0

hahah , lubicie go tylko dlatego ze jest polakiem ! U nas by go wykastrowali za fanow!

0

Haha , Lewy to Polak , czyli nieudacznik ! nawet nasz Tello jest od niego lepszy!

0

j****** polak

0

haha , Te drewno to polak nawet Tello > Lewandoski

0

ogladales PK ? Casillas jest w formie

0

Thiago Alcantara do Nascimento - Piłkarz grający na pozycji ,,pomocnika" , w klubie ze stolicy Bawarii [...] 22 lata > 28 lat - Thiago Alcantara do Nascimento - Piłkarz grający na pozycji pomocnika , szlajający się po klubach różnego formatu niczym Nickolas Anelka [...]
Tak czy inaczej lubiłem go i czekałem na eksplozję jego talentu w zespole Dumy Katalonii. Szkoda...

0

Czas na Giggs'a Hah :D żart Giggs se jescze z 3 lata pogra :)

0

AAAA !!!!!! Barca !! Jade do tego GDAŃSKA aż z WROCŁAWIA KUR*wa

0

Ronaldo strzelił wszystkim , łącznie z Realem Madryt :)

0

Villa na Real !!

0

To był znak ze Villa z Realem NIE ZAGRA... :(

0

Matko boska , dlaczego Messi znowu jest bogieem . ? Patologia...

0

Visca el Barca

0

Jestem SOCIOS . ! :DDD

0

nierozumiem tytułu . :D

0

/Jestem Socios . :DDD ~~

0

Jestem socio . :DDDDDD

0

Jestt !!! w końcu dostałem kartę socio! :D

0

Jest !!!!! w końcu zostałem socio , :D

0

Jest , w końcu jestem Socio . !

0

Sory że nie na temat , ale o co chodzi z tym The Special Five . ?

0

Co by się stało jakby Barca B Awansowała do 1 ligi i grała z takimi drużynami jak Barca , Real , Atletico , czy Malaga >.< hehhe

0

Zajebiste ,tylko to logo mi się nie podoba , a wyjazdówki bomba !

0

Powiem tyle Visca el Xavi y Hala Raul !!

0

po co nam Neymar jak mamy kopalnie złota La Masie , chociaż... ale jeśli to wtedy taki atak:
Messi --- Villa --- Neymar

0

ohh... znowu...

0

to zdj to chyba Vilanova xd

0

bartek7920 - Rok tem Ronaldo uznał że Barca jest lepsza :)

0

on jest , poprostu niesamowity!!

0

hah , i jezyk jak ibra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?