Wittgenstein
Dołączył/a: czerwiec 2017
Bułgaria
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Griezmann serio kręcił La Decision 2? xD Ja myślałem, że to tylko takie heheszki na la rambli. Mam nadzieję, że jednak ten pajac do nas nie trafi
1
Bo pewnie kogoś interesuje, a wkurza mnie jak ktoś traktuje moich rodaków gorzej niż np anglików czy niemców
0
Ktoś oglądał już ten film Pokemon? Ja nie oglądałem, bo po 1 - nie interesuje mnie, a po 2 - jakiś debil wymyślił żeby robić premierę miesiąc po premierze światowej. Serio co to ma być? Polacy są jacyś gorsi czy co? To nie pierwszy raz kiedy film wchodzi u nas do kin z dużym opóźnieniem w stosunku do pozostałych krajów. Pluję na tego disneya albo marvela [zależy kto za to odpowiada]
19
Piątek powinien być 2 razy na tej liście
0
Skąd wiecie, że Griezmann przechodzi do Barcy? Jest kilka klubów, które mogą wydać 100 mln na jednego zawodnika - Bayern, Juve, angielskie drużyny, PSG. To, że Antoine trafi do Barcy wcale nie jest takie oczywiste
0
Cillessen - to solidny, rezerwowy bramkarz Barcelony i Reprezentacji Holandii
Felix - młody i bardzo utalentowany napastnik SL Benfica
0
Kończy mi się umowa na internet. Obecnie mam nawet 7-8 Mb/s za 5 dych. Opłaca się zmieniać na szybszy?
0
Ta Eurowizja nie miała być czasem w Gliwicach? Czy znowu coś mi się p*myliło?
0
Ale ostrzegaj, że spoilerujesz "La Decision 2"
3
Lepiej zapłać, bo jak się wk***i to będziesz musiał 13,50 oddać xD
0
Superpuchar Hiszpanii będzie chyba w styczniu
1
Widział już ktoś listę FourFourTwo 101 najlepszych zawodników ostatnich 25 lat? Jeśli nie to tutaj macie quiz, gdzie musicie odgadnąć te nazwiska.
https://www.sporcle.com/games/louzeiro22/four-four-twos-top-101-players-of-the-last-25-years
Mi udało się trafić aż 72 nazwiska!
29
Ziomeczki, ale p******a akcja. Ostatnio jechałem po piwko do sklepu, a ten był zamknięty. Jadę do drugiego i szok - też zamknięty. Myślę sobie – no tak w końcu niedziela. Jadę na stację benzynową – otwarta. Biorę, kupuję i dziewczyna, która mnie skasowała wręczając mi resztę mówi mi z uśmiechem na ustach – dziękuję i zapraszam ponownie, a więc chce mnie znowu zobaczyć [mimo, iż z ryja to ja jestem takie mocne minus 5 / 10]. Załatwiać obrączki, księdza i salę? Czy poczekać do drugiej randki?
0
Dobrze, że nie polecą do Chin. Nigdy nie rozumiałem zespołów, które zamiast przygotowywać się do sezonu robią sobie wycieczkę krajoznawczą po całym świecie
0
Na stronie mundo jest chyba możliwość wykupienia subskrypcji i otrzymania dostępu do wersji elektronicznej prasy
0
Może czas zakończyć współpracę z nike? Napluli na historię Barcy. Od zawsze koszulki Barcy (chyba tylko oprócz 2016) to pionowe pasy! Nie szachownica, a pasy!
0
Próbowałem mu to wytłumaczyć, że nie ma znaczenia czy mecz jest 20 czy 2000 km ode mnie. Jeżeli dany klub budzi we mnie emocje, to mogę się nazywać jego kibicem
0
Takie pytanie. Czy uważacie się za kibiców FC Barcelony? Ostatnio miałem taką sprzeczkę z kolegą [kibic czołowego klubu ESA], że nie mogę się nazywać kibicem Barcy, jeżeli nie chodzę na jej mecze i klub nie ma ze mnie żadnego pożytku. [Fakt byłem tylko raz na Camp Nou na meczu i mam parę oryginalnych gadżetów [kilka koszulek, jakiś szalik, kubek itp. – myślę, że jakiś % trafia do klubu], oglądam prawie wszystkie mecze w TV. Jak wy na to patrzycie ile razy trzeba być na meczu, na stadionie aby nazywać się kibicem?
0
Wszyscy wiemy jakie są kryteria otrzymania Złotej Piłki. 1.Trzeba wygrać LM i 2.Trzeba być zawodnikiem Realu. Jeżeli LFC wygra Champions League, a Van Dijk przejdzie do Realu Madrid, to liczby Messiego znowu nic nie będą znaczyć
3
Po prostu Barcelona jest jak Vegas. Niektórych przerasta...
2
xD Real znowu w plecy xD La Liga jest jednak żałosna, śmieszny klubik z madrytu od początku szoruje po dnie, a mimo to mają 3 miejsce z ogromną przewagą nad valencią
2
A już myślałem, że tylko mi nie przeszła chęć jego wyrzucenia
0
I co hejterzy? Dalej chcecie zwolnić Valverde po jednym potknięciu? Dublet jest nasz!
0
Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. Co powiecie o Ramosie, Diego Coscie, Pepe? Oni są bardziej wkurzający niż Luis.
0
Valverde mógł odstawić coś poj****** przed meczem. Np kazać swoim zawodnikom zatańczyć hakę. Przecież jakby Messi odstawił taki performance:
to Origi by się zesrał, a nie strzelił gola.
0
Jak tam elito internetu, macie już jakieś przemyślenia odnośnie naszej wpadki kilka dni temu? Trener powinien zostać wg was [wg. mnie tak, kolejny dublet to duży sukces]? Coutinho sprzedać[moim zdaniem powinien dostać szansę i grać na swojej pozycji]?
6
Obecna edycja LM powinna zakończyć te chore pomysły uefy. Takich emocji nie dostarczy żaden inny format tych rozgrywek
4
I cyk zgłoszony za spoilerowanie
0
Dajmy mu szansę, niech trochę pogra na swojej pozycji.
0
Chodzi o sytuację z finału Pucharu Francji?