1

Roony ufam Tobie Roony ufam Tobie Roony ufam Tobie
Wejdź i zrób co trzeba

2

MATS by nie dosięgnął

0

no cóż, nie zasłużyliśmy na 1-1

0

Look Dejong czy Ferran Torres?

0

Fermin dzisiaj parodysta ale się odkuł

0

japidi Yamal jaki kasztan xDDD

0

@JanuszKorwinMikke za Kszabiego byłoby przynajmniej pewne 1:0

0

Flick wpuść wkurwionego Messiego, objedzie 11 madrycioków i wjedzie do bramki

2

My nie biegamy, gramy stojanowa

0

Ferran miej godność, zejdź sam

0

No cóż, gramy padake xD

10

W tym meczu brakuje jeszcze jednego - faulu Szczęsnego

0

Yamalek dzisiaj pełne gacie, ciągle oddaje piłkę

2

RMTV: VARcelona znów drukuje dzięki Negreirze

2

Panowie, miałem dziś sen. Sen o tym, że zapomniałem obejrzeć klasyku xD i gdy po meczu sprawdziłem wynik, okazało się, że dostaliśmy 4:0 na dziurę. Niestety od kilku dni mam nieciekawe przeczucia... Więc jeśli dziś uda się wygrać, będę cieszył się jak nigdy, bo już dawno nie miałem tak pesymistycznego nastawienia.

2

Ufff dobrze że oddaliśmy Inigo żeby było na innych patałachów xD

4

Ten sędzia se jaja robi xd 8 minut mam się jeszcze męczyć z tym syfem?

1

Całą niedzielę czekałem żeby obejrzeć to gówno xDDD

0

2 minuty przed końcem nasz treneiro wymyślił taktykę 1000 i 1 wrzutki

0

Ciekawe czy na ławce nadal siedzi Flick czy tak rudego grubasa ucharakteryzowali

2

Przyszedł już ten słynny jesienny kryzys? XD

3

Psycha robercika leży

0

No to zimą żegnamy robercika

0

@macio_944 bez kitu wy chyba tylko Barcelonę oglądacie i nie widzieliście dawno dobrego piłkarza xd

0

Jestem ciekaw kiedy wam spadną klapki z oczu i zauważycie że Rash to taki gorszy Dembele bez formy

0

No to izi 2-4 teraz to wyciągamy

0

Jest i szwedzka bestia!

5

Dobra dawać mi na drugą połowę wariata Bardadżjego niech zrobi z nich mielone

1

Pedrito to jednak Pedrito, coś z niczego

0

Balde, Roony, Bernal, Casado in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?