VillaKaka87
Dołączył/a: październik 2012
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahah , lubicie go tylko dlatego ze jest polakiem ! U nas by go wykastrowali za fanow!
0
Haha , Lewy to Polak , czyli nieudacznik ! nawet nasz Tello jest od niego lepszy!
0
j****** polak
0
haha , Te drewno to polak nawet Tello > Lewandoski
0
ogladales PK ? Casillas jest w formie
0
Thiago Alcantara do Nascimento - Piłkarz grający na pozycji ,,pomocnika" , w klubie ze stolicy Bawarii [...] 22 lata > 28 lat - Thiago Alcantara do Nascimento - Piłkarz grający na pozycji pomocnika , szlajający się po klubach różnego formatu niczym Nickolas Anelka [...]
Tak czy inaczej lubiłem go i czekałem na eksplozję jego talentu w zespole Dumy Katalonii. Szkoda...
0
Czas na Giggs'a Hah :D żart Giggs se jescze z 3 lata pogra :)
0
AAAA !!!!!! Barca !! Jade do tego GDAŃSKA aż z WROCŁAWIA KUR*wa
0
Ronaldo strzelił wszystkim , łącznie z Realem Madryt :)
0
Villa na Real !!
0
To był znak ze Villa z Realem NIE ZAGRA... :(
0
Matko boska , dlaczego Messi znowu jest bogieem . ? Patologia...
0
Visca el Barca
0
Jestem SOCIOS . ! :DDD
0
nierozumiem tytułu . :D
0
/Jestem Socios . :DDD ~~
0
Jestem socio . :DDDDDD
0
Jestt !!! w końcu dostałem kartę socio! :D
0
Jest !!!!! w końcu zostałem socio , :D
0
Jest , w końcu jestem Socio . !
0
Sory że nie na temat , ale o co chodzi z tym The Special Five . ?
0
Co by się stało jakby Barca B Awansowała do 1 ligi i grała z takimi drużynami jak Barca , Real , Atletico , czy Malaga >.< hehhe
0
Zajebiste ,tylko to logo mi się nie podoba , a wyjazdówki bomba !
0
Powiem tyle Visca el Xavi y Hala Raul !!
0
po co nam Neymar jak mamy kopalnie złota La Masie , chociaż... ale jeśli to wtedy taki atak:
Messi --- Villa --- Neymar
0
ohh... znowu...
0
to zdj to chyba Vilanova xd
0
bartek7920 - Rok tem Ronaldo uznał że Barca jest lepsza :)
0
on jest , poprostu niesamowity!!
0
hah , i jezyk jak ibra ;)