Weniu5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarze Kolumbii skupili uwagę na Leo no właśnie. GDYBY NA BOISKU BYŁ JAKIŚ DOBRY OFENSYWNIE USPOSOBIONY KOLEGA Z DRUŻYNY , mając więcej miejsca bo MEssi był potrajany, to by coś zdziałał. Od początku grałby Aguero, Di Maria, mieli by dużo miejsca i na pewno coś by się działo, a nie jakiś Lavezzi...
0
Niech się ten błazen Batista lepiej zastanowi kogo wystawia. Burdisso? Milito? Lavezzi? Banega? oni kompletnie nic nie pokazują. Tak trudno jest zagrać NAJMOCNIEJSZYM SKŁADEM ? Coś w stylu zabaleta-garay-mascherano-zanetti-messi cambiasso pastore di maria- aguero tevez. w ustawieniu 4-4-2, z wymiennością pozycji czy tak nie byłoby lepiej. Argentyna, taki potencjał a grają tak słąbo, bardzo to dziwne bardzo.
0
wiadomo że nie na zgrupowaniu, ale chyba ktoś tu źle mówi że to jest przestępstwo.
0
Swoją drogą, to dla mnie bezsensu że zatrudnianie prostytutek to przestępstwo ? DLACZEGO ? Jak chcą się sprzedawać, to dlaczego to ma być przestępstwo ? Ich wybór, nikt ich nie zmusza... toż to prędzej alkohol powinien być przestępstwem.
0
o Ibrahimovicu też nie było wiele mowy a tu nagle buch (niestety), fajnie jakby było tak z Aguero, jest przyjacielem Mesjasza więc czemu nie ?
0
JojoFCB---< no jak się będzie tak rozwijał, to nie wiem czy na długie lata .
0
Ja tylko powiem tyle, kupmy Aguero :)
0
Marco87--> nie zdziwiłbym się jakby ten dziennikarz tak powiedział.
0
BRAWO
0
prosze prosze, tylko nie to.
0
No jest już ta oficjalna wiadomość?
0
yousz3k13---> haha, cudowny komentarz.
0
Nie dawno kłóciłem się z połową tej strony, po co nam Cesc, a teraz nagle wszyscy uznają go za nie potrzebnego ohoho, Thiago w tym momencie już jest lepszy i tyle !
0
bombardier- Sanchez jezdziec bez głowy? Boże oglądałeś go kiedyś ? Jednym z jego głównych atutów jest prostopadłe podanie.
0
Gdybyśmy mieli gwarancję że jak się nie rozwinie tak jak Ronaldo to zwrot kasy to okej ;)
0
Jak jeszcze zostanie najlepszym graczem mistrzostw to już z 90 warty ;)
0
Co za błysk :)
0
Każda akcja przechodzi przez Thiago, widać że jest tam liderem ;), bardzo mi się podoba jego styl gry.
0
Dlaczego nie Coentrao ani tym bardziej Pepe bo co ? Człowieku Pepe grał bardzo dobrze cały sezon, i wspaniale z Barceloną, mimo bardzo twardej gry to grał wspaniale więc o co chodzi ?
0
Ostatecznie :
Valdes/ Van Der Sar
Alves - Pepe - Abidal - Coentrao
Mascherano
Xavi Iniesta
Messi Ronaldo
Falcao
0
pan Pele też by szanował innych.
0
kubak---> no wątpie ale to nawet nie o to chodzi. bo zaprzeczasz sam sobie. A Ronaldo grał bardzo dobrze i tyle.
0
kubak---> ale nam też strzelił :). Ronaldo akurat nie podważalne ma miejsce w tej jedenastce. Rami--> za Ozila jakiś dm za Bale'a Marcelo albo Coentrao i jest idealnie.
0
Tevez? toż to nie ma sensu tego komentować.
0
a Maicon w tym sezonie dużo słabszy od Alvesa, tu akurat nie mam wątpliwości :)
0
To jest bardzo denerwujące kiedy spacerujesz z dziewczyną, a z za rogów wyskakują paparazzi, mnie by osobiście szlak trafił. Nie wiem czemu grał słabiej, ale na pewno Pique tu nie powinien się znaleźć. A odnośnie Bale'a to może masz rację żeby go uhonorować, ale to równie dobrze można dać Rooneya czy jakiegoś innego na bramkę żeby go uhonorować. Wtedy ta jedenastka nie miałaby sensu i była by pośmiewiskiem ponieważ Bale już dawno nie jest obrońcą a apropo obrońca Tottenhamu Assou-Ekotto też by był lepszą opcją od Evry :)
0
I cały świat wścibsko interesował się im związkiem a u Villi czy Pedro tak nie jest, myślę że o tym zapomniałeś
0
To za dużo Shakiry to była ironia odnosząca się do komentatorów którzy ciągle szukali w tym usprawiedliwienia jego słabej gry . Ale też to jest różnica ponieważ Shakira i Pique to bardzo medialny związek a o dziewczynach Villi czy Pedro ani widu ani słychu.
0
a Mundial to chyba zalicza się do sezonu 2009/2010 ?
0
Oczywiście że nie ma nic takiego, ale był na pewno najlepszym playmakerem w lidze angielskiej, i na pewno zamiast Schweinsteigera powinien tam być. chyba że Schweinsteiger tu jest jako defensywny, co jest jeszcze wiekszym nie porozumieniem.