Szczerze mówiąc gdyby pochłaniał powiedzmy 5mln pensji za nic bym nie chciał żeby odchodził tym bardziej za tak śmieszną kwote. Rozumiem że akurat chcieli go sprzedać do Atletico w ramach podziękowanie za fantastyczną gre i 8 zdobytych tytułów z nimm w pierwszej 1, ale nie dało się wynegocjować choćby 10mln. Może kierowali się ''Mes Que Un Club'', nie ważne za ile byle do Atletico.
Ja osobiście także chciałem podziękować ci Davidzie za fantastyczne 3 lata w naszych bordowo - granatowych barwach. Życze ci wiele sukcesów i goli w nowym klubie.
Pamiętacie czasy kiedy Guardiola zaczął wprowadzać do zespołu Thiago. Zaczął to robić mimo że Thiago miał wtedy niższe umiejętności i doświadczenie, a Xavi grał wiele lepiej niż teraz. Okrzykięto Thiago nowym Xavim, który ma ją za pare lat doprowadzić do wszelkich możliwych triumfów. Tymczasem zmiana trenera i Thiago odchodzi, kompromitujemy się w LM, którą rzekomo mieliśmy wygrać.
Dokąd Tito i zarząd zmierzają? Chyba już dawno zabłądzili.
I bardzo dobrze. Jeśli Tito da mu więcej szans gry w pierwszej 11 to z tego chłopaka może wyrosnąć prawdziwy skarb. Po jego wypowiedziach widać że po młodzieżowych Mistrzostwach Europy nabrał dużo pewości siebie.
Wielka szkoda jeśli Thiago odejdzie. Krążą plotki że jeśli Thiago nas opuści klub postara się o Mate czy Davida Silve. Według mnie lepszą opcją było by kupienia młodego i perspektywicznego Jacka Wilshera z Arsenalu Londyn, ale jeszccze lepszą opcją byłby S.Roberto.Ważne będzie aby nie odgrywał roli Dos Santosa.
TRansfery:Ter Stegen,T.Silna,Neymar.Pojawiają się też głosy na temat Aguero czy Rooneya.Nie uważacie że mogą być za drodzy?Co byście powiedzieli gdyby ponownie sprowadzili Eto'o, napewno nie był by drogi.
Fajnie by było zobaczyć go jeszcze raz w bordowo-granatowych barwach.
Hummels-W BVB jasno dali do zrozumienia że zostaje tam gdzie jest.
Wobec tego za Matsa ściągnąć T.Silve
Isco-Szczerze mówiąc nie oglądam meczy Malagi, ale jeśli jest lepszy od Gundogana to czemu nie.
Neymar-Barca już go sobie chyba zaklepała.
De Gea-Ferguson go nie odda, więc lepiej Curtois, ale Chelsea go nie odda, czyli zostają Muslera,Handanović i Ter Stegen
Blazinho
Guardiola odszedł, ponieważ widział że jego boska Tiki-Taka przestaje działać.Odszedł w najlepszym dla niego momencie, kiedy nie mógł dawać Barcie tego co dawał w ostatnich latach.Tito popełnił wielki błąd myśląc że ta sama taktyka pozwoli na pomnożenie tytuło zdybytych przez Guardiole.Natomiast jego zadaniem w Bawarii nie będzie stworzyć potęgi piłki niemieckiej tylko potęgi piłki Europejskiej, tak jak robił to w Blaugranie.
0
0
0
Albo odświeżymy skład albo większość meczy będzie wyglądać tak jak ten-monotonnie. bez pomysłu i po prostu nudno.
0
Mascherano....
0
Pomóżcie, kogo z nich wybrać:
Pogba
Isla
Verratti
Nasri
Draxler
Ramsey
Arteta
Z góry dzięki.
0
Mój skład:
Curtois
D.Luiz Cahhil Adriano
Verratti Fabregas Isco Ozil Ribery
Lewandowski Samaras
0
Dzięki.Udało się.
0
Może mi ktoś pomóc bo niby wszystko zrobiłem ale ja mam tylko zawodników z Ligi Europejskiej, a chciałbym mieć z LM.Prosze o pomoc.
0
Sorry, pomyłka Ribery za Cavaniego i Messi na środek.:D
0
Moim zdaniem powinna ona wyglądać tak:
Neuer
Lahm T.Silva Ramos Alba
Schweinsteiger Gundogan Iniesta
Messi Cavani C.Ronaldo
0
Błagam ddajcie link do meczu.Wszędzie tnie.
Z góry dzięki.
