Wembley1993
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ogolnie najwieksza roznica miedzy Barcą a madrytem jest przejscie przez trudny czas. W czasach gdy oni byli bankrutem, a perezowi zaglądala wizja spedzenia resty zycia pod mostem nad Manzanares, to bez zbednych ceregieli, opowiesci w mediach, i historii, poszli do Aznara a ten dal im po prostu 400mln euro z banku centralnego (czyli z kieszeni podatnika). A w zamian wziął 1 euro. Pozniej juz nikt sie nie wychylal w mediach, no raz sie zdarzylo jak Calderona obalili z tronu to troche tam atakowal pereza ale to szybko przydusili go butem do gleby. Jeszcze Di Stefano probowal cos krytykowac, to skonczylo sie tym ze odcieli mu tlen w szpitalu i wywiezli go na podmadryckie powązki.
Natomiast w Barcelonie jak cos idzie zle to nagle jest milion komentatorow, ale co najgorsze wsrod nich sa niemal wszyscy z klubu. Co chwila widze jakis dyrektorow bylych dyrektorow, managerow jak opowiadaja o tym jak jest źle. Laprota dwa dni temu ruga Tebesa zeby zamknał jadaczke a tu dzis wyskoczyl Romeu, jak to mowili o nim? Messi finansow? i tenze Romeu gada to samo co Tebas. w Barcelonie nawet pilkarze o tym opowiadają. Laporta niczego nie kontroluje. Ostanim takim prawdziwie wielkim byl Nunez, bo on rzadzil metodą silnej reki. Tam nie bylo demokracji, kazdy chodzil tak jak Nunez mu zagral. I Nunez byl pradodpowodnie najlepszyszym obok Berlusconiego prezydentem wielkiego klubu. Natomiast Lapora czy Bartomeu sa poddawania przedziwnej krytyce ktora najczesciej wychodzi z wewnatrz klubu. A juz Rosell to za legalne dzialania skonczyl na 2 lata w ciemnej wiezennie celi, nieogrzewaje, za niewinnosc, i nikt nawet go nie przeprosil. Ot i cala historia.
2
@Tomix_83 To co sie dzieje z zarzadem Laporty to jest kabaret najwyzszych lotow. Najpierw Laporta publicznie ruga Tebasa aby ten nie mowil co Barca moze a co nie w finansach, a tu mija jeden dzien i skarbnik Barcelony sam daje takie opowiesci. Tam nikt niczego nie kontroluje. Zarzad Laporty to jest łapanka przypadkowych ludzi, zaczynajac od slabego trenera konczac na glownym skarbniku. Nie ma zadnej ciszy w tym klubie bo co chwila wylazi jakis Romeu i plecie trzy po trzy.
1
pamnietacie jak w roku 2001? czy 2002? bedac totalnym banktutem, klub wysmiwwany i wyszydzany w calej hiszpanii dostal pozyczke 400mln bezzwortną od panstwa. jak czlowiek nazwiskiem florentino banktur perez ktory utopil swoje przedsiebiorstwo budujac na obrzezach madrytu miasyteczko ktore do dzis jets jednym wielkim pustostanem zdobyl poparcie imća aznara?
tak wyglada Dyzma sportu.
0
@Kidd mowisz powaznie?? czytam co maja do powiedzenia tutejsi userzy.
1
@BART97 daje ci plusa :)
5
jest na tej stronie koles ktory ma nic JarekS.
czytalem wiele mądrych glow, kazdy ma jakies tam zdanie. ale ten koles jest po prostu kuźnia wiedzy. ale tez kuźnia wlasciwych wnioskow. jasne kazdy moze sie czasami pomylic ale on naprawde ma pojecie o tym co przekazuje. I pisze to jako ktos kogo nie latwo czasami przekonac do zmiany zdania. Ale on jest po prostu mistrzem, jesli ktos chce naprawde poczytac o futbolu i chce sie dowiedziec, ale tez czegos nauczyc (i sam to robie) to polecam jego profil u was na stronie,.
0
Komentarz usunięty
7
@Deviler Gravenberch to melodia przyszlosc, poki co on nie zagral powaznego meczu :) moze byc z niego dobry pilkarz ale nikt tego nie wie.
1
jesli chodzi o mnie i moje marzenia o nowej Barcelonie to powinny byc takie ruchy:
- Kounde. to numer jeden. Nie powionno byc nic wazniejsze niz zakup Kounde. Mysle ze ten chlopak moglby napisac historie jak wielki Dani Alves. Jest doskonaly, stoper, boczny obronca nawet pomocnik.
- Lewy OK. Napastnik na 3 lata, potem szukac kogos nowego.
