Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PRAWIE 3-0 ale to zepsuł.
2
Korea wygrywa 2-0
0
Dziękuję mordo!!!!
0
1. Było błędem
2. Ekhem - Don Balon ;)
1
Korea po zwycięstwo!!!
Jak wygrają lub przegrają final to i tak nie idą do wojska bo liczy się medal?
0
No wszystkie Barcy B. Oto mi chodxi
0
Teraz gra Korea w finale igrzysk?
0
0
Pewnie Tak, głupi ja.
0
Niech wszystkie transmitują na tej stronie.
1
Juz leco foty na insta :)
Też go bardzo lubię, wiadomo ile pauzować będzie?
Xavi Simons - połączenie imienne z Xavim i fryzura Puyola.
0
Swietny przykład na to że dla Realu nie liczy się liga.
3
No rzeczywiście to chore. Bo jakby Polska grala z Argentyną to ja chciałbym wygranej Polski.
Chociaż jakby Messi 1 trafił nie obrazilbym się.
2
Wielu kibiców Realu tu przyłazi ale im się nie dziwię. Bo nasza strona wygląda lepiej ;)
Ps. Kibic Barcelony
0
Zagadka podaj 1 nazwisko Urugwajczyka który sprawdził się w Realu?
0
Dokładnie kiedyś mecz bez 5-6 bramek wydawał się niemożliwy a takie 7-1 czy 8-1 były na porządku dziennym.
7
Ciekawostki La Liga #13, Mecz z "Ojcami futbolu":
Będzie troszkę długie - Dziś będzie o reprezentacji "La Furia Roja" która ma bardzo ciekawą historię z futbolem.
Mamy rok 1929r. 15 maja, Estadio Metropolitano de Madrid (tak wtedy nazywał się stadion Atletico M.) i bardzo ważny mecz towarzyski Hiszpania-Anglia. Dla Hiszpanów był to arcyważny mecz ponieważ Anglicy byli wtedy chyba najlepsi w Europie. Wyspy Brytyjskie opuścili w 1908r. i do 1929r. -meczu z Hiszpanami rozegrali w Europie nie licząc UK -24 spotkania z czego wygrali 23 i zremisowali jedno z Belgią. Rok 1929 Anglicy zaczęli od porażki 0:1 ze Szkocją. Mimo że Hiszpanie 1929r. zaczęli od wygranych: 5-0 z Portugalią, 8-1 z Francją, kibice Hiszpanii wciąż rozpamiętywali porażkę 1-7 z Włochami, Anglia była faworytem meczu. Mecz rozegrano o 17:00 kiedy było bardzo gorąco co utrudniało grę nieprzyzwyczajonym do upałów Anglikom. Na stadionie było aż 45 tyś. kibiców co jak na tamte czasy było świetnym wynikiem. Po 19 minutach 0-2 dla Anglii po golach Cartera. Na dziesięć minut przed końcem gola strzelił Rubio.
Na 2-2 gola strzelił dla Hiszpanii Lazcano. Kibice Hiszpanii byli zachwyceni bo Hiszpania do przerwy remisuję z "niepokonaną" Anglią. Po przerwie na 2-3 dla Anglii strzela kapitan drużyny Hill. Na 10 minut przed koncem spotkania Rubio trafia do siatki główką na 3-3. Kibice Hiszpanii wbiegł na stadion chcąc uściskać strzelca gola. Po chwili tuż przed ostatnim gwizdkiem na 4-3 dla "La Roji" strzela Goiburu. Tłum znów chce wnieść na murawę ale im się nie udaje. Koniec!!! Hiszpania wygrywa z Anglią! - Piszą hiszpańskie gazety.
Co ciekawe już 2 lata później 9 grudnia 1931r. Anglia wygrała z Hiszpanią 7-1!!!
Do dziś najwyższe porażki Hiszpanii w historii to te z Włochami i Hiszpanią oba zakończone wysokim wynikiem 7-1. Jednak zadufani w sobie Anglicy ośmieszyli się już kilkanaście lat później bo w 1953r. przegrali 6-3 z Węgrami na własnym Wembley. "Złota jedenastka" Węgier Puskasa była o wiele lepsza od ekipy "Lwów z Albionu". Węgrzy pokazali swoją siłę na MŚ w 1954r. dochodząc do finału. Tak o to jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Hiszpanii zakończył się ich zwycięstwem :)
Wygląd drużyny Hiszpanii przed meczem:
https://goo.gl/images/fU4NZb
Link do meczu: Anglia 3-6 Węgry
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale zgasił xd
1
https://goo.gl/images/ipgxSX
0
Napisałem żeby go uprzedzić zanim to napisze
6
0
Link poproszę.
7
I ten uśmiech prezydenta Porto jak trafili do tej grupy.
0
#WszyscypisząLegia
1
Dla tych którzy lubią oglądać ładne gole tu:
Gol Rivelino na MŚ w Meksyku 1970r. w meczu Brazylia - Czechosłowacja. W Meksyku na takie silne i precyzyjne strzały mowi sie "Patada Atomica".
1
Okej. Bo miałem taki pomysł w głowie żeby później zmienić na np. włoską.
1
Już zmieniam. Przepraszam najmocniej.