O sobie

  • Zainteresowania cs,Laliga, paintball itp
  • Ulubiony zawodnik ochh tych jest kilku
  • Ulubione zespoły Barca;>
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 4812
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jak byś czytał ze zrozumieniem to nie nazwałam was niedorozwiniętymi emocjonalnie dziećmi tylko porównałam do nich kibiców FCb którzy się spinają i dają wciągnąć wte wszystkie : o wasza wina nie wasza nie bo kur** sędziego..
Jak ja bym zareagowała? tak jak zawsze poszłabym na cs i grała dotąd ąż zejdzie mi para lecz na pewno nie spinalabym się na forum;>

0

Po co Wy się przejmujecie tym co pier**lą realiści czy CR bądź ramos? Cieszcie się z wygranej bo oni płakali i płakać będą z tym że to ich problem.. NO bo sory czy kogoś obchodzi to co oni mówią? A niech sobie mówią jak im ulży.. Mnie przynajmniej koło tyłka to lata i cieszę się wygraną zamiast spinać i toczyć pianę w skutek ich wypowiedzi.. Wyluzujcie bo im właśnie o to chodzi by podnieść ciśnienie.. Kibicu FCB pokaż klasę i pokaż im że nie dasz się wytrącić z równowagi głupim gadaniem jak niedorozwinięte emocjonalnie dziecko..

0

Od pierwszej minuty obowiązkowo powinien grac fabregas;> Udowodnił już na co go stać a Martino i tak wystawia go na 15 minut przed końcem.

0

Ależ oczywiści niech go kupią. Będzie zajebisty na pozycji pomocnika- Będzie skutecznie i konsekwentnie podawał ręczniki i wodę bo tylko do tego się nada jeżeli nawet zrobią ten niewybaczalny błąd i zakupią takie coś jak lewandowski;>

0

Nie wiem gdzie wy tu widzicie formę Neymara ale ok.. Wydaje mi się że jest za bardzo przytłoczony presją którą wywiera na nim to w jakim klubie gra. Barca niestety ale musi popracować nad obroną bo skoro taki klub jak Valencia tak szybko odrobił 2 gole co będzie w straciu z silniejszą drużyną. Podania ogólnie były ładne i ten nieuznany gol Neymara.

Zobacz wszystkie

0

ale tez z 2 strony gdyby nie dobre asysty iniesty czy fabregasa a w meczu z betisem Tella tych goli by nie było prawda? więc nie całkiem jest tak że bez messiego nie ma barcy ale i tak ze bez barcy nie ma messiego. są to 2 uzupełniające się elementy;> bo patrząc na sytuacje które chociażby tello stworzył Villi a on je spartaczył to serce się łamie..

0

się nad przegranymi powinniśmy jako prawdziwi kibice cieszyć się zwycięstwem. to o czym będziemy spekulować czy pisać i tak nie będzie mieć znaczenia.NO bo co zmieni to coś? nie sądzę. Oceniać jest bardzo łatwo. Trudniej jest podejmować decyzje które mają wpływ na losy tak wielkiego klubu jakim jest Barca. Sezonowcy przyzwyczajeni byli do zwycięstw ale nie na tym polega kibicowanie;> co to y była za frajda gdyby cały czas wszystko wygrywali? żadna. Czasami trzeba porządnie dostać po dupie by się ogarnąć. I tak też się stało. Barca dostała porządnego kopa co mam nadzieję wyjdzie m na dobre. Czasami taka porażka dobrze robi by nie popaść w samozachwyt.

0

Fakt Barcelona przegrała 7:0. Tylko że Barca przegrała z faworytem LM od 1/16 a wy przegraliście z Bvb... I czyja większa porażka?? Ahh no tak i u nas nikt po meczu nie płakał:>

0

Po co Wy się przejmujecie tym co pier**lą realiści czy CR bądź ramos? Cieszcie się z wygranej bo oni płakali i płakać będą z tym że to ich problem.. NO bo sory czy kogoś obchodzi to co oni mówią? A niech sobie mówią jak im ulży.. Mnie przynajmniej koło tyłka to lata i cieszę się wygraną zamiast spinać i toczyć pianę w skutek ich wypowiedzi.. Wyluzujcie bo im właśnie o to chodzi by podnieść ciśnienie.. Kibicu FCB pokaż klasę i pokaż im że nie dasz się wytrącić z równowagi głupim gadaniem jak niedorozwinięte emocjonalnie dziecko..

0

Od pierwszej minuty obowiązkowo powinien grac fabregas;> Udowodnił już na co go stać a Martino i tak wystawia go na 15 minut przed końcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?