Wisniaaa
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ahhahahahhahahha
12
CR7 nie zasnie.
6
Denis 2 goli w 2 meczu, Paulinho 2 mecz i 2 gol :)
0
Ciesze sie, ze Valverde dal dzisiaj szanse Denisowi i Paulinho za mecz z Getafe. Jak widac obaj sie mu odwdzieczyli, gdzie jeden zalicza asyste, a drugi strzela gola. Ogolnie Barca gra slabo, ale najwazniejsze sa 3 oczka. Semedo jest kozak!
0
Bo myslalem, ze sa sklady na jutro i chcialem zobaczyc kto zastapi Marcelo, Benzeme i Cristiano.
Pozdrawiam.
2
Fajny tytul na rm.pl
Zidane ''Bale potrzebuje 4 miesiecy na powrot do formy'' :D:D
5
co za akcja!!!1 Brawo Dembele!
0
Kupilem mopsa i jest najlepsiejszy :)
18
65 minut a Semedo 10.5 klocka przebiegl... Co za typ
8
Roberto rowniez odwazny i chetny gry. Messi staral sie jak mogl...
5
Ilez to Rakitic akcji i pilek spierniczyl w tym meczu... Doprawdy nie przystoi
0
Co ten rakitic dzisiaj gra
1
Kuzwa rakitic zejdz juz
0
Mi sie wydaje, ze nawet pilkarze juz nie wierza... Sa za slabi
3
Bo Barca idzie samym posrodkami.. Gomes, Arda, Paulinho kuzwa mac... bylo trzeba zaszalec i kupic 1 pozadnego grajka.. masakra
0
Alez Real jest nabuzowany... Omg
0
Moim zdaniem Pique fatalne spotkanie, a do tego ten koszmarny Vidal i Rakitic... Szykuje sie trudny sezon
0
hahahahha leze spadlem z krzesla
0
cristiano to jest jednak ubek
0
Tego nie wiemy, ale wiemy, ze jest najlepszym sprinterem w Historii tego sportu... I tutaj nie ma gdybania!
Amen.
1
Nie lubie go, ale bokserem jest najlepszym. Nigdy nie widzialem takiegogeniusza defensywy... 3malem kciuki za 'Pacmana'' ale niestesty Floyd wygral.... Ciekawe jak sobie poradzi z McGregorem, ale tym razem bede za Floydem.
Nastepny temat ? Moze Arnold Schwarzenegger ....
Pozdro.
0
Myslalem, ze Gigs tez ma 36 trofeow...
0
El Clasico*
0
Po czesci sie zgadzam, ale to i tak nie gwrantuje, ze przewyzszy Leo... Jak dla mnie Neymar to fantastyczny zawodnik i jego strata bedzie odczuwalna, ale jestem pewny, ze Barca i bez niego sobie poradzi. Barca potrafi zareagowac po przegranym sezonie i pilkarze jak Messi, Busquets, Iniesta, Pique, Alba, Suarez to prawdziwi zwyciescy. Na dodatek mlody i ambitny Roberto plus rozwijajacy sie Umtiti. Nie ma co za bardzo dramatyzowac, bo Barca jest wystarczajaco silna aby zdobyc wszystko.
Pozdro.
1
A czy on nie bedzie w cieniu Messiego jak w tym sezonie Barca wygra wszystko i Leo zdobedzie ZP? Przeciez to rowniez jest prawdopodobny scenariusz... Chce wyjsc z cienia Messiego i byc lepszy? To niech to zrobi tu i teraz, zmiana otoczenia moze mu w tym nie pomoc...
Faktycznie witamy w Barcelonie... Nie wiem jakim trzeba byc slepcem aby nie zauwazyc co Brazyliczyk odpierdziela... Barcelona go skrzywdzila, czy co?
0
Ale Barca jest nabuzowana. Nowy trener moze bedzie ich trzymal krotko...
0
''Sezon 2017/18 rozpocznie się od dwumeczu o Superpuchar Europy pomiędzy Barceloną a Realem Madryt. Będzie to kolejna okazja dla Iniesty do powiększenia swojego dorobku.''
Chyba Superpucharu Hiszpanii? O Superpuchar Europy zagra United z Juve/Realem.
Pozdro.
1
0
Suarez.... jezusie
0
Po meczu. Trzeba drzec o final z Alaves....