartry i Mascho na SPD
1
Ja bym go sprzedał :) Mascho wrocil by na ŚPD (pokazal co umie na mistrzostwach) nasza obrona by byla Dani Pique Matieu lub Vermalen Alba
0
Szkoda mi Bartry i Mascho na SPD
0
Munir witaj ! Pedro żegnają :/
0
Ale tez jest nie wiadoma moze by sie stało jak z villa mic nie jest pewne :/
0
Leo w formie :) zobaczymy =#
Leo Neymar Suarez to dobre trio
ale Eto'o Messi Henry bylo najlepsze #legend#najlepszeczasy