Jak czytam takie bzdury, które podaję sport to mi się śmiać chcę! Jeśli chodzi o Desta, to Koeman nigdy nie pozwoli na jego odejście bo to ciężko pracujący chłopak, a Ronald doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Także na wesoło od rana . Pozdrowienia dla WSZYSTKICH, którzy wciąż czekają na oficiala Leo!!!! Niedowiarki buhahahahaha;) pozdrawiam miłego!! VeB!
@masik86 wy chyba nie macie pojęcia o czym piszecie!!!! Skład jest zajebisty dużo młodych chłopaków wśród kilku doświadczonych graczy. Dla mnie mega i widać jaja Lusia, który stworzył super drużynę, żebyście się nie zdziwili jak wzniosą trofeum chociaż Francuzów ciężko będzie rozjechać..
@JarekS akurat czy on chciał grać w Barcelonie, ale napewno chciał grać w drużynie Komana. Ale wierzę, że ten transfer wypali i będziemy zadowoleni z Memphisa;)
@Tridente2015 co Ty pier*olisz.. to ,że się tam urodził nie znaczy , że jest katalonczykiem... Ja Cię proszę... A paszporty ma 2 jak byś chciał wiedzieć .
@JarekS I znów się zgadzam.. Nie wiem kto się tym zajmuje w klubie, ale ewidentnie daje dupy po całości.. Laporta powinien się obudzić I zrobić z tym porządek bo jest taki cyrk medialny, A klub nie reaguje.. ciężko widze sprzedawanie tych naszych grajków w takich okolicznościach. Miejmy nadzieję, że w klubie zdają sobie z tego sprawę i zaczną działać profesjonalnie jak na wielki klub przystało, bo narazie pod tym względem dajemy ciała po całości przez co nasz marketing i wizerunek klubu cierpi!!!! Oby Laporta nie doprowadził do wydojenia nas bo to byłaby klęska totalna. Pzdr!! VeB!!!
@JarekS Ziom, a ja się z Tb kolejny raz zgadzam, nasz Majster zrobił to co mógł z tym co miał, a miał cały sezon pod górkę, ja doceniam, że chociaż sprawił, że liczyliśmy się w walce o mistrzostwo po słabym początku. 2 sezon należy mu się z piłkarzami, których brakuje mu w jego układance! A co nie którzy nie mają pojęcia na czym polega funkcjonowanie takiej drużyny, ale do pisania bezmyślnych komentarzy to pierwsi..
@bysiu82 każdemu się tęskni, ale niestety w tych czasach już tak się nie gra kluby rozczytały schematy gry przeciwko tak ustawionym drużynom, mało kto tak gra bo mało kto ma odpowiednich graczy by tak grać, chodzi tu głównie o pomocników. Musisz mieć 3 kosiorów w pomocy I wtedy można grać takim systemem.pzdr
Ja myślę, że wynik będzie wysoki jak w pierwszym meczu, powinno być dużo przestrzeni I jeśli będzie dobra energia zamienimy to na gole ;) po 3pkt!!!! VeB!!!! Real zrobił nam prezent więc aż żal tego nie wykorzystać!!!! Atletico też czeka dziś ciężki mecz na San Memes, będzie ciekawie!!! Od początku wierzyłem, że Ronald zdoła to poukładać, ale większość La Rambli wiedziała psy na naszym Misterze, A on pokazał jaja stawiając na młodych, odbudował nasze przygotowanie fizyczne, chłopaki w końcu biegają no i nie wspominając o morale zespołu. Jest pozytywną energia, która mam nadzieje da nam dublet w tym sezonie!!!!! Vamos Barca!!! W drodze po sukces!!!
@SzahMatt przeczytaj sobie to co napisałeś bo chyba coś Ci się pomyliło!? My w ataku mamy samych klasowych graczy, ale inna sprawa, że grają jak grają ale nie odbierajmy im klasy i potencjału skoro kosztowałi ponad 100 baniek!? Znawca, A może znafca ;)
@cat_r37 chwała Bogu , że Griezmann zapierdala tam i z powrotem, ale jednak za taki hajs, mamy prawo wymagać od niego większej ilości goli i asyst bo po to przybył do Naszego klubu, a nie żeby kręcić przechwyty.. od tego jest kto inny Ziom..
Panowie wlasnie my myslimy niewiadomo po co o jakiś wielkich transferach A ten chłopak ma straszny potencjał!!!! Swoją gra przypomina mi Roniego! Kozak straszny młody bardzo młody, perspektywiczny grajek wręcz stworzony dla Barcy bym powiedział, moim zdaniem perełka I powtarzam warto zainwestować 35 baniek w tego chłopa;) jeśli Laporta to sprowadzi to strzeli w 10!!!!! 3mam kciuki. Pozdro dla prawdziwych fanów! VeB
1
@Matchess
No to zobaczymy jak zostaniecie z ręką w nocniku kiedy Harry odejdzie ;D
0
@denis9401 ale oni grają na innej pozycji!?!
0
Koledzy gdzie oglądnąć jakiś lineczek poproszę!!!! VeB!!!!
2
Jak czytam takie bzdury, które podaję sport to mi się śmiać chcę! Jeśli chodzi o Desta, to Koeman nigdy nie pozwoli na jego odejście bo to ciężko pracujący chłopak, a Ronald doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Także na wesoło od rana . Pozdrowienia dla WSZYSTKICH, którzy wciąż czekają na oficiala Leo!!!! Niedowiarki buhahahahaha;) pozdrawiam miłego!! VeB!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PlsNotAtletico gościu to , że Leo zostaję jest już dawno wiadome, ale czekaj na oficjala;) pzdr
0
@michal1899 chyba wtedy nie był gruby.. i grał w Napoli?!
