3

ahhahahahhahahha

12

CR7 nie zasnie.

6

Denis 2 goli w 2 meczu, Paulinho 2 mecz i 2 gol :)

0

Ciesze sie, ze Valverde dal dzisiaj szanse Denisowi i Paulinho za mecz z Getafe. Jak widac obaj sie mu odwdzieczyli, gdzie jeden zalicza asyste, a drugi strzela gola. Ogolnie Barca gra slabo, ale najwazniejsze sa 3 oczka. Semedo jest kozak!

0

Bo myslalem, ze sa sklady na jutro i chcialem zobaczyc kto zastapi Marcelo, Benzeme i Cristiano.

Pozdrawiam.

2

Fajny tytul na rm.pl

Zidane ''Bale potrzebuje 4 miesiecy na powrot do formy'' :D:D

5

co za akcja!!!1 Brawo Dembele!

0

Kupilem mopsa i jest najlepsiejszy :)

18

65 minut a Semedo 10.5 klocka przebiegl... Co za typ

8

Roberto rowniez odwazny i chetny gry. Messi staral sie jak mogl...

5

Ilez to Rakitic akcji i pilek spierniczyl w tym meczu... Doprawdy nie przystoi

0

Co ten rakitic dzisiaj gra

1

Kuzwa rakitic zejdz juz

0

Mi sie wydaje, ze nawet pilkarze juz nie wierza... Sa za slabi

3

Bo Barca idzie samym posrodkami.. Gomes, Arda, Paulinho kuzwa mac... bylo trzeba zaszalec i kupic 1 pozadnego grajka.. masakra

0

Alez Real jest nabuzowany... Omg

0

Moim zdaniem Pique fatalne spotkanie, a do tego ten koszmarny Vidal i Rakitic... Szykuje sie trudny sezon

0

hahahahha leze spadlem z krzesla

0

cristiano to jest jednak ubek

0

Tego nie wiemy, ale wiemy, ze jest najlepszym sprinterem w Historii tego sportu... I tutaj nie ma gdybania!

Amen.

1

Nie lubie go, ale bokserem jest najlepszym. Nigdy nie widzialem takiegogeniusza defensywy... 3malem kciuki za 'Pacmana'' ale niestesty Floyd wygral.... Ciekawe jak sobie poradzi z McGregorem, ale tym razem bede za Floydem.

Nastepny temat ? Moze Arnold Schwarzenegger ....


Pozdro.

0

Myslalem, ze Gigs tez ma 36 trofeow...

0

El Clasico*

0

Po czesci sie zgadzam, ale to i tak nie gwrantuje, ze przewyzszy Leo... Jak dla mnie Neymar to fantastyczny zawodnik i jego strata bedzie odczuwalna, ale jestem pewny, ze Barca i bez niego sobie poradzi. Barca potrafi zareagowac po przegranym sezonie i pilkarze jak Messi, Busquets, Iniesta, Pique, Alba, Suarez to prawdziwi zwyciescy. Na dodatek mlody i ambitny Roberto plus rozwijajacy sie Umtiti. Nie ma co za bardzo dramatyzowac, bo Barca jest wystarczajaco silna aby zdobyc wszystko.

Pozdro.

1

A czy on nie bedzie w cieniu Messiego jak w tym sezonie Barca wygra wszystko i Leo zdobedzie ZP? Przeciez to rowniez jest prawdopodobny scenariusz... Chce wyjsc z cienia Messiego i byc lepszy? To niech to zrobi tu i teraz, zmiana otoczenia moze mu w tym nie pomoc...

Faktycznie witamy w Barcelonie... Nie wiem jakim trzeba byc slepcem aby nie zauwazyc co Brazyliczyk odpierdziela... Barcelona go skrzywdzila, czy co?

0

Ale Barca jest nabuzowana. Nowy trener moze bedzie ich trzymal krotko...

0

''Sezon 2017/18 rozpocznie się od dwumeczu o Superpuchar Europy pomiędzy Barceloną a Realem Madryt. Będzie to kolejna okazja dla Iniesty do powiększenia swojego dorobku.''

Chyba Superpucharu Hiszpanii? O Superpuchar Europy zagra United z Juve/Realem.

Pozdro.

1

0

Suarez.... jezusie

0

Po meczu. Trzeba drzec o final z Alaves....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?