WiernyCules FCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po Pierwsze - Redakcja tego serwisu to "tuba propagandowa" popierająca od 5 lat rosella/bartomeu i katar więc to tłumaczenie wygląda tak jakby Laporta tak powiedział a to nieprawda
Po Drugie źródło to jedno z mediów które od 5 lat popiera rosella/bartomeu szkalując Laportę i Cruyffa
Po trzecie Laporta nie obiecywał Pogbe bo o transferach będzie rozmawiał po wygranej ( wierze w to).......a w tłumaczeniu oczywiście z wiadomych względów nie podano że najpierw chciałby rozmawiać z fifa o zniesieniu ZAKAZU i obronić Barcelonę jako instytucję w sądzie w /s "neymargate" oczywiście zrzucając winy Barcy na rosella i bartomeu. Jestem ZA.
Po czwarte mówił o konsultacjach Abidala i Cruyffa w celu przedstawienia kandydatur piłkarzy z których trener (Enrique lub inny) będzie wybierał po czym Abidal i Laporta będą kontraktować. Tak powiedział więc nie róbcie z nas idiotów i nie szkalujcie Laporty
Po piąte to zasługa Laporty że Barca ma tryplet bo to on zakontraktował Enrique który odniósł sukces.....będąc zielony jak Guardiola więc i Abidala nie skreślajcie.
Tak tylko system czyli Katalonia-Barcelona z La Masią, Cruyff i jego system gry dają sukcesy długofalowe.
Tak nie wierzcie że katar to jedyna opcja bo to nie prawda natomiast ewentualny sponsor byłby obecny na min. obiektach Barcy tak jak MCM a nie na koszulkach i tak powiedział Laporta.
Tak Laporta nie zamierza i podawać do sądów bo oni i tak są skończeni
A jak się będziecie czuć jak prezydenta bartomeu będą wyciągać w kajdankach z Camp Nou?
0
Nie martw się na tonery kolorowe będzie Laportę stać.
0
Guardiola tez był zielony i odniósł sukces więc Abidal też może tak mieć.
0
Standardowo odpowie KŁAMSTWEM i zagraniem NO FAIR PLAY bo tylko to umie ta prokatarska junta
I redakcjo fcbarca com wiem że jesteście "tubą propagandową" rosella/bartomeu/kataru i każdy kto jest przeciw nim jest waszym wrogiem którego należy banować ale obudźcie się bo tryplet i wam odebrał racjonalne myślenie że te wybory to konsekwencja polityki nienawiści i własnych interesów rosella i bartomeu.
0
Tak się kończy jak się nie stawia na wychowanków/Katalończyków. Największe sukcesy odnosiła ostatnio mając min. Vasqueza, Del La Fuente,Grimau,Sadę,Navarro,Rubio,Rabasedę a takie wynalzaki jak Lampe to pewne oglądanie pleców Realu.
Zmienić to może jedynie Laporta.
1
Lepsze to niż Wspaniały Wybitny Najlepszy w Historii Brazylijskiej Piłki z Wielkim CV pan Douglas
0
1
Nie wymyślasz? Słynne już
"Laporta narobił długi" to tylko jedna z twoich wspaniałych zdrowych teorii.
Wystarczy że popierając katar i tą bandę plujesz na historię,tradycję i model Barcy. ty masz nie chłodne ale zasłonięte trypletem oczy jak reszta.
Wybory? To taka próba ucieczki przed odpowiedzialnością. Zresztą nie był prezydentem BO NIE WYBRALI GO SOCIOS. To samozwaniec kierowany przez katar i rosella tak jak polska premier przez Donalda "Sajonara Polsko"T.
Proste jak kontrakt neymara który doprowadził do 1 w historii postawienia Barcelony przed sądem.
Ostrzegałem że ich wybór skończy się źle i miałem rację jak zawsze.
0
Pojedź sobie do Lyonu ( czy każdego innego normalnego klubu w europie) i się sam przekonasz że reklama na koszulkach to nie ZBAWIENIE!!!!
A co jedzenie które jesz na Camp Nou to kupują w biedronie i podgrzewają byś zjadł?
1
Szkoda że nie napisałeś że Laporta zastał Barcę z budżetem 176 mln euro i 2-krotnie większym długiem z przychodami równymi Newcastle, bez sukcesów sportowych a zostawił z budżetem prawie 500 mln z o połowę mniejszym długiem niż w 2003 roku i z NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W HISTORII i z + na koniec kadencji co potwierdził sąd.....niszcząc kolejne kłamstwa bandy rosella i bartomeu którym ślepo wierzysz. Sukcesy sportowe Laporty odbyły się BEZ REKLAM na czym rosell jechał do końca sezonu 2010-2011.
