VladaladaMuru
Dołączył/a: maj 2023
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Zgodnie z logiką Klasyków powtórzy się sytuacja z 2022. Oczywiście nic to zwycięstwo nie da poza satysfakcją.
1
@zeko0 Wtedy awans Realu będzie jeszcze pewniejszy xd
0
Nie oszukujmy się, to ostatni sezon w obecnym formacie LM. Wiadomo kto wygra tą edycję.
0
@esem91 Nie wolno tu tak pisać.
1
@krol211 Dobra obrona? Obejrzyjcie sobie mecze Polski z mrocznych czasów przed Nawałką ile tam przeciwnicy mieli sytuacji stuprocentowych i nie trafiali albo ratował jakimś cudem bramkarz. Tutaj City miało 2 setki i jedną wykorzystało. Po prostu Real dobrze bronił jak oddajesz dużo strzałów ale są słabe i nie sprawiają wielkiego zagrożenia to znaczy że przeciwnik dobrze broni.
3
@Bobo25 Barca rozwalona psychicznie po PSG, Real w euforii po zwycięstwie nad City. Logika Klasyków wskazuje na pogrom w wykonaniu Barcy.
2
@Rechcian No ten strzał de Bruyne na 2 1 to taka klarowna seta ale innych takich pewnych sytuacji sobie nie przypominam dla City może Real po prostu dobrze bronił?
1
@tomek8756 W Warszawce to sobie mogą zapraszam do mnie na wieś pouprzykrzać życie dwa domy dalej kurde chłop bilonem się podciera a szkoda mu kasy wymienić piec starej babce mieszkającej w drugim domu na tym samym podwórku, codziennie dym jak z huty oczywiście wywalone na zwracanie uwagi czy zgłoszenia. Zasrana pisowska gmina. No ale chociaż wójt pisowiec się zmienił z 70 letniego na 34 letniego to może coś się zmieni choć wątpię. Codziennie dym na podwórku w zimę to tragedia. A jak nie to to ktoś se śmieci pali za domem plastiki i wyjebane jak ja nienawidzę ludzi ze wsi. Żadne argumenty do tych pustych łbów nie docierają. Czy ja muszę bezpośrednio do ministra się zgłosić? Jestem blisko etapu że gdyby ode mnie to zależało wolałbym żeby cała wieś zamarzła w zimę byle wreszcie było tu czyste powietrze nie dopiero po przejściu kilometr w pola dalej od wsi.
0
@macio_944 City gra jednak słabszy sezon niż rok temu a Real dużo lepszy, więcej zawodników w formie, City nie zastąpiło dobrze Gundogana no i ten czas na odpoczynek. Przewiduje dzisiaj 3 1 dla Realu a w rewanżu biała betonoza i 1 1 albo 1 0 dla City i firanki w półfinale.
0
@KrychaFCB Wystarczy że go ktoś klepnie po plecach w nieodpowiednim momencie.
1
@LukaszFan Grają o wiele lepiej niż w mistrzowskim sezonie 19/20 a w obronie grają lepiej również niż w ostatnim mistrzowskim sezonie 21/22 gdzie do triumfów uciągnęli ich Benzema i Vinicius. Nie notują żadnych porażek na wyjazdach z cieniasami jak Almeria czy Cadiz. Wszystkich ogórów ogrywają u siebie i na wyjeździe. Najsłabszy to ten Real jest na papierze, w rzeczywistości to oni mają najmocniejszy skład od lat bo w formie jest Vinicius, Carvajal, Rudiger, Kroos, Valverde, Camavinga, Tchouameni, Brahim. Bellingham spadł z liczbami ale dalej tworzy sytuacje bramkowe. Rodrygo niby żałosna forma a kilkanaście bramek ma i kilka meczy wygrał. Niby nie mają klasowego bramkarza na papierze a jednak Łunin okazał się takim w rzeczywistości. I jeszcze wchodzi Joselu i dokłada liczby, wchodzi Modrić i daje liczby. Strzelają zwycięskie bramki po stałych fragmentach a tym samym ich nie tracą. Ledwo jedna porażka w lidze na tym etapie sezonu, wyjście z grupy z kompletem punktów. Po prostu grają genialny sezon biorąc pod uwagę ile mieli kontuzji. Mają niewiele mniej punktów niż Inter którzy zdominował Serie A. Gadanie o tym jacy to oni są słabi to zakłamywanie rzeczywistości. Z tego składu "przejściowego" rozwalanego kontuzjami i zawieszeniami za kartki przez głupotę Anchelotti wycisnął niemal maksa.
