Walpiano
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaką musisz mieć krzepę, że w siłowaniu na rękę, łamiesz ją 211 centymetrowemu gigantowi, który waży 160 kg? Skandynawska siła Magnusa.
0
Kyren Wilson za mocny dla O'Sullivana. Szkoda. :/
0
Wynik meczu Totków z Arsenalem idealnie odzwierciedla liczbę trofeów zdobytych przez obie drużyny w tamtym sezonie.
0
@gumaz Seul > Rządowi.
0
Co jest kurde, hokej na trawie kurde.
0
Potężny Allegri jeńców nie bierze i leje jakichś ogórasów 5:0.
1
@1LY0 Tak. XD Polecam odcinek "Głupi Piotruś", bo tam Dracz przechodzi samego siebie. W jednym odcinku kilka postaci gra i wszystkie top. Wybitny talent.
3
@1LY0 W Kiepskich to jest GOAT. Wszystkie wcielenia świetne. Uwielbiam go jako fryzjera Kobielaka. xD
6
Najlepszy odcinek Rancza z wybitną rolą Krzysztofa Dracza. "Kur**, granaty mają!".
1
Trump - Selby, potężne meczycho w Chinach właśnie trwa.
1
Za niecały miesiąc rusza US Open. Jannik Sinner stanie przed szansą nie tylko obronienia tytułu sprzed roku, ale dołączenia do wielkiej trójki, która wygrywała 3 szlemy w jednym roku.
Djoković 4x - 2011, 2015, 2021, 2023
Federer 3x - 2004, 2006, 2007
Nadal 1x - 2010
... i może Sinner 2025. :D
11
@BorzyKrzys Swoją drogą te tytuły pokazują jaki regres zaliczyła twórczość filmowa. Już sam Tarantino mówił, że ta ostatnia dekada była najgorsza w historii kinematografii.
2
@MesQueUnClub_87 Louis de Funes, Benny Hill, Charlie Chaplin, Rowan Atkinson. Wielka czwórka, która nie musiała nic mówić, żeby rozbawić oglądających do łez. Uwielbiam.
3
Shkendija, mistrz Macedonii Północnej wyrzuca Steauę Bukareszt z LM. 3:1 w dwumeczu.
0
Wirtz brameczka dla Liverpoolu w sparingu.
7
@cules100pro No, ale jeszcze trenował wielki Milan, PSG, Bayern, Chelsea, Juve. Poza tym, dużo wcześniej zaczął trenować od w/w trenerów, a i tak go nie ma w top5 najwięcej wydających.
5
@Safrani Brak Ancelottiego dość zaskakujący, ale to pokazuje wielkość tego trenera, biorąc pod uwagę, że wygrał 5x LM.
0
@lucca87 Lepszy Rashford. U Flicka może odpalić. Poza tym, Liverpool zrobił super deal, że opchnął Diaza za taką kasę. On zaraz 30 lat będzie miał. XD
1
Pamiętacie Dawida Hanca, następcę Cristiano Ronaldo? Jak myślicie, co się z nim dzieje? Po 3 latach spędzonych w Chrobrym Głogów, dla którego rozegrał 76 meczów, strzelając niesamowitą liczbę 2 bramek (a przypominam, że to napastnik), klub z Głogowa zupełnie nie wiadomo dlaczego, nie przedłużył z nim kontraktu i 23-latek kilka dni temu na zasadzie wolnego transferu trafił do 2-ligowej Resovii Rzeszów. No, rzekłbym, że tak średnio idzie mu zastępowanie Ronaldo, ale z drugiej strony 23 lata w Polsce to ciągle młody talent, także kto wie czy za 2-3 lata nie zobaczymy go na przykład w Hutniku Kraków?
https://x.com/KarolDzonson/status/1924157636531933643
3
Littler wygrywa World Matchplay, pokonując w finale James'a Wade'a 18:13. Ponad 107 średnia utrzymana przez 31 legów. Klasa. 6 duży turniej w karierze młodego Anglika staje się faktem, w tym potrójna korona. Wybitna jednostka.
@FcPortoFan1999 @Bocheno1 @mekston
8
Como leje sobie wicemistrza Holandii - Ajax 3:0 w sparingu. No, ciekawy jestem bandy Fabregasa w tym sezonie.
13
Przesuwania granicy ludzkich możliwości ciąg dalszy. Thor poprawia rekord wszech czasów w martwym ciągu o 4 kg. 505 kg siadło. I co najbardziej przerażające, że widać jeszcze trochę zapasu. xD Chora siła.
0
@FcPortoFan1999 Pamiętaj moją przepowiednie sprzed tygodnia, że Wisła w tym sezonie wywalczy awans do Ekstraklasy.
0
@ViscaelBarca2007 No wbrew pozorom te skrzydła Leao - Pulisic to pod kontry idealne.
2
Milan na 2:1 i 3:1.
1
@FcPortoFan1999 Wieczysta - Siedlce, mówi to Panu coś?
2
@gumaz Organizm się już chyba przyzwyczaił, bo normalnie wieczorami piję i problemów ze snem nie mam.
1
@gumaz No moim alkoholem jest kawa, bo chlam dziennie litrami. XD
3
To tylko sparing, ale gole ładne padają.
Leao na 1:0.
Szoboszlai na 1:1.
https://x.com/iF29s/status/1949076818884956326
6
@gumaz Zeeero. Ja średnio to może z dwa razy w roku się napiję i to raz w Sylwestra.