26 listopada 2014, 22:06
0
Ja natomiast odwrotnie :) Nie chciałabym tego zobaczyć XD
17 września 2014, 20:18
Zgodzę się z Tobą ,że Roberto nie pokazuję nic specjalnego. Ale cóż my możemy? Jedynie podyskutować. :)
17 września 2014, 20:10
No powiem,że LE mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego składu. Pozostaje tylko czekać do rozpoczęcia meczu :)
11 lipca 2014, 15:13
Fajnie ,że Suarez jest piłkarzem Barcy. Tylko szkoda,że kosztem Cesca i Alexisa.
12 czerwca 2014, 18:30
Szkoda... :( Bardzo lubię Cesca. W Barcelonie był niezbyt dobrze traktowany przez kibiców, ciągłe gwizdy w jego kierunku itp.
9 kwietnia 2014, 20:23
3
Tak bardzo się boję, jednak wierzę w naszych zawodników. Mam nadzieję,że pokażą się z najlepszej strony. Visca el Barca !
8 maja 2014, 10:33
2
W tym roku emocji w lidze nie brakuje. Mam wielką nadzieję,że nasi chłopcy nie stracą tak wielkiej okazji do zdobycia mistrzostwa. A pomyśleć ,że w tamtą niedzielę wydawało się ,że La Liga jest już przegrana.
17 maja 2014, 17:33
Kurde,ale się stresuje... Kto by pomyślałam,że ostatnia kolejka będzie decydować o zdobyciu La Ligi
30 kwietnia 2014, 23:45
No to mamy hiszpański finał LM, wielka szkoda,że w tym finale nie ma Barcelony :/
30 kwietnia 2014, 23:48
Racja, dlatego mam nadzieję,że w przyszłym sezonie to my będziemy się cieszyć z dotarcia do finału LM :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja natomiast odwrotnie :) Nie chciałabym tego zobaczyć XD
0
Zgodzę się z Tobą ,że Roberto nie pokazuję nic specjalnego. Ale cóż my możemy? Jedynie podyskutować. :)
0
No powiem,że LE mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego składu. Pozostaje tylko czekać do rozpoczęcia meczu :)
0
Fajnie ,że Suarez jest piłkarzem Barcy. Tylko szkoda,że kosztem Cesca i Alexisa.
0
Szkoda... :( Bardzo lubię Cesca. W Barcelonie był niezbyt dobrze traktowany przez kibiców, ciągłe gwizdy w jego kierunku itp.
3
Tak bardzo się boję, jednak wierzę w naszych zawodników. Mam nadzieję,że pokażą się z najlepszej strony. Visca el Barca !
2
W tym roku emocji w lidze nie brakuje. Mam wielką nadzieję,że nasi chłopcy nie stracą tak wielkiej okazji do zdobycia mistrzostwa. A pomyśleć ,że w tamtą niedzielę wydawało się ,że La Liga jest już przegrana.
2
Kurde,ale się stresuje... Kto by pomyślałam,że ostatnia kolejka będzie decydować o zdobyciu La Ligi
2
No to mamy hiszpański finał LM, wielka szkoda,że w tym finale nie ma Barcelony :/
2
Racja, dlatego mam nadzieję,że w przyszłym sezonie to my będziemy się cieszyć z dotarcia do finału LM :)