0

ZnaFco co teraz powiesz o Masipie ?

0

To idz złap tych co to zrobili a no tak nie żyją.

0

Mozesz se nie lubic putina ale rosjanie tobie nic nie zrobili to ze kiedys cos zrobili to nie znaczy ze kazdy taki jest.

0

Masz racje musimy je..ć ruskow za wszystko co wydarzylo sie 70 lat temu nie no brawa dla cb.

0

No to wszystko przez tego Pique z realu tfu.

0

Eh dziwi mnie ze nawet gdy jest mundial ludzie nie potrafią zapomnieć o tej "nienawiści" do ronaldo i madrytu.

5

Tylko zeby znowu mu pradu nie odcielo i nie zaczol zjadac obroncow

0

Hahah ta wiadomo 3 razy ustawka bo tak to by nie wygrali w ogole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?