Co z tego ze budżet prawie 600 mln ( głownie za sprawą kataru) skoro przychody według raportów finansowych mówią że przychód Barcy od 3 lat jest na stałym poziomie ( ponad 480 mln) i się nie zwiększa co jest porównywalne z wynikiem przychodów z sezonu 2007-2008 gdzie Barca NIC NIE WYGRAŁA. A do tego od kiedy katar jest na koszulkach przychód Barcy spadł o 1% (ALE SPADŁ) gdzie reszta klubów notowała nawet 40% wzrost.
Popatrz na Manchester United.Nic nie wygrywają a przychody nadal mają na dużym plusie. Trzeba mieć plan ekonomiczny dla Barcy jak Laporta w 2003 ( i mam nadzieje że i teraz) a nie dla własnego konta bankowego (rosell/bartomeu no i ojczulek neymara)
0
A co w Barcelonie chodzą nieostrzyżone neandertale że nie przydałby się salon fryzjerski?
0
A ty za to masz ogromne pojęcie no bo przecież pochwal się że uczestniczyłeś w podpisywaniu tego hańbiącego Barce kontraktu z katarem.
Aha pochwal się jeszcze większą wiedza o piłce niż Cruyff czy Abidal.
I nie broń się sprawozdaniami bo sprawozdania w wydaniu rosella i bartomeu jak pokazała historia mają tyle wspólnego z prawda jak twoje idiotyczne komentarze.
Chłopcze zejdź na ziemię i pogódź się z tym że popierasz mafię ( i za to mam nadzieję że ich ręka prawa skaże) która zniszczyła dobre imię FC Barcelony i przynajmniej mniej honor nie wychwalać ich publicznie.
Tryplet utrudnia ci myślenie? Skoro dla ciebie jest tak "zajebiście" to czemu są przedterminowe wybory, pomyśl?
0
MCM dawało 100 mln za ......reklamy na budynku La Masii czyli jeden z przykładów "zarób kasę nie z koszulek".
Inny tak jak robi to np. Lyon stworzyć np. salon fryzjerski ( zmniejszyć bezrobocie) z logo Barcy by 50% zysków szło do klubu.
I wiele innych ale sam sobie pomyśl choć widze że tryplet wyłączył u ciebie i nie tylko u ciebie zdroworozsądkowe myślenie o dobru Barcy
A na deser oskarżyć rosella i bartomeu o niegospodarność i pewnie ze 50 mln także wypłynie na konto Barcy.
0
No pewnie lepiej aby po prawej stronie biega Najlepszy Piłkarz w historii Brazylii nijaki DOUGLAS, za Iniestę jakiś Gerson a do kompletu jeszcze 3 leszczy z Santosu. Szkoda że boleśnie nie odczuje tego kieszeń rosella.
Dziś Barca nie ma w Hiszpanii godnych rywali i tylko Real czy Atletico nie trzęsą porami na sama myśl o grze z Barcą. Takiego komfortu nie miał ani Rijkaard ani Guardiola a siłę Barcy pokazał sezon 2013-2014 gdzie dyspozycyjność Messiego pokazała siłę Barcy a neymar zbawca nie był.
A ten sezon pokazał że Barca to 70% Messi....czyli wychowanek.
0
A co neymar, suarez czy pogba to jacyś Bogowie i Zbawiciele Barcy i światowego futbolu? A Barca MUSI ich kupować bo tak katar każe?
Jakoś Rijkaard zainwestował w Valdesa, Iniestę czy MESSIEGO a Pep w Busquetsa, Pedro i Barca stała się najlepszą drużyną świata a ci piłkarze gwiazdami pierwszego szeregu i nie trzeba było w nich inwestować 60 mln z reklam na koszulkach
To praktyka pokazująca że bez reklam na koszulkach można żyć i odnosić sukcesy ale do tego trzeba mieć jaja i inteligencję jak duet Laporta/Cruyff a nie mają rosell/bartomeu.
0
Tylko że sprowadzanie gwiazd kosztem wychowanków to nie jest model Barcy a praktyka rodem z kataru co jest sprzeczne z historią i tradycją Barcy a to mnie wkurza cytując Wojciecha Cejrowskiego.
2
A na co pójdzie 60 mln za reklamę tak według was niezbędną do funkcjonowania Barcy?
Taki katar to chce się promować marką Barcy i chce za tą kasę prawa decyzyjnego we wszystkich sprawach dotyczących Barcy, praw do nazwy obiektów sportowych Barcy czy skład oparty na pogbach czy neymarach.
