0

Chciałbym zobaczyć mojego idiola Ville od początku zamiast Alexisa w końcu wraca też do reprezentacji i powinien wyjść w podstawowym składzie żeby zobaczyć na co go stać.

0

Dobre losowanie :). Nie powinniśmy mieć większych problemów z rzadnym rywalem w grupie ^^. Współczuje Ajaxowi 3 rok pod rząd z Realem w grupie.

0

Ja zamiast Tello w drugiej połowie wprowadził Ville. Czemu Tito na niego nie stawia?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?