0

PRAWIE 3-0 ale to zepsuł.

2

Korea wygrywa 2-0

0

Dziękuję mordo!!!!

0

1. Było błędem
2. Ekhem - Don Balon ;)

1

Korea po zwycięstwo!!!
Jak wygrają lub przegrają final to i tak nie idą do wojska bo liczy się medal?

0

No wszystkie Barcy B. Oto mi chodxi

0

Teraz gra Korea w finale igrzysk?

0

0

Pewnie Tak, głupi ja.

0

Niech wszystkie transmitują na tej stronie.

1

Juz leco foty na insta :)
Też go bardzo lubię, wiadomo ile pauzować będzie?
Xavi Simons - połączenie imienne z Xavim i fryzura Puyola.

0

Swietny przykład na to że dla Realu nie liczy się liga.

3

No rzeczywiście to chore. Bo jakby Polska grala z Argentyną to ja chciałbym wygranej Polski.
Chociaż jakby Messi 1 trafił nie obrazilbym się.

2

Wielu kibiców Realu tu przyłazi ale im się nie dziwię. Bo nasza strona wygląda lepiej ;)
Ps. Kibic Barcelony

0

Zagadka podaj 1 nazwisko Urugwajczyka który sprawdził się w Realu?

0

Dokładnie kiedyś mecz bez 5-6 bramek wydawał się niemożliwy a takie 7-1 czy 8-1 były na porządku dziennym.

7

Ciekawostki La Liga #13, Mecz z "Ojcami futbolu":

Będzie troszkę długie - Dziś będzie o reprezentacji "La Furia Roja" która ma bardzo ciekawą historię z futbolem.

Mamy rok 1929r. 15 maja, Estadio Metropolitano de Madrid (tak wtedy nazywał się stadion Atletico M.) i bardzo ważny mecz towarzyski Hiszpania-Anglia. Dla Hiszpanów był to arcyważny mecz ponieważ Anglicy byli wtedy chyba najlepsi w Europie. Wyspy Brytyjskie opuścili w 1908r. i do 1929r. -meczu z Hiszpanami rozegrali w Europie nie licząc UK -24 spotkania z czego wygrali 23 i zremisowali jedno z Belgią. Rok 1929 Anglicy zaczęli od porażki 0:1 ze Szkocją. Mimo że Hiszpanie 1929r. zaczęli od wygranych: 5-0 z Portugalią, 8-1 z Francją, kibice Hiszpanii wciąż rozpamiętywali porażkę 1-7 z Włochami, Anglia była faworytem meczu. Mecz rozegrano o 17:00 kiedy było bardzo gorąco co utrudniało grę nieprzyzwyczajonym do upałów Anglikom. Na stadionie było aż 45 tyś. kibiców co jak na tamte czasy było świetnym wynikiem. Po 19 minutach 0-2 dla Anglii po golach Cartera. Na dziesięć minut przed końcem gola strzelił Rubio.

Na 2-2 gola strzelił dla Hiszpanii Lazcano. Kibice Hiszpanii byli zachwyceni bo Hiszpania do przerwy remisuję z "niepokonaną" Anglią. Po przerwie na 2-3 dla Anglii strzela kapitan drużyny Hill. Na 10 minut przed koncem spotkania Rubio trafia do siatki główką na 3-3. Kibice Hiszpanii wbiegł na stadion chcąc uściskać strzelca gola. Po chwili tuż przed ostatnim gwizdkiem na 4-3 dla "La Roji" strzela Goiburu. Tłum znów chce wnieść na murawę ale im się nie udaje. Koniec!!! Hiszpania wygrywa z Anglią! - Piszą hiszpańskie gazety.



Co ciekawe już 2 lata później 9 grudnia 1931r. Anglia wygrała z Hiszpanią 7-1!!!

Do dziś najwyższe porażki Hiszpanii w historii to te z Włochami i Hiszpanią oba zakończone wysokim wynikiem 7-1. Jednak zadufani w sobie Anglicy ośmieszyli się już kilkanaście lat później bo w 1953r. przegrali 6-3 z Węgrami na własnym Wembley. "Złota jedenastka" Węgier Puskasa była o wiele lepsza od ekipy "Lwów z Albionu". Węgrzy pokazali swoją siłę na MŚ w 1954r. dochodząc do finału. Tak o to jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Hiszpanii zakończył się ich zwycięstwem :)

Wygląd drużyny Hiszpanii przed meczem:
https://goo.gl/images/fU4NZb
Link do meczu: Anglia 3-6 Węgry

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale zgasił xd

1

0

Napisałem żeby go uprzedzić zanim to napisze

6


0

Link poproszę.

7

I ten uśmiech prezydenta Porto jak trafili do tej grupy.

0

#WszyscypisząLegia

1

Dla tych którzy lubią oglądać ładne gole tu:


Gol Rivelino na MŚ w Meksyku 1970r. w meczu Brazylia - Czechosłowacja. W Meksyku na takie silne i precyzyjne strzały mowi sie "Patada Atomica".

1

Okej. Bo miałem taki pomysł w głowie żeby później zmienić na np. włoską.

1

Już zmieniam. Przepraszam najmocniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?