Wojtas823
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy ty rudy gnom mam odrobinę honoru?
2
@Neymarinho , ale Liga Europy może będziemy mieli jakieś szansę przynajmniej na półfinał tych prestiżowych rozgrywek.
0
@Bogan dałbym szansę Umtitiemu , ja po nim nie jeżdżę skąd mam wiedzieć jaka jest obecna jego forma jeśli ten kretyn Koeman nie daje mu nawet pograć 5 minut.
0
@normasubiektywna za to sytuację na pewno.
1
@Greenalley też słabo , z dużej chmury jaki to był transfer na aktualne możliwości finansowe i płacowe Barcelony , mały deszcz. On jest dobry na takie średni klub w jakim ostatnio grał np Lyon, być może sprawdziłby się w jeszcze w jakimś Tottenhamie czy Napoli i to jest max z niego.
0
@seba444 to człowiek bez honoru mający swoich pupilków i nie szanujący nie mówię już piłkarzy ale zwyczajnie ludzi , którzy mu też nie wiadomo z jakiego powodu podpadli przykłady można mnożyć. Nie tylko Umtiti , Puig , Pjanić , Suarez . Ale co było we wcześniejszych klubach gdzie pracował ten wuefista?
4
@JohnBarça co by nie mówić o Valverde , ale ogrywał Real czwórką czy piątką. I co by nie mówić o Valverde o tych meczach z Romą czy Liverpoolem to przy Koemanie jest trenerskim geniuszem.
0
@barteq ale geniusz trenerski Koeman nadal go forsuje do pierwszej jedenastki. Czy ten Koeman jest ślepy czy głupi czy jedno i drugie?
0
@michelos do końca sezonu czyli kontraktu pewnie zostanie. Sądzę że będziemy się bić o miejsce w Lidze Europy.
0
Najgorsze: Garcia , Mingueza , Koeman , Dest
0
@noface a idiota Koeman non stop forsuje go do pierwszego składu.
0
@JaCules1211 a ja myślę że trzeba sobie dać spokój z tymi Holendrami tak naprawdę tylko dwóch się sprawdziło Cruyff i Rijkaard. Van Gaal mimo zdobycia mistrzostwa dwa razy i pucharu Hiszpanii jego pobyt w Barcy uważam za porażkę. Szczególnie drugie podejście.
1
@PJ777 ten cały Koeman to fakt ma swoich pupilków obojętnie nawet cały shit moją grać a innych traktuje jak śmieci. Dałby w końcu zagrać temu Umtitiemu jak oni chcą go sprzedać z zyskiem w styczniu skoro z ławki się nie podnosi. A myślę że nie zagra gorzej niż Garcia.
2
Koeman człowieku jeśli masz odrobinę honoru odejdź sam. Zabierz ze sobą L De Jonga i Desta. Nigdy więcej żadnych holenderskich trenerów. Tylko dwóch się sprawdziło. Cruyff i Rijkaard. Van Gaal i Koeman to porażka.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Komentarz usunięty
2
Szkoda trochę Holandii moja druga ulubiona reprezentacja po Polsce aktualnie z kilkoma piłkarzami klasy światowej nie to co kiedyś : De Boerowie , Davids , Kluivert Van den Saar, Overmars , Bergkamp, Seedorf , Cocu , Van Niestelrooy , Robben , Sneider , Van Persie i wielu innych. Teraz paru piłkarzy klasy światowej reszta przeciętniactwo , ale potrafił wyciagnąć ją z dołka i zrobić z niej znowu czołowy zespół . Miejmy nadzieję że uda mu się to samo w Barcelonie.
0
@[Oli] do swojego starego tak mówisz kretynie czy wtedy jak się masturbujesz do zdjęć tego karakana to jeszcze może srasz z podniecenia na jego widok.
0
Niech wszystkich oddadzą za darmo nie będzie kim grać.
0
Visca el karakan.
0
@[Oli] chyba ty lamusie opierdol laskę jeszcze temu karakanowi
0
@[Oli] spuszczasz się nad tym karakanem.
0
Komentarz usunięty