2
W Rosji legalne jest kazirodztwo a posiadanie pornografii dziecięcej nie jest karane. Tak zwane dobre europejskie konserwatywne wartości.
2
@Faro Ale skład sam się rotuje głupimi kartkami xd
0
@ShawnC Bruksela? Z jakiej racji Bruksela?
0
@prokar1 Aspas kiedyś kozak teraz totalnie zdziadział. Już dawno powinien odejść robić kasę w MLS albo w Arabii. Albo z honorem zakończyć karierę.
0
@Derean Zobacz jak oni w tym sezonie punktują ze słabiakami i średniakami. Cadiz, Alaves, Getafe, Las Palmas pyknięte. Wygrają z Osasuną. Athletic u siebie to też pewnie się odpali forma jak z Gironą. Mallorca niewygodny rywal, dla Girony w tym sezonie Real pewnie tam wygra z 2 0. Strata punktów potencjalnie dopiero w Klasyku.
0
@barteq Myślę że kompromis Duda też by zablokował.
0
Komentarz usunięty
0
@Messi1000000 I tak Duda by to zawetował. Czekają na zmianę prezydenta. Poza tym to jest koalicja w której są liberałowie, konserwatyści, chadecy, socjaliści i wolnorynkowcy więc to chyba normalne że będą się kłócić. PSL to konserwy, 3Droga to tacy trochę konserwy trochę liberałowie, PO to liberałowie (dawniej byli konserwatywnymi wolnorynkowcami, dla liberałów najważniejsze są prawa człowieka a nie wolny rynek i biznes) no i Lewica która sama się dzieli na woke libków i tych od praw pracowniczych. Łączy ich tylko prounijność. I nienawiść do PISu.
0
@sokot Znaczy ja bym kazał lać zimną wodą, strzelać gumowymi kulami i pałować po udach i rękach i bez tego ale Europa mogłaby się oburzyć.
3
@sokot Widziałem jak jeden odrzucił z powrotem kostkę którą rzucił w policję tłum bandytów. No nie powinien ale jednak adrenalina działa. Nie przypominam sobie by protestujący KODziarze albo kobiety rzucały kostką w Policję.
5
@Roobo I tak za lekko się obchodzą z bandytami którzy demolują miasto i rzucają kostką. Prawica i tak ma w dupie prawa człowieka więc nie powinni z nich korzystać. Poproszę chińskie i rosyjskie metody pacyfikacji wobec ludzi dla których humanizm i liberalizm to żart.
0
Hołownia 200 iq. Zablokował czasowo kwestię aborcji, teraz kobiety wkurwione wyjdą na ulicę i pewnie część zadymiarzy zrobi im krzywdę bo tęczowe flagi itd. dzięki czemu rząd zyska przyzwolenie społeczne na brutalną pacyfikację rolników. Nie no dobra to jest zbyt sprytne jak na polskich polityków. Ale ja bym tak zrobił. Przynajmniej spróbował.
2
@J4no Zaraz po karnym Błaszczykowskiego.
2
@Roobo A wy to nie płaczecie co drugą kolejkę w tym sezonie? Solidarnie jebać hiszpańskich sędziów!
1
Mendiego z Viniciusem mylą co za głąby na tych trybunach haha
0
@MESSIah16 Czemu nie podałeś że przetarg został wygrany przez Simensa za rządów Pisu w kwietniu 2023 roku?
8
No ja tu widziałem Messiego. Ale gol.
1
@michal26 Po prostu obaj są symetrystami i dla nich obie strony są takie same. Wierzą że nie ma dobra i zła tylko wszyscy mają swoje racje. Taki naiwny światopogląd dla dzieci.