Skubus1995 grzeje łąwe bo trener boi sie go wystawić żeby nie miał kontuzji
bo jest najlepszym bramkarzem w Hiszpani a Iker to takie szmaty przepuszcza że sie śmiać chce z żałosnego idioty
Victor jest bardzo dobrym bramkarzem ale cieszył bym sie jak by szczęsny był bramkarzem barcy i on pobił ten rekord może to sie wkrótce okaże
bo 2015 roku ma byc podobno transfer szczęsnego
Komentarze
0
Yaya jest poprostu super!!!!
0
Ciekawe co z tego wyjdzie???
0
Nigdy go nie osiągniecie bo poziom Barcy jest za Wysoko!!!!!
0
No no Zidane się nadaje, tak samo jak real oni nie mają poziomu :P
0
Będę płakał ,jak odejdzie prosze nie odchodz...
0
Skubus1995 grzeje łąwe bo trener boi sie go wystawić żeby nie miał kontuzji
bo jest najlepszym bramkarzem w Hiszpani a Iker to takie szmaty przepuszcza że sie śmiać chce z żałosnego idioty
0
V.V pięknie bronił w finale ,gdzie grali z manchesterem united przepuścił jedną bramkę króra byłą nie do obrony ale ile strzałów obronił w finale
0
Takiego zawodnika sie tak szybko nie odaje
0
Leo to jest najlepszy piłkarz na świecie nikt mu sie nie postawi a nawet jakby się postawił to i tak nie dali my mu rady
0
Victor jest bardzo dobrym bramkarzem ale cieszył bym sie jak by szczęsny był bramkarzem barcy i on pobił ten rekord może to sie wkrótce okaże
bo 2015 roku ma byc podobno transfer szczęsnego