ViscaCatalunya
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj macie skróty z meczu:
0
Jest młody, powinien rozwijać się dalej, Sporting to dobre rozwiązanie :)
0
Kilka minut, czyli niewiele zapewne . Niech wracają, bo są potrzebni drużynie!
0
To jest zwykły człowiek, jest jeszcze młody i głodny zabawy, hehe :)
0
Soriano, Afellay - oby ta lista już się nie powiększała, starczy...
0
Niech już się zakończy ta cała opowieść z Fabregasem!
0
Może to i dobrze... Jest przecież Villa, Messi, Pedro, Sanchez, Afellay, Soriano. Pieniądze z transferu na pewno przydadzą się Barcelonie.
0
Nazwiska nie grają, choć w pierwszej piątce tabeli powinni się zmieścić.
0
Marzy mi się, aby Cesc grał już w tym sezonie w Barcelonie!
0
Oglądajcie teraz Wisłę, haha. Marzy się teraz finał z MU, i powtórka z rozrywki :)
0
@ MateuszM23
Afellay grał pierwszą połowę i spisał się naprawdę bardzo dobrze, oddał najwięcej strzałów ze wszystkich zawodników na boisku + zaliczył słupek :)
0
Czyli na język polski:
UEFA informuje Barcelonę, że zarzut Madrytu w związku z niesportowym zachowaniem gracza Barcelony został odrzucony.
0
Uważam, iż Afellay będzie pasował do stylu Barcelony i szybko wkomponuje się do zespołu :D
0
Zgadzam się z BarcelonaEl. Casillas jest najlepszym bramkarzem świata, Valdes nie dorównuje mu, ale robi dużo postępy i możemy być dumni, że mamy takiego bramkarza :) rozwija się w szybkim tempie.
0
Zobaczymy jaki będzie wynik w Bilbao.
0
Tak to jest, jeśli Athletico broniło się całym zespołem na własnej połowie, to był ich cel, aby wywieźć z Camp Nou bezbramkowy remis.
Podsumowując... to był wspaniały rok dla Barcelony!
0
Zbyt dużo Cesc mówi o tym meczu, widocznie przejmuje się nim bardzo i chcę załagodzić to swoimi wypowiedziami.
0
Myślę, że nie jest nam potrzebny kolejny pomocnik, Barca ma dość dużo i dobrych pomocników.
0
Bardzo dobre oceny. To był naprawdę bdb mecz w wykonaniu Barcy :)
0
Świetne statystyki.
0
Wyrozumiały trener, a co do kibiców to zachowali się wspaniale!
0
Mężczyzna wie co mówi, święte słowa!
0
Świetna gra Barcy, choć nie tak bardzo efektowna jak zawsze. Szkoda tylko tej straconej bramki.
0
Nie ma co tu spekulować. Iniesta w Barcelonie zostanie jeszcze na długi, długi czas!
0
Obstawiam, że będzie 2:0 dla Barcy. Ciężki mecz...
0
Nie ważne iloma bramkami Barca wygra, ważne, żeby zdobyła 3 pkt.
0
Wydaje mi się, że nie będzie potrzebny w tym meczu.
0
To się nazywa prawdziwy Katalończyk!!!
0
Statystyki są znakomite! Derby dla Barcy :)
0
Czas pokaże...