0

Piłkarze Kolumbii skupili uwagę na Leo no właśnie. GDYBY NA BOISKU BYŁ JAKIŚ DOBRY OFENSYWNIE USPOSOBIONY KOLEGA Z DRUŻYNY , mając więcej miejsca bo MEssi był potrajany, to by coś zdziałał. Od początku grałby Aguero, Di Maria, mieli by dużo miejsca i na pewno coś by się działo, a nie jakiś Lavezzi...

0

Niech się ten błazen Batista lepiej zastanowi kogo wystawia. Burdisso? Milito? Lavezzi? Banega? oni kompletnie nic nie pokazują. Tak trudno jest zagrać NAJMOCNIEJSZYM SKŁADEM ? Coś w stylu zabaleta-garay-mascherano-zanetti-messi cambiasso pastore di maria- aguero tevez. w ustawieniu 4-4-2, z wymiennością pozycji czy tak nie byłoby lepiej. Argentyna, taki potencjał a grają tak słąbo, bardzo to dziwne bardzo.

0

wiadomo że nie na zgrupowaniu, ale chyba ktoś tu źle mówi że to jest przestępstwo.

0

Swoją drogą, to dla mnie bezsensu że zatrudnianie prostytutek to przestępstwo ? DLACZEGO ? Jak chcą się sprzedawać, to dlaczego to ma być przestępstwo ? Ich wybór, nikt ich nie zmusza... toż to prędzej alkohol powinien być przestępstwem.

0

o Ibrahimovicu też nie było wiele mowy a tu nagle buch (niestety), fajnie jakby było tak z Aguero, jest przyjacielem Mesjasza więc czemu nie ?

0

JojoFCB---< no jak się będzie tak rozwijał, to nie wiem czy na długie lata .

0

Ja tylko powiem tyle, kupmy Aguero :)

0

Marco87--> nie zdziwiłbym się jakby ten dziennikarz tak powiedział.

0

BRAWO

0

prosze prosze, tylko nie to.

0

No jest już ta oficjalna wiadomość?

0

yousz3k13---> haha, cudowny komentarz.

0

Nie dawno kłóciłem się z połową tej strony, po co nam Cesc, a teraz nagle wszyscy uznają go za nie potrzebnego ohoho, Thiago w tym momencie już jest lepszy i tyle !

0

bombardier- Sanchez jezdziec bez głowy? Boże oglądałeś go kiedyś ? Jednym z jego głównych atutów jest prostopadłe podanie.

0

Gdybyśmy mieli gwarancję że jak się nie rozwinie tak jak Ronaldo to zwrot kasy to okej ;)

0

Jak jeszcze zostanie najlepszym graczem mistrzostw to już z 90 warty ;)

0

Co za błysk :)

0

Każda akcja przechodzi przez Thiago, widać że jest tam liderem ;), bardzo mi się podoba jego styl gry.

0

Dlaczego nie Coentrao ani tym bardziej Pepe bo co ? Człowieku Pepe grał bardzo dobrze cały sezon, i wspaniale z Barceloną, mimo bardzo twardej gry to grał wspaniale więc o co chodzi ?

0

Ostatecznie :

Valdes/ Van Der Sar

Alves - Pepe - Abidal - Coentrao

Mascherano

Xavi Iniesta

Messi Ronaldo

Falcao

0

pan Pele też by szanował innych.

0

kubak---> no wątpie ale to nawet nie o to chodzi. bo zaprzeczasz sam sobie. A Ronaldo grał bardzo dobrze i tyle.

0

kubak---> ale nam też strzelił :). Ronaldo akurat nie podważalne ma miejsce w tej jedenastce. Rami--> za Ozila jakiś dm za Bale'a Marcelo albo Coentrao i jest idealnie.

0

Tevez? toż to nie ma sensu tego komentować.

0

a Maicon w tym sezonie dużo słabszy od Alvesa, tu akurat nie mam wątpliwości :)

0

To jest bardzo denerwujące kiedy spacerujesz z dziewczyną, a z za rogów wyskakują paparazzi, mnie by osobiście szlak trafił. Nie wiem czemu grał słabiej, ale na pewno Pique tu nie powinien się znaleźć. A odnośnie Bale'a to może masz rację żeby go uhonorować, ale to równie dobrze można dać Rooneya czy jakiegoś innego na bramkę żeby go uhonorować. Wtedy ta jedenastka nie miałaby sensu i była by pośmiewiskiem ponieważ Bale już dawno nie jest obrońcą a apropo obrońca Tottenhamu Assou-Ekotto też by był lepszą opcją od Evry :)

0

I cały świat wścibsko interesował się im związkiem a u Villi czy Pedro tak nie jest, myślę że o tym zapomniałeś

0

To za dużo Shakiry to była ironia odnosząca się do komentatorów którzy ciągle szukali w tym usprawiedliwienia jego słabej gry . Ale też to jest różnica ponieważ Shakira i Pique to bardzo medialny związek a o dziewczynach Villi czy Pedro ani widu ani słychu.

0

a Mundial to chyba zalicza się do sezonu 2009/2010 ?

0

Oczywiście że nie ma nic takiego, ale był na pewno najlepszym playmakerem w lidze angielskiej, i na pewno zamiast Schweinsteigera powinien tam być. chyba że Schweinsteiger tu jest jako defensywny, co jest jeszcze wiekszym nie porozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?