O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Carles Puyol, Marc Bartra
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal, Valencia,
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 4483
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 12

Komentarze

0

Ja natomiast odwrotnie :) Nie chciałabym tego zobaczyć XD

0

Zgodzę się z Tobą ,że Roberto nie pokazuję nic specjalnego. Ale cóż my możemy? Jedynie podyskutować. :)

0

No powiem,że LE mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego składu. Pozostaje tylko czekać do rozpoczęcia meczu :)

0

Fajnie ,że Suarez jest piłkarzem Barcy. Tylko szkoda,że kosztem Cesca i Alexisa.

0

Szkoda... :( Bardzo lubię Cesca. W Barcelonie był niezbyt dobrze traktowany przez kibiców, ciągłe gwizdy w jego kierunku itp.

Zobacz wszystkie

3

Tak bardzo się boję, jednak wierzę w naszych zawodników. Mam nadzieję,że pokażą się z najlepszej strony. Visca el Barca !

2

W tym roku emocji w lidze nie brakuje. Mam wielką nadzieję,że nasi chłopcy nie stracą tak wielkiej okazji do zdobycia mistrzostwa. A pomyśleć ,że w tamtą niedzielę wydawało się ,że La Liga jest już przegrana.

2

Kurde,ale się stresuje... Kto by pomyślałam,że ostatnia kolejka będzie decydować o zdobyciu La Ligi

2

No to mamy hiszpański finał LM, wielka szkoda,że w tym finale nie ma Barcelony :/

2

Racja, dlatego mam nadzieję,że w przyszłym sezonie to my będziemy się cieszyć z dotarcia do finału LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?