Wojtek_Kazik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wola Osowińska, ulica nowa 7
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat on jest zawodnikiem które najmniej się obawiam, zagrał już tyle meczy przeciwko Barcelonie a strzelił dopiero 2 bramki, warto dodać że w tych meczach w których strzelił bramki to grał tyle co ja przed TV oglądając je. Dostał karnego (choć już bardziej Casillas zasłużył na wykonywanie go) a CDR to dreptał cały czas po boisku i w końcu dostał piłkę na głowę której nie mógł nie wykorzystać.
0
Niestety Bojan ale sam do tego doprowadziłeś, jak dostawał szanse w Barcelonie to marnował je, w GD gdzie było 5:0 miał 2 okazje w których gdyby zachował zimną krew to strzelił by 2 bramki a on próbował na siłę. Ja chciał bym żeby Pep go wypożyczył, Roma to było by świetne miejsce, a że tam za trenera jest nasz człowiek to Bojan by sobie pograł, jak okazało by się że grał słabo to dziękujemy mu za usługi i życzymy powodzenia w przyszłości, a jak poradził by sobie to niech zostanie.
0
barća_fan - zgodzę się, niech tak Hiszpania zagra kilka meczy bez Katalończyków wtedy zobaczymy ile są warci. Wtedy zobaczymy za kim bardziej zatęsknili by kibice... Szkoda tylko że ta wspaniała drużyna rozpada się przez kolesia który chce sukcesów za wszelką cenę i wisi mu los reprezentacji... (mowa tu o Mou)
0
Cule Consty dokladnie, a zobaczcie co się dzieje jak wypada Xavi czy Iniesta, ok jest Thiago i Keita, choć Keita się nie nadaje jak dla mnie, ok Thiago trzeba ogrywać, ale w ważnych meczach on jeszcze nie da rady, a jak byśmy mieli rotacje Xavi, Cesc, Iniesta, Thiago to było by fenomenalnie, każdy z nich by był gotowy do gry i świeży bo mogli by sobie odpoczywać gdy będzie dużo spotkań w krótkim czasie.
0
Tak, dawać go do nas, z takimi środkowymi midami jak Xavi, Iniesta, Cesc i Thiago to cała europa będzie nam buty czyścić, jeszcze jak by jakimś cudem dołączyli Rossi i Alexis to wtedy mamy skład mażenie i Dream Team z marzeń.
0
Sandu! - masz racje, szkoda że Pep wziął sobie go za ulubieńca, bo on jest o 2 klasy za słaby na Barcelonę, uda mu się 1 mecz na 10 i tyle, a w reszcie spotkań to wchodzi i jest najgorszy na boisku, a chyba każdy pamięta jak nerwowo się robiło gdy on zmieniał Ville, przecież z Arsenalem straciliśmy 2 bramki gdy to on wszedł.
0
Ja bardzo chciał bym pomoc Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago, świetna rzecz, w lidze można było by rotować, a jak by Thiago grał co jakiś czas z każdym z tych graczy to wyszkolił by się na świetnego gracza, każdy z trójki Xavi, Iniesta, Cesc, czegoś by go nauczył, nie oszukujemy się że nie potrzebujemy zmiennika, bo Keita ma tyle wspólnego z Kreatywnością co ja z Bangladesztem, trzeba mieć rotacje bo wtedy była by kompletna dominacja w środku pola.
0
zaloguj - 30mln + Bojan, czemu nie? Wenger szuka młodych graczy a Bojan taki jest, a podobno coś tam mu Jeffren się podoba (piłkarsko oczywiście ;p) a no i może by nam się Kerrisonna coś przydał i Henrique
0
No to robi się ciekawie, blisko ponoć Barcelony są Rossi i Alexis, teraz Cesc wolne światło a jest tylko 45mln E na transfery, Rossi ma być coś koło 20mln (tyle złożyła Barcelona) 40 Cesc, Alexis 30mln E co daje nam 90mln E, będzie próba zbicie ceny innymi graczami, chciał bym żeby Pep włączyć do transakcji Bojana (jednak z opcją pierwokupu), Keita (choć to ulubieniec Pepa), Jeffren (opcja pierwokupu), Maxwell. Do tego rata za Ibre (o ile pójdzie do Milanu bo może ktoś go będzie chciał kupić, może City ;p), oczywiście nie będzie to 45mln E z tych graczy ale może być dobrze, na pewno te 3 wzmocnienia były by fantastyczne, Pedro nie ma formy? to Alexis gra, Villa nie ma formy ? to Rossi wskakuje, Iniesta bądź Xavi kontuzja (oby nie) to mamy Cesca, zniszczyli byśmy europe konkretnie, już nie było by tak że wypada ktoś z: Messi, Villa, Pedro, Xavi i Iniesta i musi ich zastąpić jakiś młokos, teraz wypada któryś z nich a na jego miejsce już jest zastępca który niczym nie ustępuje.
0
No ale co poradzić, dla młodego pokolenia Ronaldo to CR...
matrixxx8 - Ozil to inna bajka, pamiętam jak mówiło się że Barcelona się nim interesuje, to on zaraz w wywiadach "Mój dziadek był kibicem Barcelony więc i jak im kibicuję" a jak dostał ofertę z Realu i podpisał kontrakt to nagle "Od małego kibicowałem Realowi, zawsze chciałem tu grać" to jest przysłowiowe "lizanie dupy" z resztą zobaczył byś, dobre oferty dla graczy Realu i pewnie tylko Casillas by został, a reszta poszła by za kasą z CRem na czele i było by to samo mówienie co Ozil
0
Czy tak trudno jest zrozumieć że chodzi mu o prawdziwego Ronaldo, czyli tego z Brazylii ? wystarczy przeczytać o tym jak mówi "Chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Messim".
