0

To Ty jakiś chory jesteś płakać bo Argentyna przegrała.

1

0

On ma w lidze 2 żółte.

0

Tak bo to jest 8 finał a grali jak dotąd 7 i dlatego 5-2.

0

Tyle że nawet wygrana nie wyprzedzi Realu

0

Wciąż biegnie.

0

Jestem ciekaw co bo ja dziś nie dodałem kilkadziesiąt postów w jednym newsie.

11

Ty też.

3

Daj mu spokój ta strona to całe jego życie.Chodzi legenda że ktoś kiedyś go widział na zewnątrz.

1

Nie ale jeszcze tydzień temu pewnie byś go sprzedał i wyrzucił LE. A dziś po pobiciu rekordu który śrubował kilka lat dać mu złotą piłkę ?

1

Za bramki Apoelowi ?

0

1

hahaha

1

Już wszyscy zadowoleni a przed meczem każdy pisał że trener do dupy itp. ciekawo co będziecie pisać po kolejnych meczach.

1

MrChilli dzięki a zarazem lipa bo nie obejrze

0

0

O której godzinie jest GD?

0

To już jest dawno czat dla anty kibiców Realu niż dla Barcy.

1

Serio ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?