- Boczny lewy obranca: Borna Sosa, Nie lubie statystyk ale w jego przypadku są one impnujące, ataki przestrzeni, poryuszanie sie, szybkosc, to chlopak bardzo podobny do Jordiego Alby z 2012.
- pomocnik no i tu jest wielki problem bo takich typowo pod Barce ciezko znalezc. Moze Tielemenas ale to duze pieniadze.
I dac szanse grac Nico. Bo to talent wiekszy niz Gavi. Ale do tego trzba trenera.
2
@BarcaInfo a tobie sie wydaje ze jak jestes 1000 dni w serwisie to w czyms jestes lepszy? gwarantuje ci ze nie widziales nawet 1/10 meczow tyle ja obejrzalem Barcy
0
kto ogladał "Rzeczy ktore mozesz robic w Denver bedac martwym"? mało znany tytuł ale polecam ilosc kultowych tekstow jest tam ogromna.
1
@Rewolucja123 ze co>? mukltikontem to ty jestes
16
nie chce nikogo atakowac bo uwazam ze kibice Barcy powinni sie zawsze trzymac razem - sam znam wielu wspanialych kibicow Barcy z Polski. Kibicow a nie pomalowanych udawaczy.
ale jak czytam wywody barcainfo - goscia ktory toleruje jakiegods smiecia o nicku deaf cos tam karykature czekogolowiek goscia ktory mial w opisie: smierc koemanowi -wyobrazaciwe sobie? jak kibic Barcy moze takie cos takiego napisac????? a on mial a barcainfo tlumacz takiegos goscia gdzies tam cytuje, to sory - ja jestem czlowiekiem starej daty i na takich paszkiwili mowie: nie jestescie zadnymi kibicami Barcy,
Kiobicem Barcy jest JANIAMA bo to jest koles ktory nigdy nie obraza pilkiarzy Barcy. Uczuie sie od niego.
3
uwaga kolejne brednie made in Xavi
Rzekomo Koeaman nie wygral z nikim silnym a Xavi nawygrywal sie mnosto meczow.
Czyli przejdzmy do fakltow. Koeman wygral z Juve na wyjezdzie. moze zapomnieliscie? Po wspanialytm meczu. po jednym z najlepszych meczow Barcy w osttanich latach.
Kogo pokonal Xavi. jedziemy RM i AM czyli dwie ekipy ligowe. a poza tym ? tak wiem,, villareal Sevilla Athletic. tylko maly problem, bo druzyna K. tez z nimi wygrytwala! zonk! jednym slowem caly jeden mecz wiecej i to ligowy. wow! Xavi wygrywal z wielkimi! i to z ta roznica ze Xavi zaliczyl najwkeisza wtope od 50 lat. z Eiitrachtem. Bomba!
Zobaczymy zatem na jesieni jak przyjdzie nam grac w LM :)))) zobaczumy kogo futbiol made in stoke pokona, silnych co cos mi sie widzi ze w zimie to bedzie Iniesta wracal aby prowadzic kadre :)))
Kolejna brednia:
Koeman atakowal pilkarzy.
Jest tu taki jeden, nazywa sie barcainfo - tlumacz. to on wypusczza te brednia. a teraz moze warto poczytac co mowi Xavi o pilkarzach? ze doswiadczeni sa swietni ale mlodzi musza sie uczyc? to jest wlasnie atak na pilkarzy.
5
Pamietacie rok 2012 albo 2013?
Tak 10 lat temu, Dekade temu.
ale to moze wielu z was nie poamieta za mlodzi.
A wiec Pan Xavi odswiezyl Wasm pamiec.
Alves-Pique-Alba. Plus Araujo.
Dwa czy trzy tygodnie temu, mecz Celtą Vigo.
Jaki klub w Europie powazny klub, zagrał 3/4 obrony w tym czy seszym sezonie obroną sprzed dekady?
Pan Xavi nadciaga. Nie powiedzial jesczze osttaniego slowa. Alonso-Pique-Azpiliqueta-Alba mamma mia to bedzie sie dzialo! w Pomocy Roberto, Pjanic i niesmierletny Busquets.
2
to bylo tak
2-8 z Bayernem
cules doastali histerii
nie ma juz nic, pisali, jestesmy drugim milanem, same dziadku precz z Suarezem precz z Rakiticiem.
szukano trenera. okazalo sie ze nitk - podreladm-nikt nie chcial to przyjsc,. bo tu bylo bagno.
przyszedl RK nasza wielka legenda. Wielka legenda. jedna z najwazniejsxych postaci w historii klubu. co zrobil? zaczal budowac sklad szukac nowych rozwian. kto dzis pamieta ze Busquets byl zmieniany chocby w meczo o wszystko z Sevilla? I ten mecz Barca wygrala grajac Moribami i OPedrimi zamiast Busquetsem. z Realem na SB? To samo. ze Busquets byl zmieniany bo RK szukal przyszlosci dla Barcy. Dzis mamy konrast, Pan Xavi ktory nawet w meczu o nic gra 90minBusquetsem bo nie umie znalesc zamiennika.
