0

Najlepiej wszystkich oddać za darmo. Aż sie dziwię że Pedro nie poszedł za free. A zaś że pieniędzy brakuje

0

Turan zagral pół sezonu bo do 04.01.16 mogl tylko trenować

3

Zobaczysz jeszcze pokaze co umie. Podobnie bylo w przypadku Suareza. Po kilkumiesiecznym zakazie gry do siatki tez nie trafial za czesto na poczatku. A w tym sezonie wszyscy wiemy jak grał

17

Jego sprzedaż byłaby brakiem szacunku ze strony Barcy. Turan razem z Vidalem dobrowolnie stracili pół roku kariery aby grac w Barcelonie. Mysle ze w tym sezonie po pełnym okresie przygotowawczym odpali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?