Villusiowa
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o rękę Thiago, to sędzia to widział i świadomie puścił grę, bo Thiago nie odniósł korzyści w postaci np. lepszego przyjęcia piłki bo on już miał ją pod kontrolą, a po drugie to nie było zagranie z premedytacją.
0
Ehh, i znowu odzywają się Ci co akurat powinni zająć się czym innym niż pisaniem komentarzy na tej stronie...
Królewski 94
Napisałeś, że nie umiemy się przyznać, że sędzia nam pomógł, ale tak na prawdę nie mamy się do czego przyznawać, bo tak się składa, że sędzia nam nie pomagał, a momentami nawet wręcz przeciwnie, np.nie odgwizdywał fauli np. na Messim, kiedy zasygnalizował spalonego :)
0
alianta2
Nie sądzę, że Cesc powinien również dostać czerwień, w końcu to Medel wykonał ten kluczowy ruch i to on wcześniej nie chciał oddać piłki. Obiektywnym trzeba być , w tym masz rację, ale z resztą się nie zgadzam. :)
0
Cesc grał na prawdę świetnie, a Villa znowu pokazał, że jest wielkim napastnikiem i chociaż mało gra, to potrafi wejść na boisko przy niekorzystnym wyniku i strzelić gola na wagę zwycięstwa. ;)
Przepraszam, że w dwóch częściach, ale miałam problem z dodaniem tego komentarza ;)
0
Twierdzenie, że Barcelonie pomagają sędziowie , a np. Realowi nie , dla mnie jest czystą hipokryzją i jakimś tępym zaślepieniem.. Owszem, zdażały się mecze, w którym sędzia jakoś nam pomógł, ale ten do takich nie należał! Ręka Thiago przypadkowa, czerwona dla Medela zasłużona. A jeśli chodzi o mecz to pierwszych 15 minutach graliśmy pięknie, potem coś się popsuło, a w końcowym efekcie genialna remontada. Trochę martwi mnie postawa Alvesa w pierwszej połowie, no i oczywiście kontuzja Thiago.. Cesc grał na prawdę świetnie, a Villa znowu pokazał, że jest wielkim napastnikiem i chociaż mało gra to potrafi wejść w końcówce meczu przy niekkrzystnym
0
Nie jestem pewna co do tego transferu, choć decyzja oczywiście nie należy do mnie. Z jednej strony Alex przydałby się jako wartościowy i solidny zmiennik Busiego albo ewentualnie jako ŚO, w razie kontuzji nominalnych ŚO. Ale z drugiej strony nie miałby zbyt wielu okazji do gry w pierwszym składzie, a poza tym co z Sergim Roberto? W meczach przedsezonowych zaprezentował się z bardzo dobrej strony, pomijając fakt, że często wychodziliśmy na dobre umożliwiając grę w pierwszym zespole młodym wychowankom, zamiast wydawać pieniądze na "gotowego" zawodnika. Do wyboru jest też Dos Santos, ale osobiście uważam, że jednak Sergi Roberto posiada wyższe umiejętności. W końcu przecież nie bez potrzeby Tito wystawiał w ostatnich mechach właśnie jego.