Walker97
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej wszystkich oddać za darmo. Aż sie dziwię że Pedro nie poszedł za free. A zaś że pieniędzy brakuje
0
Turan zagral pół sezonu bo do 04.01.16 mogl tylko trenować
3
Zobaczysz jeszcze pokaze co umie. Podobnie bylo w przypadku Suareza. Po kilkumiesiecznym zakazie gry do siatki tez nie trafial za czesto na poczatku. A w tym sezonie wszyscy wiemy jak grał
17
Jego sprzedaż byłaby brakiem szacunku ze strony Barcy. Turan razem z Vidalem dobrowolnie stracili pół roku kariery aby grac w Barcelonie. Mysle ze w tym sezonie po pełnym okresie przygotowawczym odpali