WilliamTheBloody
Dołączył/a: wrzesień 2022
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Z tymi brakami sportowymi bym polemizował, Ghana ma kilku naprawdę dobrych piłkarzy. Nie bez powodu od lat są jedną z mocniejszych kadr z Czarnego Lądu.
0
To teraz Ghana na 2-1 i piłkarze zaczną celowo pudłować 11-tki. Może Robert coś wiedział? XD
0
@kejdzi A tam De Ligt przypadkiem nie musnął piłki przed kontaktem z Lewandowskim? Bo tutaj najpierw kontakt, a potem piłka.
1
Przecież powtórka z drugiej kamery pokazała, że Ronaldo był kopnięty. Tutaj serio jest jakaś obsesja na jego punkcie XD
1
@Kgorecki2500 Giroud dzisiaj już 50, Henry 51.
Edit: czyli dzisiaj już wyrównał, ładnie.
2
Wczoraj: Argentyna faworytem mistrzostw! Tylko Brazylia może się postawić! *wiwatowanie*
Dzisiaj: Argentyna nie wyjdzie z grupy! Jak oni chcą grać z mocnymi europejskimi kadrami, kiedy nie potrafią ograć AS? *buuuu*
Kibice piłki XDDD
0
@Shear007 I co z tego, że ze słabszym zespołem, jak dzisiaj tego typu słabszy zespół ograł Argentynę?
0
@Nano22 Głupszego porównania chyba dzisiaj nie przeczytam.
0
@kuz To zdjęcie zniszczy internet.
7
@barcelonaLM Przyznać po latach może i przyznał, ale jak przyszło co do czego to w łapę od Kataru wziął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rl9k1nG Inteligencją to Ty nie grzeszysz, co?
0
@SinMistico Słuchaj dalej i powielaj kacapskich trolli, bo to oni sieją takie „analizy”. Myślę, że Polska oraz kraje NATO same będą w stanie lepiej zweryfikować pochodzenie pocisku, niż Twitter.
1
@Kitek1640 Bluza albo podkoszulek termoaktywny to podstawa, bardzo łatwo wyziebić bez nich organizm. Do tego grubsze skarpety do biegania, trzeba pamiętać o stopach. Polecałbym też rękawiczki. A firma to najlepiej Under Armour, wiedzą co robią i warte swojej ceny.
0
@Sysia11 Jak nie gra? Poza ostatnimi dwoma meczami plus Tottenhamem i karą po Tottenhamie to Grzmot grał cały czas. 4 mecze z rzędu po 90 minut, potem na Carabao wiadomo że by nie grał z powodu Mistrzostw Świata i teraz nie grał.
0
@zodiak_10 Rooney na koniec kariery strzelił 6 bramek przez dwa lata na zapleczu angielskiej ekstraklasy, także nie przesadzajmy.
0
@Ptasior Wygrali 6 z 8 ostatnich meczy w jakich grał, 1 remis i 1 porażka więc prawda, mega siada.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Prorokk Ten gość miał motorykę, drybling, nosa do goli… Jakby się urodził Serbem czy nawet Czechem to by ugrał dużo więcej, ale urodził się Polakiem i grał w latach gdzie chlanie było u nas normalne wśród piłkarzy, więc zjebał szansę na międzynarodową karierę.
Patrzy się na te powtórki z meczu przeciwko Man Utd i aż szkoda. Podobno SAFowi wpadł w oko wtedy, ale to już były 90te lata i SAF jak posłuchał pewnie o nim to wiedział, że drugim Georgem Bestem nie będzie.
0
@FabianMrozek Ekspert przemówił.
0
@Suarez9 Bo PSG to przepłacone ciołki i znowu skończą przygodę na 1/8 albo max 1/4.
0
@Vernon_Roche A co, nie wolno? To, że Barcelonie nie idzie, to jedno, ale PSG to co roku „jeden z faworytów”, który nie przestaje zawodzić.
0
@dv7wisnia Mecze z PSG to żadne szlagiery, oni się praktycznie co roku (poza jednym finałem) duszą na silnych przeciwnikach po tym jak Europa okrzykuje ich jednymi z faworytów dlatego, że wciskają farmerom w Ligue 1 po 4, 5, 6 goli. Najbardziej przereklamowana z „najmocniejszych” drużyn.
0
@Encore Jedna z najgorszych w historii rozgrywek, dostawali praktycznie co mecz 4 gole - średnia straconych to dokładnie 4 na mecz.
0
@bixmix Moja rada: Kup sobie prawdziwy telefon, a nie jakieś SzalonoMi Redmi.
0
@barcelonaLM Porównać transfer gościa, co przez 7 czy tam 8 lat robił wiatraki z czołowych obrońców Premier League i ciągnął Chelsea do trofeów z prawie 27-letnią gwiazdą zespołu, który się ledwo w tej lidze utrzymał. Nieźle. XD
Ja tam od początku łapałem się za głowę, jak słyszałem ile ten Raphinia kosztuje. Czas pokazał, w lato pewnie będzie wypożyczony do jakiegoś Evertonu albo może Valencii.
3
@daniel32778 Do Messiego to go nie porównuj, bo Leo faktycznie był najlepszym zawodnikiem, a Lewandowski to jest jedynie najlepszym strzelcem bo często poza golami kopie się piłką po czole.
0
@FCB24 Ale Bayern za to dalej by strzelał.
1
Przypomnę, że to są piłkarze, dla których Barca się wyprzedawała.
0
@P33ck “nie jestem za”
…
“ale”.