0

Tutaj macie skróty z meczu:

0

Jest młody, powinien rozwijać się dalej, Sporting to dobre rozwiązanie :)

0

Kilka minut, czyli niewiele zapewne . Niech wracają, bo są potrzebni drużynie!

0

To jest zwykły człowiek, jest jeszcze młody i głodny zabawy, hehe :)

0

Soriano, Afellay - oby ta lista już się nie powiększała, starczy...

0

Niech już się zakończy ta cała opowieść z Fabregasem!

0

Może to i dobrze... Jest przecież Villa, Messi, Pedro, Sanchez, Afellay, Soriano. Pieniądze z transferu na pewno przydadzą się Barcelonie.

0

Nazwiska nie grają, choć w pierwszej piątce tabeli powinni się zmieścić.

0

Marzy mi się, aby Cesc grał już w tym sezonie w Barcelonie!

0

Oglądajcie teraz Wisłę, haha. Marzy się teraz finał z MU, i powtórka z rozrywki :)

0

@ MateuszM23

Afellay grał pierwszą połowę i spisał się naprawdę bardzo dobrze, oddał najwięcej strzałów ze wszystkich zawodników na boisku + zaliczył słupek :)

0

Czyli na język polski:

UEFA informuje Barcelonę, że zarzut Madrytu w związku z niesportowym zachowaniem gracza Barcelony został odrzucony.

0

Uważam, iż Afellay będzie pasował do stylu Barcelony i szybko wkomponuje się do zespołu :D

0

Zgadzam się z BarcelonaEl. Casillas jest najlepszym bramkarzem świata, Valdes nie dorównuje mu, ale robi dużo postępy i możemy być dumni, że mamy takiego bramkarza :) rozwija się w szybkim tempie.

0

Zobaczymy jaki będzie wynik w Bilbao.

0

Tak to jest, jeśli Athletico broniło się całym zespołem na własnej połowie, to był ich cel, aby wywieźć z Camp Nou bezbramkowy remis.

Podsumowując... to był wspaniały rok dla Barcelony!

0

Zbyt dużo Cesc mówi o tym meczu, widocznie przejmuje się nim bardzo i chcę załagodzić to swoimi wypowiedziami.

0

Myślę, że nie jest nam potrzebny kolejny pomocnik, Barca ma dość dużo i dobrych pomocników.

0

Bardzo dobre oceny. To był naprawdę bdb mecz w wykonaniu Barcy :)

0

Świetne statystyki.

0

Wyrozumiały trener, a co do kibiców to zachowali się wspaniale!

0

Mężczyzna wie co mówi, święte słowa!

0

Świetna gra Barcy, choć nie tak bardzo efektowna jak zawsze. Szkoda tylko tej straconej bramki.

0

Nie ma co tu spekulować. Iniesta w Barcelonie zostanie jeszcze na długi, długi czas!

0

Obstawiam, że będzie 2:0 dla Barcy. Ciężki mecz...

0

Nie ważne iloma bramkami Barca wygra, ważne, żeby zdobyła 3 pkt.

0

Wydaje mi się, że nie będzie potrzebny w tym meczu.

0

To się nazywa prawdziwy Katalończyk!!!

0

Statystyki są znakomite! Derby dla Barcy :)

0

Czas pokaże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?