Ja widzialem Barce w latach 90tych wiele juz rpzzylemz Barcą ale to co widze w meczach Xavuiego to jest najwieiszy syf jaki widzialem kiedykolwiek. Nigdy nie widzialem Bacy grajacej 5-6-7 meczopw tak tragifznie. Dosrodkowanie bach bach bach. uwierzcie mi, nie doswiadczycie takich przezyc jak ta Barca nawet z 98 jak remisowala z Madrytem 2-2. To byly emocje. A co dzis widze? Dwa lata temu wszyscy sie bali ze bedzie dziakdowy Milan. To dzis dostaniecie to czego chcieliscie. z Xavim. Poczytajcie co pisza do was madrzejsi ludzie, tacy jak Janiama czy JarekS.
3
@KrwawiaceoczyVEB co w tym dziwnego? jest Xavi, mistrz od 30latkow
0
Komentarz usunięty
2
@Malibu przede wszystkim Koeman zrobil cos czego ja nigdy nie widzialem wczesniej na oczy. W ciagu 12 miesiecy z dwoch kompletnie nikomu nienznaych juniorow (juniorow!!!) zrobil pilkarzy ktorzy trafili do kadry jedenej z najlepszych reprezentacji swiata. I trio graja w tej reprezentacji w podstawie! Nie ma takiego drugiego trenera z takim okiem do pilkarzy (jak ktos chce sobie rpzesledzic pilkarzy jakich odryl RK to mozna sie niezle zaskoczyc, od Ibry do Mane czy Van Dijka). Ale i to malo, przeciez w zasadzie jestem pewien ze gdyby Moriba nie odszedl to juz by gral u Enriqe, i jestem wiecej niz pewien ze z Koemanem na lawce Nico tez by juz gral w reprezentacji.
2
@Wiktorek2002 nigdy takie momentu dobrego nie ma, ale to zalezy tylko od trenera czy jest odwazny. Jak potwierdzą sie te wszystkie plotki transferowe i nadciaga zaciąg 30kilkulatkow to jesli nie damy rady wygrac mistrza w kolejnym sezonie jakie bedzie tlumaczenie? ale przede wszystkim-jaka bedzie przyszlosc?? zatrudnimy gosci nieprzedawalnych. Zeby sie nie okazalo ze CDR z Koemanem bylo osttanim trofeum na pare lat. Zobaczymy czy my w ogole bedzie w walce o mistrza, zeby sie nie okazalo ze zimą trzeba bedzie szukac nowego tranera jak sie obudzimy z jakimś -10 do madrytu w listopadzie.
9
Panowie jak to bylo? Z Xavim na lawce od poczatku sezonu Barca walczylaby o mistrza?
No to moze kkrotka statystyka.
Koeman 8 meczow bez Pedriego, bez Dembele, bez Aubemayanga, bez Alvesa bez Ferrana, ale dajac szanse totalnie nienanym nikomu Gaviemu czy Nico - 11 punktow.
Xavi bez Pedriego ostatnie 8 meczow - 13 punktow. Ale majac i Dembele i cały zimowy zaciąg.
Jak ktos marzył o tym ze z Xavim byloby lepiej... To moze od razu uswiadomic sobie ze jakby ktos zwolnil RK latem to nigdy w Barcelonie nie zobaczylibysmy Gaviego, bo Xavi zadnym mlodym pilkarzom szans nie da. Przyklad Nico jest najbardziej bolesny. Przypomne: na jesieni nawet MARCA pisala ze tren chlopak powinien za chwile trafic do kadry. Co sie potem z nim stalo jak opieke nad nim przejal Xavi....? Zniknal i juz go nie bedzie. Barca miala genialna szanse aby stwrozyl projekt oparty na mlodych chlopakach, dzis to juz po ptakach.
0
@JarekS to jest waleniem groche o sciane. ludzie mysleli ze Koeman powinien wygrywac wszystko bo dal mam przez chwile zludna nadzieje z lidze. Barca miala genialnego trenera do budowania projektu, plus swietnego dyrektora technicznego. Niestety zachlannosc i krotkozwrocznosc Laporty doprowadzila tak napreawde do upadku wszystkiego co bylo budowane i moglo byc piekne. Teraz wkraczamy w etap okrutny i ludziom sie otworzą oczy na jesieni gdy okaze sie ze nagle strata do madrytu zacznie sie robic jak u Koemana... Tylko z ta roznica ze wtedy byli mlodzi teraz beda dziadkowie.