0

Wtedy było niecałe 3 tysiące bo było mało użytkowników.Najwięcej było ponad 6K ale nigdy nie było jeszcze 7 tysięcy komentarzy pod jednym newsem :)

3

Zalogowałeś się na ich stronie?Po co?

3

Średnia wieku kadry Barcelony:
-27,1
Średnia wieku kadry Realu:
-26,2
Średnia wieku kadry Milanu:
-28
Średnia wieku kadry United:
-25,7
Średnia wieku kadry City:
-28,1
Średnia wieku kadry Bayernu:
-25,9

0

Pisał dzisiaj o tym Sport.Może coś jest na rzeczy? :)

2

Swoją drogę jeśli Pogba by wypalił to byłby pomocnikiem na lata i nikt by nie pamiętał,że Barca wydała na niego krocie.

0

Wiem,że nie mam nic do gadania w sprawie Pogby w Barcelonie ale jeśli miałby aż tyle kosztować to trochę dużo.Chociaż Barcelonie na pewno przydałby się pomocnik.Tylko czy na pewno Pogba? :)

0

Żart,ale wolałbym aby Rafinha grał w podstawowej 11.Nie potrzebny by nam był Pogba :)

1

Rafinha>Pogba :)

28

Cena?
Bo to mnie interesuje.Jak będzie więcej niż 80 milionów to niestety nie jestem za jego transferem....

3

Halilovic schodząc wczoraj z boiska dostał owacje na stojąco:
https://vine.co/v/eFp3Z5W9KwH :)

3

A 27 urodziny obchodzi...Thomas Müller :)

0

Verratti myślę,że prawie nie do wyciągnięcia z PSG.Co najmniej 90 mln będą sobie za niego życzyć :)

1

Widzę,że powrócił temat Pogby w Barcelonie.
Jakie macie zdanie?Chcielibyście go w Barcelonie?Barcelona na pewno potrzebuje pomocnika i nie ukrywam,że chciałbym zobaczyć Pogbę w barwach Barcelony ale czy jest sens płacić za niego tak duże pieniądze?Bo wątpię,że kupimy go za mniej niż 80 milionów..

0

6

Bardzo się cieszę,że w La Liga mamy już po za sobą takie ciężkie wyjazdy jak-Calderon i San Mames.Do tego pokonaliśmy Malagę.Co prawda czekają nas jeszcze ciężkie mecze-Sociedad,Real,Sevilla,Valencia.Ale myślę,że teraz będzie już lepiej.Niedługo wróci Pique i Alves.Potem następni zawodnicy wyleczą kontuzję-Bravo,Vermaelen i Douglas.Oby omijały nas już teraz kontuzję bo kadra musi być pełna aby walczyć o zwycięstwo w Lidze Mistrzów.W styczniu wrócą Arda i Vidal.Może być teraz tylko lepiej! Już tylko 3 dni i 3 godziny do pierwszego meczu Barcelony w Lidze Mistrzów w sezonie 2015/16!

5

3

Nie ma sensu już tego pisać.Wróciłem i tyle.Na priv Ci napisze jak chcesz.:)

0

Tutaj,zasłużyłem sobie ale skrócili mi bana :)

6

Hah,bez przesady.Ale n00stress to dobry człowiek,skrócił mi bana o 25 dni :)

11

Co ciekawe Neymar strzelił wczoraj dla Barcelony 55 oficjalnego gola w 55 minucie w setnym meczu! Atletico to jego ulubiony rywal,strzelił już im 6 goli.Na 2 miejscu jest Villareal-5 goli.Również 5 goli Neymar strzelił PSG. :)

9

Bardzo dziękuję redaktorowi n00stress za zdjęcie bana! Co do meczu Barcelony to bardzo cieszą zdobyte 3 punkty po dobrej grze Barcy.Cieszę się,że mamy mecze z Bilbao i Atletico za sobą ;)

0

Haha,

"Hajto to chyba myśli, ze dzisiaj pracuje jako spiker i cały stadion go słyszy, stąd te ciągłe podpowiedzi do piłkarzy."
@MateoVeb

0

Wolski.



Reszta komentatorów.Niestety tak to wygląda...

2

Chętnie bym sobie zagrał dla drużyny Gibraltaru.Można sobie pobiegać,pograć do tego jeszcze jakąś gwiazdę piłki zobaczyć! :)

10

Mullera naprawdę nienawidzę ale trzeba przyznać,że piłkarzem jest genialnym!

Tak samo jak Ronaldo też go nie lubię ale jednak jest świetny.

4

Szkocja vs Niemcy-2:2
Bardzo dobrze!

0

Lewandowski już 10 goli w eliminacjach. Brawo Lewy!!

4

Hajto to jest jednak prawdziwy znawca!;)

0

Gibraltar ma styl gry podobny do Chelsea.

1

Widać, że Grosicki lobów od Messiego się uczył ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?