0

dzieki chlopaki!

wrzucicie meczyk czy czas zaczac sie rozgladac po sieci?

0

Dzieki wielkie.

Kondradinho udało Ci sie znaleźć caly mecz z Gampera??

0

Witam!

Znalazl ktos moze mecz z Almeria??

Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??

Czesalem internet i nic moglem znalezc.

Dzieki za info!

0

Witam!

Znalazl ktos moze mecz z Almeria??

Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??

Czesalem internet i nic moglem znalezc.

Dzieki za info!

0

Witam!

Znalazl ktos moze mecz z Almeria??

Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??

Czesalem internet i nic moglem znalezc.

Dzieki za info!

0

dzieki za pomoc .

jak wroce do domu to sprobuje zwalczyc paskude a jak komus cos jeszcze przyjdzie do glowy to tez poprosze o rade.

0

witam!

mam pytanie do redaktorow.

zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.

Spotkal sie ktos juz z tym?

Z gory dzieki za pomoc!

0

witam!

mam pytanie do redaktorow.

zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.

Spotkal sie ktos juz z tym?

Z gory dzieki za pomoc!

0

witam!

mam pytanie do redaktorow.

zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.

Spotkal sie ktos juz z tym?

Z gory dzieki za pomoc!

0

bylem w archiwum i na barca.ru ale link jest juz nie aktywny.

mam sprobowac w innym miesiacu:]

0

wybacz pershing ze smiece pod kazdym niusem ale skad mozna sciagnac mecz z Wisla ??

Moze poratujesz jakims linkiem :)

0

Szanowna Redakcjo !

Zwracam sie z wielka prosba aby jeszcze raz wrzucic na jakis serwer mecz z Wisla.

Prosze o odzew :)

0

Wielka prośba w zwiazku z meczem z Wisłą.

Chce go sciagnac ale wyskakuje error zebym sprobowal w nastepnym miesiacu co jest troche klopotliwe.

jak ktos moze zrobic upload albo znalazl torrenta (szukalem bezowocnie) to bardzo prosze o jakis namiar.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?