1
@Don-Corleone Ziom brawo TY!!!!! You make my day!!!!
1
@Harnas2 od kiedy to Alonso jest kapitanem Chelsea?!!!
0
@SinMistico ała!
4
@masik86 wy chyba nie macie pojęcia o czym piszecie!!!! Skład jest zajebisty dużo młodych chłopaków wśród kilku doświadczonych graczy. Dla mnie mega i widać jaja Lusia, który stworzył super drużynę, żebyście się nie zdziwili jak wzniosą trofeum chociaż Francuzów ciężko będzie rozjechać..
0
@JarekS akurat czy on chciał grać w Barcelonie, ale napewno chciał grać w drużynie Komana. Ale wierzę, że ten transfer wypali i będziemy zadowoleni z Memphisa;)
2
Bardzo fajnie, że przychodzi tylko żałuję, że z drugim holendrem nie wypaliło, a pokazuje klasę w każdym meczu..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
News od zwolennika Realu.. szkoda gadać.. pique obniży hajsy I zostanie
0
@Tridente2015 co Ty pier*olisz.. to ,że się tam urodził nie znaczy , że jest katalonczykiem... Ja Cię proszę... A paszporty ma 2 jak byś chciał wiedzieć .
27
@mutombo czytając taki komentarz żałuję, że go przeczytalem..
1
@JarekS też tak myślę!!!
2
@JarekS I znów się zgadzam.. Nie wiem kto się tym zajmuje w klubie, ale ewidentnie daje dupy po całości.. Laporta powinien się obudzić I zrobić z tym porządek bo jest taki cyrk medialny, A klub nie reaguje.. ciężko widze sprzedawanie tych naszych grajków w takich okolicznościach. Miejmy nadzieję, że w klubie zdają sobie z tego sprawę i zaczną działać profesjonalnie jak na wielki klub przystało, bo narazie pod tym względem dajemy ciała po całości przez co nasz marketing i wizerunek klubu cierpi!!!! Oby Laporta nie doprowadził do wydojenia nas bo to byłaby klęska totalna. Pzdr!! VeB!!!
1
@JarekS Ziom, a ja się z Tb kolejny raz zgadzam, nasz Majster zrobił to co mógł z tym co miał, a miał cały sezon pod górkę, ja doceniam, że chociaż sprawił, że liczyliśmy się w walce o mistrzostwo po słabym początku. 2 sezon należy mu się z piłkarzami, których brakuje mu w jego układance! A co nie którzy nie mają pojęcia na czym polega funkcjonowanie takiej drużyny, ale do pisania bezmyślnych komentarzy to pierwsi..
0
@barteq I pomocników
0
@bysiu82 każdemu się tęskni, ale niestety w tych czasach już tak się nie gra kluby rozczytały schematy gry przeciwko tak ustawionym drużynom, mało kto tak gra bo mało kto ma odpowiednich graczy by tak grać, chodzi tu głównie o pomocników. Musisz mieć 3 kosiorów w pomocy I wtedy można grać takim systemem.pzdr
0
@kakusus TY Poeto!!!! Hahaha dobre uśmiałem się, ale życiowe. Pzdr!!!
1
Ja myślę, że wynik będzie wysoki jak w pierwszym meczu, powinno być dużo przestrzeni I jeśli będzie dobra energia zamienimy to na gole ;) po 3pkt!!!! VeB!!!! Real zrobił nam prezent więc aż żal tego nie wykorzystać!!!! Atletico też czeka dziś ciężki mecz na San Memes, będzie ciekawie!!! Od początku wierzyłem, że Ronald zdoła to poukładać, ale większość La Rambli wiedziała psy na naszym Misterze, A on pokazał jaja stawiając na młodych, odbudował nasze przygotowanie fizyczne, chłopaki w końcu biegają no i nie wspominając o morale zespołu. Jest pozytywną energia, która mam nadzieje da nam dublet w tym sezonie!!!!! Vamos Barca!!! W drodze po sukces!!!
0
@MrSake chciałeś powiedzieć legalna mafia :)
0
@SzahMatt śmieszny jesteś Gościu tyle Ci powiem ;)
1
@SzahMatt przeczytaj sobie to co napisałeś bo chyba coś Ci się pomyliło!? My w ataku mamy samych klasowych graczy, ale inna sprawa, że grają jak grają ale nie odbierajmy im klasy i potencjału skoro kosztowałi ponad 100 baniek!? Znawca, A może znafca ;)
0
@cat_r37 chwała Bogu , że Griezmann zapierdala tam i z powrotem, ale jednak za taki hajs, mamy prawo wymagać od niego większej ilości goli i asyst bo po to przybył do Naszego klubu, a nie żeby kręcić przechwyty.. od tego jest kto inny Ziom..
4
@FCMichalo A widziałeś chociaż jak on gra , że się wypowiadasz Gościu?! Bo chyba nie jara Cię piękny football, a ten chłopak to gwarantuje!
47
Panowie wlasnie my myslimy niewiadomo po co o jakiś wielkich transferach A ten chłopak ma straszny potencjał!!!! Swoją gra przypomina mi Roniego! Kozak straszny młody bardzo młody, perspektywiczny grajek wręcz stworzony dla Barcy bym powiedział, moim zdaniem perełka I powtarzam warto zainwestować 35 baniek w tego chłopa;) jeśli Laporta to sprowadzi to strzeli w 10!!!!! 3mam kciuki. Pozdro dla prawdziwych fanów! VeB