Wiernyfan80
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rogo123 ja mam tak od meczu z Roma po meczu z Liverpoolem się nasililo a po meczu z Valencia to nie wyłączam tej strony
4
Napiszcie coś o Valverde. Trenerska pomylka warta dwie Ligi Mistrzow
0
Licytować to sobie można koszulki Messiego na cele harytatywne, a nie piłkarza jak nie ma jasnej deklaracji że chce przyjść nie zależnie od ceny i zarobków (jak fabregas i mascherano) to niech spied...la
0
Dokładnie tu nic nie zmienimy jak nie będzie nowego trenera
0
Valedek tego nie ogarnie, nam jest potrzebny tylko trener i ci z ajaxsu
5
Nieee... my mamy kim grać lepiej te 100 mil na długi a 20 na nowego trenera plus ci z ajaxsu i kogoś ze szkółki
5
Mou by się nie dogadal z kibicami na camp nou za dużo jechał po Barcelonie kibice nie mogli by mu kibicować za to wszystko co robił. Takie jest moje zdanie.
2
To co dał Barcelonie to nikt mu nie odbierze i za to ma wielkie uznanie kibiców, ale jak będą grały nazwiska to w przyszłym roku będziemy walczyć o awans do LM. Każdy ma swoje lata świetlnosci a jego chyba już minely, dać mu godnego zamiennika i niech walczą o pierwszy skład.
0
Sorry nie zrozumienie
1
Dokładnie my szukamy zamiennika a nie do pierwszego skadu
0
Jak by Barca nie miała tyle kasy co ma to by nie było żadnej ery guardioli bo tych zawodników by kupiły inne kluby to samo było z Arsenalem. Trener co mógł to robił grał tym co mu zostalo
0
Czy Valverde jest lepszy o Vegnera, moim zdaniem Vegner ma wieksze poważnie w szatni i to by mu pomoglo
0
Ściągnąć Wengera dawał radę w Arsenalu z młodymi zawodnikami i mniejszym budżetem to u nas by też dał rade
1
Alba przestań pier.... lic nigdy nie powiedziałem na was złego słowa, ale po tym meczu coś pękło..