1

Liverpool rósł z każdą bramką, a nasz trener zwlekał do 80 minuty z wpuszczeniem Malcoma za Rakiticia... Bał się zagrać bardziej ofensywnie, moim zdaniem tu popełnił największy błąd. Znowu...
Kolejny ciężki wieczór za nami, trzeba się podnieść i zająć się tym co przed nami.
Nie jeden zespół oddał by wszystko za mistrzostwo ligi i ewentualny puchar króla.
VeB!

7

Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo!
VeB!
Dziękuję, dobranoc.

0

Gadałem z chłopakami, mówią żeby nie dygać, że mecz jest ich i na Camp Nou wracamy z 3pkt ;)

0

Wymiana z Avengersami na kapitana Amerykę :D

0

Chciałem United i mamy United! Tak jest! :D

0

Transfer jak najbardziej na tak. Piłkarz o podobnym profilu do Suareza, a do tego dużo młodszy.

0

Wierzyłem w niego, broniłem go gdy zaszła taka potrzeba.
Sprzedał się i jest teraz zwykły cygan... #moneymar

0

Wczoraj obaj nasi śo chyba najlepszy mecz w tym sezonie zagrali, im bliżej końca sezonu tym są lepsi, oby na LM ta forma została! VeB!

0

Ta okładka AS'a cieszy oko

3

A ja uważam że wczorajszy mecz był bardzo dobry, pressing od początku do końca, gra na wysokich obrotach, dużo sytuacji, zabrakło tylko wykończenia. Rewanż u nas, liczę na wsparcie kibiców i magię Camp Nou.

18

Błagam! Dwa finały - CDR i LM, oba zwycięskie przeciwko realowi i tryplecik na koniec sezonu, pyk! :D

3

Jak co roku marzę o tryplecie z finałem LM przeciwko realowi... :]

2

Z PSV gramy w moje urodziny, liczę na dobry prezent od chłopaków ;) Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?