0

Tam był faul??????

0

Wreszcie wszedł o 40 minut za puźno

1

Przecież to tylko jeden gol przewagi. Jedna akcja. Jeden strzał.

0

Na tej stronie w historii powinni dodać nieuznane spalone

0

Napiszcie sobie: Lewandowski spalony

0

#sędzia kalosz.

1

Gdzie jest ta linia. Pewnie klasyczek się szykuje

1

Już pierwsza kradzież w 15 minucie

1

Niech pokazują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?