W1899
Dołączył/a: wrzesień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool rósł z każdą bramką, a nasz trener zwlekał do 80 minuty z wpuszczeniem Malcoma za Rakiticia... Bał się zagrać bardziej ofensywnie, moim zdaniem tu popełnił największy błąd. Znowu...
Kolejny ciężki wieczór za nami, trzeba się podnieść i zająć się tym co przed nami.
Nie jeden zespół oddał by wszystko za mistrzostwo ligi i ewentualny puchar króla.
VeB!
7
Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo!
VeB!
Dziękuję, dobranoc.
0
Gadałem z chłopakami, mówią żeby nie dygać, że mecz jest ich i na Camp Nou wracamy z 3pkt ;)
0
Wymiana z Avengersami na kapitana Amerykę :D
0
Chciałem United i mamy United! Tak jest! :D
0
Transfer jak najbardziej na tak. Piłkarz o podobnym profilu do Suareza, a do tego dużo młodszy.
0
Wierzyłem w niego, broniłem go gdy zaszła taka potrzeba.
Sprzedał się i jest teraz zwykły cygan... #moneymar
0
Wczoraj obaj nasi śo chyba najlepszy mecz w tym sezonie zagrali, im bliżej końca sezonu tym są lepsi, oby na LM ta forma została! VeB!
0
Ta okładka AS'a cieszy oko
3
A ja uważam że wczorajszy mecz był bardzo dobry, pressing od początku do końca, gra na wysokich obrotach, dużo sytuacji, zabrakło tylko wykończenia. Rewanż u nas, liczę na wsparcie kibiców i magię Camp Nou.
18
Błagam! Dwa finały - CDR i LM, oba zwycięskie przeciwko realowi i tryplecik na koniec sezonu, pyk! :D
3
Jak co roku marzę o tryplecie z finałem LM przeciwko realowi... :]
2
Z PSV gramy w moje urodziny, liczę na dobry prezent od chłopaków ;) Vamos!