0
Szczerze mówiąc gdyby pochłaniał powiedzmy 5mln pensji za nic bym nie chciał żeby odchodził tym bardziej za tak śmieszną kwote. Rozumiem że akurat chcieli go sprzedać do Atletico w ramach podziękowanie za fantastyczną gre i 8 zdobytych tytułów z nimm w pierwszej 1, ale nie dało się wynegocjować choćby 10mln. Może kierowali się ''Mes Que Un Club'', nie ważne za ile byle do Atletico.
Ja osobiście także chciałem podziękować ci Davidzie za fantastyczne 3 lata w naszych bordowo - granatowych barwach. Życze ci wiele sukcesów i goli w nowym klubie.
0
Pamiętacie czasy kiedy Guardiola zaczął wprowadzać do zespołu Thiago. Zaczął to robić mimo że Thiago miał wtedy niższe umiejętności i doświadczenie, a Xavi grał wiele lepiej niż teraz. Okrzykięto Thiago nowym Xavim, który ma ją za pare lat doprowadzić do wszelkich możliwych triumfów. Tymczasem zmiana trenera i Thiago odchodzi, kompromitujemy się w LM, którą rzekomo mieliśmy wygrać.
Dokąd Tito i zarząd zmierzają? Chyba już dawno zabłądzili.
0
Jak on może mieć 22,5 roku skoro nawet na zdjęciu cieszy się z Mistrzostwa Europy do lat 21 ?
0
I bardzo dobrze. Jeśli Tito da mu więcej szans gry w pierwszej 11 to z tego chłopaka może wyrosnąć prawdziwy skarb. Po jego wypowiedziach widać że po młodzieżowych Mistrzostwach Europy nabrał dużo pewości siebie.
0
Wielka szkoda jeśli Thiago odejdzie. Krążą plotki że jeśli Thiago nas opuści klub postara się o Mate czy Davida Silve. Według mnie lepszą opcją było by kupienia młodego i perspektywicznego Jacka Wilshera z Arsenalu Londyn, ale jeszccze lepszą opcją byłby S.Roberto.Ważne będzie aby nie odgrywał roli Dos Santosa.
0
Chociaż Montoya zagra
0
Prosze o jakiś link do meczu.Z góry dzięki.
0
Katalończyk
Czyli gramy w 10 ?
0
Thiago za Xavi'ego
Tello za Cesca
Song za Busquetsa
Na prawej obronie oczywiście Montoya
0
Kolejna Mega plota WP czy jednak prawda?
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Neymar-w-Bayernie-To-wiadomosc-z-pierwszej-reki,wid,15644356,wiadomosc.html
0
OK.Więc Ściągnijmy Rooneya za 50mln i niechodejdzie za połowe tej sumy po 2-3 sezonach.Skończy dokładnie tak samo jak Ibra.Właśnie o to wam chodzi?
0
Chodziło mi oczywiście o T.Silve
0
TRansfery:Ter Stegen,T.Silna,Neymar.Pojawiają się też głosy na temat Aguero czy Rooneya.Nie uważacie że mogą być za drodzy?Co byście powiedzieli gdyby ponownie sprowadzili Eto'o, napewno nie był by drogi.
Fajnie by było zobaczyć go jeszcze raz w bordowo-granatowych barwach.
0
Lio Messiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!
0
No w końcu ukąsił !!!!!!
0
Gdzie są ci którzy twierdzą:
Alexis out
Villa in
0
Alexis powinien zostać.Ostatnio się rozkręca.Dostaniemy za niego 20 a na takiego np. Aguero wydamy ponad 40 mln.
0
Hummels-W BVB jasno dali do zrozumienia że zostaje tam gdzie jest.
Wobec tego za Matsa ściągnąć T.Silve
Isco-Szczerze mówiąc nie oglądam meczy Malagi, ale jeśli jest lepszy od Gundogana to czemu nie.
Neymar-Barca już go sobie chyba zaklepała.
De Gea-Ferguson go nie odda, więc lepiej Curtois, ale Chelsea go nie odda, czyli zostają Muslera,Handanović i Ter Stegen
0
Blazinho
Guardiola odszedł, ponieważ widział że jego boska Tiki-Taka przestaje działać.Odszedł w najlepszym dla niego momencie, kiedy nie mógł dawać Barcie tego co dawał w ostatnich latach.Tito popełnił wielki błąd myśląc że ta sama taktyka pozwoli na pomnożenie tytuło zdybytych przez Guardiole.Natomiast jego zadaniem w Bawarii nie będzie stworzyć potęgi piłki niemieckiej tylko potęgi piłki Europejskiej, tak jak robił to w Blaugranie.