0

araujo musi grac na so w koncy regularnie bo potrzebujemy kogos tam silnego z garcia i cubarsim daleko nie zajedziemy jak beda grali we dwojke a yamal moglby sobie odpoczac skoro ma jakies dolegliwosci a poza tym to i tak gra slabo wiec niech sie szwed ogrywa

0

w końcu znalazłem coś dobrego do posłuchania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?