Oni 60 mln nie dają po to by wyremontować Pista Del Gel, nie dają na dzieci z La Masii, oni nie dadzą na Fundacio Barcelona, nie dadzą na reaktywacje sekcji sportowych zlikwidowanych przez nich ręka kryminalistów rosella i bartomeu, ta kasa nie bedzie tez na istniejące sekcje amatorskie a nawet profesjonalne, ta kasa również nie ma być na Barca Weterans czy renowacje choćby grobów zasłużonych barcelonistów.
Jeżeli taka kasa ma służyć tylko transferom i sprzedawaniu majątku klubowego to ja wolę Barce bez reklam nawet grającą wychowankami w lidze europejskiej czy nawet w Tercera Division ale z tradycją, historia i modelem Cruyffa.
1
UNICEF na przód i katar znika a zarabiać można inaczej o czym boleśnie przekona się Barca która przez rosella i bartomeu zapłaci ciężko kasę odszkodowawcza za odrzucenie 100 mln euro za reklamę na budynku La Masii.
Masip i Grimau to gwarancja że do składów piłki ręcznej i koszykówki wrócą Katalończycy.
1
Tak Barca to Duma Katalonii nie Kataru którego rządowa telewizja zaczynała od reklam z bin ladenem a jawnie popiera PI.
6
Tak CRUYFF bo on ma wiedzę o piłce nożnej większą niż wszystkie "sługusy kataru" niegodne zasiadania na Camp Nou przez ostatnie 5 lat. To on odrodził Barcę jako piłkarz, trener i doradca.
Tak La Masia a nie pogby i neymary za 100 mln euro za których trzeba brać KREDYT=DŁUG ( sąd wykazał że Laporta zostawił Barce NA PLUSIE) i ciągać się po sądach i skarbówkach za klubową kasę BO KATAR DAJE MNIEJ NIŻ TE KOSZTY ponoszone przez Barcę.
To jedno a drugie. Który z was wielkich znawców kojarzył Pedro czy Busquetsa w 2008 roku? Postawił na nich Guardiola co oznacza że Barca może funkcjonować bez pogbów a z S.Roberto tylko na Sergio trzeba stawiać tak jak robił to Pep.
A jeżeli Barca grała by w Tercera Division to przestalibyście jej kibicować?
Dla mnie Barca to Więcej Niż Klub i może grać nawet w katalońskiej okręgówce byle zachwala tradycję, historię i model jaki wypracowały przez 112 lat dziesiątki pokoleń barcelonistów z Cruyffe na czele.
1
Świetne zagranie Joana Laporty!!!
Wszyscy co tu tak drwicie z Abidala za jego brak doświadczenia i z Laporty za niby "polityczną zagrywką" puknijcie się w te puste łby!!! Tryplet całkowicie wam odebrał WZROK i MYŚLENIE!!!! Już wam te wszystkie afery obijające się czkawką Barcie nie przeszkadzają?
Pamiętacie 2003 rok? Co gadano na temat Rijkaarda po tym jak spuścił Spartę R. do II ligi? Że nie ma doświadczenia i tak samo Tixi Begristain!!!
Pamiętacie 2008 rok? Ja tu byłem JEDYNYM który popierał GUARDIOLĘ za to większość z was ( ci starsi bo reszta to sezonowcy i fanboye neymara, suareza i kataru dzięki któremu możecie w gierkach fifa kupować za duża kasę pogby i inne jedno sezonowe
gwiazdeczki) pukało się w czoło pisząc " nie ma doświadczenia dajcie mourinho". I kto miał rację?
A Enrique? To samo było jak Laporta dał mu Barce B!!!1
2
Odejście tych graczy było uwarunkowane po części właśnie zakupem Neymara bo każdy z tej trójki miał wysokie kontrakty a do tego wysokie klauzule które byłyby nie do przeskoczenia dla 99% klubów. A to nie koniec działań oszczędnościowych tego zarządu by osiągnąć cele "operacji neymar". A wszystko wskazuje na to że jego transfer będzie kosztował Barcę finansowo-wizerunkowo więcej niż jest warta jego sportowa dyspozycja.Kiedyś neymar odejdzie a smród po jego transferze będzie się ciągnął za Barcą przez następne 100 lat i będzie wypominany przez oponentów Barcy.
No właśnie ty nie rozumiesz że aby istnieć na rynku piłkarskim musisz brać kredyty czyli zadłużać się aby inwestować i infrastrukturę i ludzi ( tak robią wszystkie wielkie kluby)......a to jest hipokryzja i żmijową dwulicowością rosella/bartomeu którzy o te długi oskarżali ( a wy wraz za nimi) Laportę a sami Barce w te długi wplątują a ratuje ich katar który będzie decydował o wszystkim. A skąd wiesz że emirowi nie przyjdzie na myśl by jego 16 syn trafił do Barcy, dostał opaskę kapitana, podstawową 11 i numer 10 po Messim którego Barca odda do kataru. Wierzysz że bartomeu się sprzeciwi? Espai Barca=BANKRUCTWO lub katarska niewola.Co wybierasz skoro negujesz jedyną opcję która ratuje resztki godności Barcy?
