Wieszcokruszysie
Dołączył/a: październik 2019
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać PSG! Jak wygrywać to z najlepszymi ! A po za tym mamy porachunki do wyjaśnienia z nimi i zwycięstwo będzie smakować podwójnie
3
Powinna być czerwona ale i Fermin też za wejście prostą nogą powinien dostać czerwien
0
@Lanosss chciałem obejrzeć ten serial ale zdradziłeś zakończenie, wielkie dzięki ????
1
@sevs wychodził na pustą bramkę to nawet i w polu karnym byłaby czerwona
0
Już mogliby się uspokoić z tymi artykułami o transferach na parę lat, jeszcze takich transferach ...
0
Macie linka jakiegoś?
5
Mi się wydaje że bardziej był zły na siebie że słabszy mecz mial
0
@LessiWroc wypad do białych na stronę
0
@Remi70 tak samo karny się należał dla betisu na początku meczu
3
Niewiem jak wam ale mi ten Deco jakos strasznie na nerwy dziala
16
@kacpernau i jeszcze komentujesz i sam se odpisujesz :D
0
Ma ktos streama?
1
Brac piatka za 25 mln i z glowy
0
@NeymarSeniorII u nas setien ma innych zawodnikow a jezeli valverde zostalby do konca to tez bysmy w tym sezonie tyle stracili
1
@pienaar zobaczysz ze bedzie lepiej niz z valverde
9
Mam nadzieje ze trenerem zostanie Setien, gdy trenowal betis to ich gra mi sie podobala, ofensywny futbol a z takimi zawodnikami jak u nas moze zrobić cos bardzo ciekawego