Dembele średni mecz w jego wykonaniu.
Semedo gościu jest NIESAMOWITY, prawa strona wygląda bardzo dobrze i z meczu na mecz będzie coraz lepiej !!! :)))
Jak podaje Santi Gimenez ("AS"), Barcelona złoży ostatnią ofertę za Coutinho (160 mln), a jeżeli zostanie ona odrzucona, to Katalończycy postarają się sprowadzić kogoś z trójki: Mahrez, Parejo, Di Maria.
1
https://sofifa.com/
cała baza danych ;)
2
Fifacze co myślicie o tym składziku ?
https://www.futbin.com/18/squad/296401
Coś do zmiany ?
0
Bez Busiego ciekawie bedzie...
0
Ps 4
9
Dzięki za pomoc xDD
0
Zna się ktoś na handlu w fife 18 ?
na kim łatwo zarobić i kiedy ?
0
Dembele średni mecz w jego wykonaniu.
Semedo gościu jest NIESAMOWITY, prawa strona wygląda bardzo dobrze i z meczu na mecz będzie coraz lepiej !!! :)))
Dawać Getafe !
3
Środek pola Varane i Umtiti *.* To bedzie to :D
0
Czy jest tu ktoś kto gra w Gwinta na ps4 ?
0
Masz jakieś porady do Top Eleven ? bo mi Średnio idzie...
0
Spokojnie Cr 7 zaraz załaduje hat-tricka
0
Maz link do Streama może ?
1
Ma ktoś linka do meczu Barcy B ?
4
Munir w Alaves !!!
15
BREAKING: UEFA have opened a Financial Fair Play investigation into Paris Saint-Germain. (Source: @UEFA)
No ładnie :3
0
Jak podaje Santi Gimenez ("AS"), Barcelona złoży ostatnią ofertę za Coutinho (160 mln), a jeżeli zostanie ona odrzucona, to Katalończycy postarają się sprowadzić kogoś z trójki: Mahrez, Parejo, Di Maria.
1
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20170901/43954703862/parejo-a-la-expectativa-del-barca-y-de-coutinho.html
MUNDO XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gdzie sa te 2 transfery o których mówił Fernandez??
#BartomeuDimissió
15
Serio liczycie że dzisiaj Barcelona ogłosi jakiś transfer ?
według mnie już nikt nie dołączy...
Taka moja opinia :D
0
To jest szansa że Gomes pójdzie do Totków :D
0
Może za Coutinho też nie składają ? :)
4
Cadena COPE informuje: Barcelona rozważa transfer Mesuta Özila jako alternatywy dla Coutinho. Arsenal oczekuje 60 mln euro.
3
Wygrałeś XD tylko żeby faks sie nie zepsuł xD
24
Sport pisze, że poszła oferta za Coutinho.
@neurophate
Trzymajmy Kciuki !!!
0
to nasze nowe transfery xDD
0
Parejo i Di Maria xD
albo nic xDDD
0
Tak sobie myślę kto nam jutro sprzeda zawodnika xD
Parejo is coming ?
0
Troche stare ;)
0
21 :)