3
Co ma Laporta ? To że jego "projekt Foster Camp Nou" jest tańszy i lepszy a ci krętacze wpajali ludziom że jest drogi i Barcy na niego nie stać.
4
Maspi LEGENDA HANDBOLA BARCY i Cairo LEGENDA HOKEJ ROLLER BARCY .....których ten zarząd potraktował JAK GNÓJ......i wy macie czelność popierać takiego bartomeu.?
Skoro tak Nie jesteście cules Barcy ale fanboyami neymarka ,suareza i wypruwających mózgi gierek pokroju fifki.
3
Nie byto przekrętów bo nic w sądach ta banda nie udowodniła Laporcie a co więcej Laporta udowodnił że oni kłamali ( Laporta zostawił Klub na PLUSIE) a ostatnie 5 lat tylko potwierdzają że mamy do czynienia z krętaczami którzy dla własnych kont byli gotowi zniszczyć Najlepszy Klub w Historii.
Klubowa Kasa na imprezy Laporty? Udowodniono to Laporcie?NIE za to londyński hotel udowodnił przelew z klubowej kasy na seksualne orgie ojczulka neymara a linie lotnicze na przelot Sao Paulo-Barcelona co kosztowało klub ponad 2 mln euro (a oskarżali Laportę o nędzne 400 tysięcy)
A jak nazwać transfer gracza który cały rok był na chorobowym?
Widzę że jesteś jednym z tych którym 3 puchary odebrały myślenie.
Skoro jest tak wspaniale i skoro rosell/bartomeu są tacy wspaniali......TO CZEMU MAMY PRZEDTERMINOWE WYBORY?
7
5,8 mln za odpuszczenie walki z oskarżeniami Cadena Cope
Pozbycie się Villi,Abidala i Thiago by zrównowazyć transfer Neymara
MCM dawało 100 mln za reklamę na La Masii a teraz w sądzie ewentualna ugoda 60 mln a przegrana to 100 mln + 10 mln kosztów sądowych.
Foster ( 250 milionów ) za drogi ale Espaii Barca za 600 mln to tania....i UWAGA 200 mln z budżetu co zrównoważy 200 mln Qatar Camp Nou i UWAGA 200 mln KREDYT=DŁUG
TE 2 ostatnie słowa niech zapamniętają zwolennicy tej bandy kryminalistów
4
No to coś dla obrońców rosella/bartomeu którym myślenie wyłączyły 3 trofea!!!
Straty finansowe( nie wszystkie) Barcy za czasów tej junty:
10 milionów za 4 ulicznych kopaczy z Amazonii którzy NIGDY do Barcy nie trafią ( nie posiadają też nic w swych piłkarskich CV)
5,5 miliona za Douglasa który był tak słaby że interesowały się nim tylko .......stanowe klubiki amatorskie z 4 ligi w Brazylii a grał kosztem wychowanka Montoyii.
5 milionów euro za Beach Soccer FCB.....który rozegrał 1 turniej w Brazylii organizowany przez firmy Teiceira/rosell a więc kryminalistów i została ta drużyna zlikwidowana po tym turnieju.
3 miliony euro za "chorobowe " Affelaya i 19 milionów za słabego Songa. Strata 12 milionów euro przy transferze Matheiu......bo Puyol "naszym transferem".Strata 9 mln przy transferze Vermalena......mimo wiedzy medycznej że jest źle.
Koszt transferu Neymara 118,5 mln + 12 mln kosztów sądowych na koniec
0
Pedro dobrze wie że puki rządzi ta prokatarska mafia żaden ( a w najlepszym razie niewielu) wychowanek nie będzie miał szans gry a to dzięki wychowankom Barca jest na szczycie.
W historii Barcy było wiele zagranicznych gwiazd ale Barca wygrywała z nimi w składzie gdzie była ich ilość zbilansowana z liczbą wychowanków.
Obecna Barca to Messi w wielkiej formie a z taką formą i przeglądem pola ( asysty/podania do neymara i suareza) to i Rasiak strzeliłby w tej lidze ze 20 goli dodając podkładającego się każdego niemal rywala gdy dostanie pierwszego gola.. Bayern? To samo było z Barcą za Roury=analogia jak się patrzy.
0
Komentarz usunięty
0