Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem frajerzy sezonu to bez wątpienia GETAFE
5
Nie chce byc chamski ale zajalbys sie czyms pozyteczniejszym
0
Musisz wymęczyć, nie da rady.
0
Daj mu się cieszyć na jego sposób.
3
Oprócz tego, że śmieszą mnie te wojenki PO-PIS zwykłych szaraczków, to ciekawi mnie 500+. Nawet nie wiesz jak DOPIERO ZACZYNAJĄ kombinować z podatkami, aby móc zapłacić tym rodzinom, a najbardziej z tego skorzystają patologie, z Twoich własnych pieniędzy (o ile w ogóle pracujesz). Oczywiście wszystko dla ludzi, nie jest to zagrywka polityczna lub zmniejszenie niżu demograficznego. Wszyscy boją się uchodźców, a nawet nie widzą, że plaga ze wschodu jest już tu i teraz. ehhh.....
3
Zobaczyłem nick destro w temacie o finansach, zarządzie i w sumie nie musiałem czytać; narzekanie i jakieś teorie wymyślone w swoim świecie.
2
Ja myślę, że taki klub jak Barca to 350 minimum. Mam na ten temat wiedzę.
0
Tak samo..... Chyba trzeba zapukac do B-klasy
3
Haha genialne!
0
Na naziemnej specjalnie Tobie otworzą 3 nowe kanały, abyś spokojnie mógł sobie obejrzeć wszystkie mecze. Ludzie, używajcie mózgu.
1
Jak Mourinho został przyłapany na rozmowie, gdzie wątpił w wiek Etoo no to naprawdę nic mnie nie ździwi. Zresztą o odmładzaniu Afrykańców słychać nie od wczoraj.
1
Ciul z Europą i Brazylią, ponoć Azja szaleje na jego punkcie, a trzeba przyznać nawet jego twarz taka bardziej azjatycka. Tak czy siak jeśli opłacałoby się wziąć Neymara za 400mln to już dawno taka kasa zostałaby wyłożona, a Barca by to przejęła.
0
No mediów, dokładnie :D Pozatym ponoć mieli dać ofertę na 80mln swoją drogą prawie to samo, co oferuje Bayern.
1
no z walca jeżdżącym po wszystkim bezpłciową klepaninę... rzeczywiście z drewna marmur zrobił.
1
Wygląda na to, że i tak pokażą mnóstwo meczów, skoro aż otworzyli dodatkowe kanały.
0
Póki co nie było mowy o żadnym kodowaniu. Kurde ludzie powtarzacie jak baranki jeden za drugim.
0
Taaaa był piłkarzem United... Nawet mecz tam zagrał
0
Bo Barca to klub nieudaczników chlip chlip jak smutno :(((((((
3
Ciekawe jest to, że jeszcze pół roku temu nikt nie słyszał o Umtitim. Teraz co drugi post menedżerów forumowych go poleca. Pamięta ktoś jeszcze jak ludzie wyzywali sztab za brak transferu Rojo? Jak Man Utd było chwalone, jaką pakę mieli mieć?? :D To wszystko jest śmieszne.
3
U mnie to pamiętam każdego przepuszczali, kolega na żadne pytanie nie odpowiedział, a dali mu minimalną. Tak czy siak o kant dupy potłuc ta matura.
3
hehe matury ustnej nie da się nie zdać.
1
Nie karm trolla. Przecież to kibic Barcelony od paru dekad, a ciągle pisze o Realu.
3
Mathieu to czołówka światowa, z jednej strony nie chcesz panteonu gwiazd, z drugiej w Barcelonie powinny grać same gwiazdy, a transfery jak Mathieu to dla Ciebie poniżej poziomu Barcy, gdzie nie muszą grać gwiazdy, ale powinni być ściągani najlepsi. To Twoje rozumowanie. A o Mathieu nawet nic mi nie mów - żałować tylko, że Barca nie ściągnęła go lata wcześniej, bo to wymiatacz.
2
Podobna sytuacja do meczu z Celtą, gdzie Realowi zaczął się palić grunt pod nogami, czerwona dla Cabrala, ale tam w protokole tylko było napisane "protestowanie". Zresztą i tak cudem wtedy remis dowieźli grając w przewadze. Chuchają i dmuchają.
11
Bo to nie Fifa, a jak napisałeś o Mathieu to już wiadomo, że nie ma co Ciebie traktować na poważnie.
1
Utrzymanie Granady to wielka farsa. Widać, że liczą się układy i układziki. Gdyby jeszcze spadło Getafe, ale wygląda niestety na Rayo i Sporting...
1
Czytalem ze ma nierowno pod sufitem. Alee watpie zeby ktos na tym forum regularnie go ogladal. Mistrzom FMa nie ma co wierzyc
32
A mowia ze Messi nie biega...
5
Oblak i 20 kontuzja w sezonie jego
3
No w Atletico nie symuluja...