WarLord
Dołączył/a: październik 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A szkoda Leo mógłby sobie podreperować bilans strzelonych bramek z nim:]
0
Cóż dzisiejszy mecz był dziwny, gdyby nie babol słabego bramkarza w 20 minucie to pierwsze dwie bramki stoją pod znakiem zapytanie, później dwie czerwone kartki, no ale to tylko gdybanie co by było jakby. Mimo wszystko 3 pkt po dość dziwnym meczu który nie wiem jak ocenić niby wysoko wynik, ale gra..hmm... Może to przez tę słabą skuteczność Suareza + karny i ostatnimi czasy zagubiony Neymara, zobaczymy czas pokaże.
1
Uwielbiam go;d
5
Statystyki od początku 2016r. (mecze ze wszystkich rozgrywek razem)
Rozegranych meczy: 18
Wygranych: 16
Remisów: 2
Porażek: 0
Bramki:55-10
W tym M(20)S(15)N(7): 42 (83% wszystkich bramek)
Dramat:D
0
No cóż City wygrało na wyjeździe, Chelsea przegrało na wyjeździe strzelając bramkę, a Juve bramkowo zremisowało u siebie. Dlatego takie kursy bo najprawdopodobniej Stara Dama odpadnie już teraz:D
0
Czyli dużo nie wygram:D
0
La Curva i już wszystko jasne....
0
No to teraz jest wielka szansa zobaczyć, w jakim miejscu jest FC Barcelona bez czołowego zawodnika, VeB!
0
Widzieliście ten zautomatyzowany rozrzutnik konfetti?:D
0
Ranking najbogatszych ludzi na świecie :
1.Cuneyt Cakir
2.Carlos Slim Helu
3. Bill Gates
0
hheehe myślałem, że chodzi o pieniążki:D
0
30.01 - Real - Barça
09.02 - Real - Sevilla
13.02 - Real - Man U
27.02 - Barça - Real
03.03 - Real - Barça
05.03 - Man U - Real
ohohho ale meczyki będą:D Plus jeszcze blaugrana z milanem:D
0
Elegancko, teraz dobrze przygotować chłopaków na Espanyol, a o chorobie całkowicie zapomnieć to najlepsze lekarstwo. Brawo Tito. Visca El Barça!
0
Ten Alfons to jednak był dobry chłop.
0
Panowie bez euforii, bo jutro może spotkać to nas, także take it easy;]
0
Po pierwszę Barca musi wygrać LM żeby znów tu być po drugię wy musicie wygrać Copa Libertadores, co do pierwszego jest to bardzo prawdopodobne, a do drugiego raczej takiego farta już Santos nie będzie miał, żeby wrócić tu w następnym roku i pokonać Barcę
0
"drugą najlepszą drużyną świata"- no śmiem się z tym nie zgodzić...:P
0
w najbliższą niedzielę