1

Moim zdaniem frajerzy sezonu to bez wątpienia GETAFE

5

Nie chce byc chamski ale zajalbys sie czyms pozyteczniejszym

0

Musisz wymęczyć, nie da rady.

0

Daj mu się cieszyć na jego sposób.

3

Oprócz tego, że śmieszą mnie te wojenki PO-PIS zwykłych szaraczków, to ciekawi mnie 500+. Nawet nie wiesz jak DOPIERO ZACZYNAJĄ kombinować z podatkami, aby móc zapłacić tym rodzinom, a najbardziej z tego skorzystają patologie, z Twoich własnych pieniędzy (o ile w ogóle pracujesz). Oczywiście wszystko dla ludzi, nie jest to zagrywka polityczna lub zmniejszenie niżu demograficznego. Wszyscy boją się uchodźców, a nawet nie widzą, że plaga ze wschodu jest już tu i teraz. ehhh.....

3

Zobaczyłem nick destro w temacie o finansach, zarządzie i w sumie nie musiałem czytać; narzekanie i jakieś teorie wymyślone w swoim świecie.

2

Ja myślę, że taki klub jak Barca to 350 minimum. Mam na ten temat wiedzę.

0

Tak samo..... Chyba trzeba zapukac do B-klasy

3

Haha genialne!

0

Na naziemnej specjalnie Tobie otworzą 3 nowe kanały, abyś spokojnie mógł sobie obejrzeć wszystkie mecze. Ludzie, używajcie mózgu.

1

Jak Mourinho został przyłapany na rozmowie, gdzie wątpił w wiek Etoo no to naprawdę nic mnie nie ździwi. Zresztą o odmładzaniu Afrykańców słychać nie od wczoraj.

1

Ciul z Europą i Brazylią, ponoć Azja szaleje na jego punkcie, a trzeba przyznać nawet jego twarz taka bardziej azjatycka. Tak czy siak jeśli opłacałoby się wziąć Neymara za 400mln to już dawno taka kasa zostałaby wyłożona, a Barca by to przejęła.

0

No mediów, dokładnie :D Pozatym ponoć mieli dać ofertę na 80mln swoją drogą prawie to samo, co oferuje Bayern.

1

no z walca jeżdżącym po wszystkim bezpłciową klepaninę... rzeczywiście z drewna marmur zrobił.

1

Wygląda na to, że i tak pokażą mnóstwo meczów, skoro aż otworzyli dodatkowe kanały.

0

Póki co nie było mowy o żadnym kodowaniu. Kurde ludzie powtarzacie jak baranki jeden za drugim.

0

Taaaa był piłkarzem United... Nawet mecz tam zagrał

0

Bo Barca to klub nieudaczników chlip chlip jak smutno :(((((((

3

Ciekawe jest to, że jeszcze pół roku temu nikt nie słyszał o Umtitim. Teraz co drugi post menedżerów forumowych go poleca. Pamięta ktoś jeszcze jak ludzie wyzywali sztab za brak transferu Rojo? Jak Man Utd było chwalone, jaką pakę mieli mieć?? :D To wszystko jest śmieszne.

3

U mnie to pamiętam każdego przepuszczali, kolega na żadne pytanie nie odpowiedział, a dali mu minimalną. Tak czy siak o kant dupy potłuc ta matura.

3

hehe matury ustnej nie da się nie zdać.

1

Nie karm trolla. Przecież to kibic Barcelony od paru dekad, a ciągle pisze o Realu.

3

Mathieu to czołówka światowa, z jednej strony nie chcesz panteonu gwiazd, z drugiej w Barcelonie powinny grać same gwiazdy, a transfery jak Mathieu to dla Ciebie poniżej poziomu Barcy, gdzie nie muszą grać gwiazdy, ale powinni być ściągani najlepsi. To Twoje rozumowanie. A o Mathieu nawet nic mi nie mów - żałować tylko, że Barca nie ściągnęła go lata wcześniej, bo to wymiatacz.

2

Podobna sytuacja do meczu z Celtą, gdzie Realowi zaczął się palić grunt pod nogami, czerwona dla Cabrala, ale tam w protokole tylko było napisane "protestowanie". Zresztą i tak cudem wtedy remis dowieźli grając w przewadze. Chuchają i dmuchają.

11

Bo to nie Fifa, a jak napisałeś o Mathieu to już wiadomo, że nie ma co Ciebie traktować na poważnie.

1

Utrzymanie Granady to wielka farsa. Widać, że liczą się układy i układziki. Gdyby jeszcze spadło Getafe, ale wygląda niestety na Rayo i Sporting...

1

Czytalem ze ma nierowno pod sufitem. Alee watpie zeby ktos na tym forum regularnie go ogladal. Mistrzom FMa nie ma co wierzyc

32

A mowia ze Messi nie biega...

5

Oblak i 20 kontuzja w sezonie jego

3

No w Atletico nie symuluja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?