Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roony ufam Tobie Roony ufam Tobie Roony ufam Tobie
Wejdź i zrób co trzeba
2
MATS by nie dosięgnął
0
no cóż, nie zasłużyliśmy na 1-1
0
Look Dejong czy Ferran Torres?
0
Fermin dzisiaj parodysta ale się odkuł
0
japidi Yamal jaki kasztan xDDD
0
@JanuszKorwinMikke za Kszabiego byłoby przynajmniej pewne 1:0
0
Flick wpuść wkurwionego Messiego, objedzie 11 madrycioków i wjedzie do bramki
2
My nie biegamy, gramy stojanowa
0
Ferran miej godność, zejdź sam
0
No cóż, gramy padake xD
10
W tym meczu brakuje jeszcze jednego - faulu Szczęsnego
0
Yamalek dzisiaj pełne gacie, ciągle oddaje piłkę
2
RMTV: VARcelona znów drukuje dzięki Negreirze
2
Panowie, miałem dziś sen. Sen o tym, że zapomniałem obejrzeć klasyku xD i gdy po meczu sprawdziłem wynik, okazało się, że dostaliśmy 4:0 na dziurę. Niestety od kilku dni mam nieciekawe przeczucia... Więc jeśli dziś uda się wygrać, będę cieszył się jak nigdy, bo już dawno nie miałem tak pesymistycznego nastawienia.
2
Ufff dobrze że oddaliśmy Inigo żeby było na innych patałachów xD
4
Ten sędzia se jaja robi xd 8 minut mam się jeszcze męczyć z tym syfem?
1
Całą niedzielę czekałem żeby obejrzeć to gówno xDDD
0
2 minuty przed końcem nasz treneiro wymyślił taktykę 1000 i 1 wrzutki
0
Ciekawe czy na ławce nadal siedzi Flick czy tak rudego grubasa ucharakteryzowali
2
Przyszedł już ten słynny jesienny kryzys? XD
3
Psycha robercika leży
0
No to zimą żegnamy robercika
0
@macio_944 bez kitu wy chyba tylko Barcelonę oglądacie i nie widzieliście dawno dobrego piłkarza xd
0
Jestem ciekaw kiedy wam spadną klapki z oczu i zauważycie że Rash to taki gorszy Dembele bez formy
0
No to izi 2-4 teraz to wyciągamy
0
Jest i szwedzka bestia!
5
Dobra dawać mi na drugą połowę wariata Bardadżjego niech zrobi z nich mielone
1
Pedrito to jednak Pedrito, coś z niczego
0
Balde, Roony, Bernal, Casado in