Pojedynek Messiego z CRem oglądamy co sezon, a Messi jeszcze nie grał w Barcelonie gdy to Ronaldo grał w Realu, proste i logiczne, choć jednak nie dla wszystkich...
0
BRAWO!! Rossi to nie jest napastnik wart 30 mln! Nie da się tego ukryć że potrzebny jest napastnik, nie Bojan, Jeffren czy Ibi, tylko napastnik który wchodząc na boisko wcale nie zaniży a być może nawet podniesie siłę ataku. Rossi max 20, Aguero max 37, no i może Hulk za max 35, Sanchez 25, takie ceny ok. Ja najbardziej chciał bym Aguero albo Hulka, ale za Sancheza też się nie obrażę, jednak Rossi mnie kompletnie nie przekonuje.
0
FCBFOREVER - Webb to Anglik!
0
vegasx640 - po finale wszystko będzie ok nawet jak MU przegra, a wiesz czemu? bo MU ma klasę, a Real? Real to banda frustratów z największym frustratem który jest wśród trenerów czyli Mou, jak coś mu nie wyjdzie (a tym bardziej jak Barcelona im to odbierze) to od razu szuka winnych wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba (w sobie), w MU jest SAF który potrafi pokazać klasę, potrafi przyjąć na klatę to że on coś zawalił a nie że wszyscy na około tylko nie on sam (Tak jak to robi Mou)
0
RealFan1902
"Bandyckie zachowanie Pepe? To jak nazwiesz zachowanie Busquetsa, który nie tyle co wykonał taki sam atak na Alonso z tym, że trafił w NOGĘ w odróżnieniu od Pepe, ciągle symuluje i do tego jest rasistą? No ale zapomniałem dodać, że to piłkarz FCB, więc to nic takiego i o tym trzeba jak najszybciej zapomnieć..."
Nie obraź się ale Pepe ma hmm... ostro powaloną psychę, ty się ciesz że on jeszcze gra, pamiętasz jak skopał rywala po plecach? pamiętasz jak kopnął w twarz hmm chyba Cissokho i nic za to nie dostał? w każdym meczu wycina rywali równo z murawą a to co robił z Barceloną to był szok... no ale przecież dla was on jest święty i jeszcze powinien za to dostać jakieś odznaczenie.
0
Barcelona92 - trudno się z tobą nie zgodzić, ja wolał bym mieć napastnika który w ważnym meczach gra fenomenalnie a z ogórkami nie koniecznie na 100% niż takiego co z ogórkami walnie 3-4 bramki a jak przyjdzie mecz z kimś mocnym to można pomyśleć że siedzi na ławce.
0
Barcelona92 - oni dali 96 mln, Barcelona wyszkoliła sobie lepszego gracza za darmo! ;p
0
A takie mam pytanie do kibiców Realu którzy są na tej stronie, powiedzcie mi ile bramek strzelili wasi wychowankowie w lidze? bo w Barcelonie jest to 71 bramek!, a u was? chyba tylko wasze miliony strzelają, niech City zarzuci sieć na Real to zaraz cały skład pójdzie tam... ;p
0
Ras White Nigga - zgadzam się z tobą w 100% , a co do RealFan1902 zobacz ostatni bramki CRa (oprócz tych z Villareal), zasada jest taka, wszyscy ruszamy do przodu i podajemy CRowi na pustą bramkę, z takim czymś to i ja mógł bym być najlepszym strzelcem...
0
U Mou śmieszne jest to że on pamięta tylko to co działo się przeciwko niemu. Wypomina nam Chelsea, Arsenal, Inter i Real (dziwne, jak można wypominać nam Arsenal skoro w 1 meczu: nie uznano bramki Leo, Song na początku meczu dostał żółtą kartkę a później jeszcze w 1 połowię z 8 razy faulował, 2 ręki w polu karnym z czego 1 Songa, gdzie przerwał on prostopadłe podanie. A w rewanżu, ok czerwona dla RvP ale on już ją powinien dostać 15 minut wcześniej za uderzenie Alvesa w twarz, a do tego brak karnego po faulu na Messim i Kościelny nie dostał 2 żółtej po karnym). A sam nie pamięta o Porto, no i o tym jak w meczu z Chelsea sędzia przecisną "jego" Inter dalej a później w meczu Barcelona vs Inter było 3:1 w niekorzystnych decyzjach sędziego.
A słyszeliście że jak Mou prowadził Porto to jakieś tam kupowanie meczów było? Mou por que!
0
Co ma szacunek do piłkarza w tym co napisałem ?? bo nic tam o szacunku nie pisałem. A z resztą domyślam się kim jesteś kacperfcb ;)
0
Pisałem w poście niżej oczywiście o Borriello że 10 mln nie jest wart, a do tego co to za zamiana 30mln + Borriello (wiekowy zawodnik a do tego znacznie słabszy od Ibry) jaka to logika skoro my daliśmy 40mln+jeden z najlepszych napadów w tym czasie czyli Eto'o za słabego Ibre, to inter powinien dać Ibre i 40mln za Eto'o
0
Ktoś napisał że na stronie Milanu jest napisane że za Ibre dadzą 30mln+Borriello, ten gościu 10mln nie jest wart, to jakieś jaja są.