3

@Rogo123 ja mam tak od meczu z Roma po meczu z Liverpoolem się nasililo a po meczu z Valencia to nie wyłączam tej strony

4

Napiszcie coś o Valverde. Trenerska pomylka warta dwie Ligi Mistrzow

0

Licytować to sobie można koszulki Messiego na cele harytatywne, a nie piłkarza jak nie ma jasnej deklaracji że chce przyjść nie zależnie od ceny i zarobków (jak fabregas i mascherano) to niech spied...la

0

Dokładnie tu nic nie zmienimy jak nie będzie nowego trenera

0

Valedek tego nie ogarnie, nam jest potrzebny tylko trener i ci z ajaxsu

5

Nieee... my mamy kim grać lepiej te 100 mil na długi a 20 na nowego trenera plus ci z ajaxsu i kogoś ze szkółki

5

Mou by się nie dogadal z kibicami na camp nou za dużo jechał po Barcelonie kibice nie mogli by mu kibicować za to wszystko co robił. Takie jest moje zdanie.

2

To co dał Barcelonie to nikt mu nie odbierze i za to ma wielkie uznanie kibiców, ale jak będą grały nazwiska to w przyszłym roku będziemy walczyć o awans do LM. Każdy ma swoje lata świetlnosci a jego chyba już minely, dać mu godnego zamiennika i niech walczą o pierwszy skład.

0

Sorry nie zrozumienie

1

Dokładnie my szukamy zamiennika a nie do pierwszego skadu

0

Jak by Barca nie miała tyle kasy co ma to by nie było żadnej ery guardioli bo tych zawodników by kupiły inne kluby to samo było z Arsenalem. Trener co mógł to robił grał tym co mu zostalo

0

Czy Valverde jest lepszy o Vegnera, moim zdaniem Vegner ma wieksze poważnie w szatni i to by mu pomoglo

0

Ściągnąć Wengera dawał radę w Arsenalu z młodymi zawodnikami i mniejszym budżetem to u nas by też dał rade

1

Alba przestań pier.... lic nigdy nie powiedziałem na was złego słowa, ale po tym meczu coś pękło..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?