0

@Undertaker87 karne przyjacielu, karne

6

@Azi all in na Arthura xD

1

Pospieszają Dembele żeby szybciej wrócił... No jasne, niech znów się nie doleczy i po 2 meczach albo pierwszym treningu znów wyleci na pół roku. Brawo. Już mu nasz klub rozwalił karierę tymi niedoleczonymi kontuzjami i beznadziejnym przygotowaniem fizycznym po nich. Jeszcze raz nie zaszkodzi, a co, obniżmy jego wartość jeszcze bardziej.

0

K... Typie, przestań sądzić!

1

@Hushovt o tych którym dedykowany jest ten wpis

5

Suarez może grać największy szrot, ale jak tylko strzeli jakąś sete na pustaka od razu uaktywniają się "ci prawilni" kibice UUU KTOŚ COŚ MÓWIŁ O SUAREZIE?! Ja rozumiem chęć wyłamania się, bycia na przekór i zdobycia kilku zielonych herbów niepopularnym poglądem, ale spójrzmy prawdzie w oczy, Suarez to już nie ten napastnik, nie ten poziom. Wasze wyczekiwanie na 1 z 50 okazji którą wykorzysta by tylko napisać komentarz tego nie zmieni.

0

@pawelfcb2010 Lewy mógł dać tyle samo, a może i więcej. Kto wie. Problem w tym, że Lewy starzeje się jak wino a Suarez jak ogórek.

1

@koziar odstaw internet

1

Gdyby w 2014r zamiast sprowadzać Suareza, Barcelona ściągnęła na zasadzie wolnego transferu Lewandowskiego, do dziś mielibyśmy klasowego napastnika.

1

No to się zasiedzi jak jego poprzednik, któremu było u nas tak dobrze że nie widział swoich błędów i nie miał zamiaru nigdzie się ruszać. Jest pensyjka, jest stołeczek, trenują se chłopaki.

2

☎️☎️OJO☎️☎️
Otoczenie Serwerów przyznaje - palą się.

1

Setien jeszcze tylko mecz o honor i na dożynki

4

My gramy gunwo. Sami sobie przegraliśmy ligę. Ale powiedzmy sobie szczerze, sędziowie wydrukowali Realowi w tym roku tyle, że na książkę telefoniczną by tego starczyło. Ten karny na ramosie, koleś już na wakacjach myślami, już na główkę do basenu wskakuje. A tu karny... Żeby to raz tak było... A chwilę wcześniej ręcznik z Madrytu łapami zahaczył gracza Żółtych i nic. NIC. Bo gablotka już czeka, i przypadkiem nie może się nie zapełnić. Hatfu na sędziów w Hiszpanii.

9

Tylko w LL za źle wykonanego karnego dostajesz powtórkę. A nie, mój błąd. Tylko w Madrycie.

1

W przyszłym sezonie oglądam WSZYSTKIE mecze realu w lidze i będę liczył pomyłki sędziów na koszt realu

0

A Villarealu bez karnego ^^

6

Valverde was tak nie prowadził, jak poprowadzi was Setien. Aż was Osasuny kurka będą ogrywać w bólu. To jest dramat kurna. To jest dramat, że w tym antyludzkim klubie, w tym klubie w którym Prezydent kurna nie był w stanie przyznać, że piłkarzy bez żadnego planu kupowano, że ten człowiek wydał 400mln euro na niewypaly, że te sędziowskie KUTWY! powtarzam sędziowskie KUTWY! sędziowskie KUTWY ten Real faworyzowaly i bezpodstawnie bez VARu karne dyktowały, że to nie jest czymś wartym niewiele, by jeszcze później pieniążki były by jakiegoś piłkarza sprowadzić do klubu. Będzie was Real wyprzedzał w lidze, będzie was Real kurna ogrywał tak, jak was Liverpool nie ograł.

1

Ta Barcelona nawet z Niecieczą by przegrała

4

@VamosRakieta no na lapku też mi tnie. Ale na moim OP 7T płynie jak górska rzeka. Co to za czasy, że telefony niszczą wydajnością kompy :v

4

@VamosRakieta jeśli chodzi o najulubieńszego piłkarza w historii to Ronaldinho. Obecnie? Chyba piękny de Jong (mimo że jeszcze nie miał okazji za wiele pokazać, to i tak mnie oczarował)

3

Pozbywaliśmy się Eto'o w kwiecie wieku, młodego Sancheza i kilku innych niezgorszych lub obiecujących napastników, a ciągle trzymamy to drewno. Ile można? A jeszcze z rok zostanie...

1

Urugwajskie elastico

0

Niuch niuch... Wyczuwam remis

2

Ale bym se teraz takiego Paulinho obejrzał

1

Ależ Rakitic gra Stojanova. Iniesta płacze jak ogląda

0

- Prezes, kiedy dasz urlop?
- No nie wiem Ansu, jedyny wolny termin jest od przyszłego tygodnia więc sam widzisz że w tym roku nici z urlopu.
- Hehe...

2

Kiedy szamani przepowiadają powrót Dembele?

2

A tak chciałem zobaczyć 4-2-4 ehh

0

Czy to pierwszy sędzia LL który korzysta z varu poprawnie?

0

Jak tam liga Pique? Już wygrana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?