WielkiPolak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Od urodzenia z Sosnowca
3 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypożyczenie Paulinho nie ma sensu, żadnej logiki. Pewnie przy transferze Brazylijczyka do Barcelony zawarto jakieś szczegóły, o którym wiedza tylko zarządy, pewnie żeby ominąć przepisy, bo w Chinach i w Hiszpanii same podatki są już srogie. Ale to są tylko moje przypuszczenia, bo serio, strasznie dziwny ten ruch
2
Ty, ty uważaj sobie chamie, bo za moich czasów nie było takich możliwości jak dzisiaj. Gdybym z Lechem nie obalyli komuny, to dzisiaj pilbys pewnie denaturat pod upadłym PGR-em i opłakiwał gospodarke centralnie zarządzaną.
31
Ślubu bez interkcyzy
0
Wielcy bogacze kurła, szampana pić bedą. Normalny człowiek haruje jak wół przez cały tydzień po 10 godzin, a i tak ledwo starcza na Amarene i bletki, bo tytoń bez akcyzy to jednak da zaoszczędzić
0
Coś pięknego, aż się łezka w oku kręci...
0
A jak się nie odwali to co, pogrozisz Arabom szminką i torebką, barceloński Winkelriedzie? Barcelona ma świetnych piłkarzy, a PSG sporo kasy, więc to normalne, że są spekulacje
1
I powiedział kibic Chelsea... Ale rocznik 2000, więc masz prawo nie pamiętać jak to somsiad że wschodu przejmował ten klubik. Tak, wtedy klubik
1
80 milionów to chyba dali za Renato, ale razem z bonusami. Generalnie wygląda to tak, że Bayern ma fajną pomoc, ale słabe skrzydła
4
A co, płakać miał?
2
Dam sobie prąd odciąć, że przed transferem Paulinho też żeś tak gadał, a wyszło... wyszło jak wyszło, Paulinho dobry zawodnik.
0
Sarri jest na urlopie, ogląda mecze na mundialu i załatwia sobie przy okazji konwoje z ruskimi LD do Londynu.
Gdzieś czytałem, że prezentacja Sarriego ma być w przyszłym tygodniu (na 100%), a na 80% będzie to środa.
0
Prędzej Tomasz Jacyków zostanie Man of the year w "The Time" niż Chorwacja zdobędzie puchar. W półfinale dostaną takię bęcki od Anglii, że nie będzie czego zbierać jak na łuku kurskim w 43.
3
Ali G, Viva la France, Polska na Mundialu
1
Bo Barcelony nie stać na Hazarda ;)
16
hahahahahah, kurła, no nie wytrzymie, hahahahaha XDDD
0
Złota Piłka to plebiscyt popularności. Gdyby tak Anglia wygrała mistrzostwa świata, a Kane został królem strzelców to i tak Ronaldo z Messim by go wyprzedzili. To jest chore.
0
Chelsea, Tottenham czy United mają więcej niż Barcelona i Real razem wzięte ;)
0
Barcelony nie stać ani na jednego, ani na drugiego
0
Gość sam sobie zamknął drogę do kadry grając w jakiś egzotycznych krajach
0
Anglicy mają świetną kadrę. Kane, Alli, Dier, Walker, Rashford, Sterling, Lingaard... Z grupy spokojnie wyjdą, Polskę/Senegal/Kolumbię też mogą ograć.
1
Skriniar najlepszy, rok temu był warty 7 milionów, dziś 45.
0
Jest podane źródło, wywiad dla TyC Sports, 6.06.2018
0
Zasmucę Cię, ale u dzisiejszych 14 czy 15 latków to normalka. Znam (niestety) osoby, które w tym wieku lecą jeszcze grubiej...
Jest to efekt braku wychowania twardą ręką, niestety.
10
"Jako ambasador UNICEF nie mogę grać przeciwko ludziom, którzy zabijają niewinne palestyńskie dzieci. Musieliśmy anulować mecz, ponieważ jesteśmy ludźmi przed piłkarzami. ". Komentarz Messiego o odwołaniu meczu Argentyny z izraelem. Szacun