0

Ciekawe gdzie te dzieci ( gimbusy ) z tamtego roku co glosiły "Alexis bez formy,sprzedzać " teraz cisza chłopak gra świetnie nie tylko u Nas ale i w Chile Brawo

0

Z przyzwyczajenia napisali ze Messi strzelil :P

0

Gość jest poprostu legendą ! nie ma przymiotnika by go opisac

0

Może 18 mln euro jak pała ronaldo ( ze niby jest najlepszy w LFP )

0

Nie no naprawde nigdy nie ogladam meczow realu (dzis mnie cos podkusilo )ale to co zobaczylem to poprostu masakra jakas ! cesar muñiz fernandez WHY ? For Money

0

Nasz Tata ma racje rotacje sa po to by kazdy odpoczywal ( lacznie z Messim ) od marca bd walczyc na wszystkie fronty takze przyda sie głód naszym zawodnikom

0

Tylko nasz kapitan mógł zrobic to co zrobił z doniczka :D

0

No jak Leo siadzie to bd miec przewalone zdeka bo to Czlowiek ktory robi roznice i nie ma takiego innego grajka jak on.Oby go kontuzje omijaly szerokim lukiem !

0

Jak taka debilska murawa to po co wyszli wgl tenowac ? I to tournee to wola o pomste do nieba,przeciwnicy epiccy jak WIedzimin,masakra a Pinto jak widzial murawe po kiego wgl wylazil :)

0

Oby bo gość jest kapitalnym obronca ! Jeden z najlepsiejszych na swiecie ( i wyglada jak nasz Puyol ) ;d

0

Raz wygrali potem zremisowali jak nie wejda do finalu gole mojego irokeza ! a barca ma ciagle pod gorke i to jest wspaniale ze ma diabelsko mocnych przeciwnikow i wygrywa i Tito puchar walnie do gory na Wembley Vamos

0

I dobrze zrobil bo ten sedzia oczy mial w jajach ! Jako kapitan mogl mowic a nie ciagle uginac sie pod realem i ich zachowan

0

Nie wiem,ale czytajac co poniektore komenty (gimbusow,sezonowcow) co sraja na Roure ze to ciota nie umie nic (jakby nic nie wiedzial o pilce nie byl by WASZYM asystentem w klubie ! A co do Titio (wracaj) ludzie ogarnijcie dupy LECZY SIE ! Zdrowie wazniejsze niz przegranie wszytkiego. Ma kontrakt nie jak Pep na rok :). A Co do gry to nic nie istnialo,1 raz taki mecz ogladalem Barcy bezradni bojacy sie cokolwiek zrobic. Nie mamy zadnego goleeadora procz Leo,obrona tez dziurawa ale nie narzekajcie ze czekaja nas lata posuchy jak tam jakis leszcz napisal ! Ja wierze w nich do konca zycia czy wygramy czy przegramy,wazne ze mamy swoj niepowtarzalny styl ( Tiki-Taka) chodz nie raz mnie to wkurza zamiast wlazic do bramki przeciwnika strzelac odrazu ;p ale pokochalem ich wlasnie za to dziekuje

0

Widzieliscie w 13min i 42 sek 2 obok Franka ( po prawiej ) goscia wyglada jak stalin :P

0

Sebussss palec mi zjechal z klawiatury ale dziekuje za mile slowa :)

0

No i dobrze od 10 lat ogladajac mecze Barcy byl najslapszym ogniwem druzyny,widzac jak podaja do niego pilke mialem 14kg w porach z kazdym jego zagraniem,nie chce byc w najlepszym klubie na swiecie jego sprawa ale Barca znajdzie lepszego od niego,trudno sie mowi

0

Kocham ta Wasza strone mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy ! Chodz jestem kibicem Barcy od 10 lat to widze ze moja widza na jej temat jest nikla ale Dzieki takim artykulom mozna dowiedziec sie w ciul wiecej na temat Histori Barcy ! Oby tak dalej ludzie

0

Naprawde zal mi tych ludzi co wogole polemizuja z tym rekordem.Rekord pobity wszyscy sie ciesza,gratuluja ale nie,Madryt nie moze bo przeciez to Messi z Barcelony pobil gdybo pobil go ronaldo to by mu 4 brami wiecej przypisale nagle :D

0

Gość jest IMMORTAL ;d

0

Masakra to co chlopcy pokazali to masakra,2 mecz z rzedu 0 goli w plecy,najlepsza 2 polowa w ich wykonaniu jaka ogladalem :D Messi to wiecej jak czloowiek tyle w tym temacie ( tak samo jak nasz Klub )

0

Nie macie gdzie pisac o realu ? chyba sie strony wam poje... mozna np sprawdzic w necie jak np www.livescore.pl ;| a co do meczu Barcelony to Messi jest ponad wszystkim !!

0

Jest na canal + weekend,ale na weeb.tv nikt tego kanalu nie transmituje :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?