0

Za co ta żółta? Bo zagwizdał?

0

@AlvaroHanso Pasy będą od przyszłego sezonu, teraz gramy w kratę.

6

Lepsze 2:3 od Atleti niż 0:3 od Realu w finale ;)

5

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak gralismy..

6

@Transu96 ma wybór między Barcelona a Barcelona :p

24

Witaj La Ramblo!
Po latach czytanie przyszedł czas się odezwać. 21 grudnia był wspaniałym dniem:
-urodzil mi się syn
-Barca wygrała mecz
Populacja kibiców Barcelony wzrasta ;)
Wesołych Świąt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?