0

Lipsk powinien prowadzić 1:0. Olmo minimalnie nad poprzeczką... Nagelsmann więcej szczęścia niż rozumu.

0

@FioletoweOczy Mówiłem, że bez Ibry nie ma co wychodzić na boisko.

0

@MesQueUnClub96 Koncepcja

0

@tomek8756 Możesz sobie zamykać ale porównaj budżety obu klubów i kogo trenerzy mają do dyspozycji. Ten twój Nagelsmann wygrał coś z Lipskiem?

1

@MesQueUnClub96 Kto ci tak powiedział? Meczyki? Nkunku zrobi swoje i tego Nagelsmanna przywróci do porządku.

2

Co ten Nagelsmann zrobił? Co to jest za skład? Moim zdaniem głupota i uważam że Lipsk wygra. Tedesco już przed meczem zjada go taktycznie.

2

Milan bez Ibry nie istnieje, zapamiętajcie to sobie. Inter dzisiaj przynajmniej dwoma bramkami wygra i zapewni sobie mistrzostwo.

0

@AlexDark00 Araujo jest gorszy od Militao kilkukrotnie.

0

@KrychaFCB Przecież obrona Realu i obrona Barcy to niebo i ziemia. Oni mają Militao, Alabę, Mendy'ego, a my nikogo w tym momencie na takim poziomie jak ta trójka.

23

Potężny Mo Salah doprowadza swoją reprezentację do finału PNA. To odróżnia artystów futbolu od zwykłych rzemieślników, typu Lewy, który zawsze na głównych turniejach zawodził i Polska odpadała szybko. Messi Copa America, Ronaldo Euro, Mo PNA... Oni nie narzekają po meczu z Kolumbią, że nie ma kim grać, tylko biorą sprawy w swoje ręce/nogi i wygrywają. Robert tego nie ma.

1

Transfer Auby nasuwa wiele hipotez. Wy się widzę cieszycie, bo widzicie duże nazwisko (co z tego, że on już od kilku lat nie gra na pewnym elitarnym poziomie - oglądam Arsenal i wiem), a ja jako człowiek, który lubi zbadać sytuację nieco szerzej, czerpię garść informacji i zaglądam w przyszłość. Główną z nich, z tych informacji jest taka, że w klubie wiedzą coś na temat zdrowia Fatiego, o czym my nie wiemy. Może z badań im wyszło, że Fati na 95% nie wróci do starej formy i już do końca życia pewnych barier z racji kontuzji nie przeskoczy, dlatego też szukają zastępcy. Jeśli tak nie jest, to transferu Auby kompletnie nie rozumiem. To nie jest ten poziom.

10

Panowie, stołka selekcjonera reprezentacji Polski pan Michniewicz nie hańbi, bo ten stołek jak i cały PZPN już dawno moim zdaniem został zhańbiony. Tutaj każda decyzja, 90% na oko decyzji jest głupich, absurdalnych i każda mądra osoba już przywykła do tego i na niej "agent 711" wrażenia specjalnego nie zrobi.

0

@BART97 To, że będzie nowy budżet od lata, nie znaczy, że masz niepotrzebnie szastać pieniędzmi i marnować je na zbędnych piłkarzy.

0

@Sulimo Ale ja nie mówię, że powinien kupić Diaza. Mówię, że Traore jest zbędny. Jego przyjście jest głupie z finansowego i sportowego punktu widzenia. Dobrze, że kupił Torresa, Torres>Diaz. Lepiej byłoby nie sprowadzać Adamy i celować w obronę.

0

@WisniaKala A nie ma 60 baniek? Jak nie ma, to czemu mówi cokolwiek o Haalandzie?

0

Luis Díaz już prawie na pewno w Liverpoolu. Ciekawy transfer, Mane w tym sezonie spisuje się słabo i nie wygląda na to, że wróci do dawnej formy, dlatego takie posunięcie wydaje się rozsądne. Jeśli będzie ciężko pracował, to może Senegalczyka wygryźć ze składu i zmusić go do odejścia latem.
Lepszy zdecydowanie od Traore. Laporta jak widać nie zajrzał na portugalski rynek, tylko do starych wychowanków...

3

Oglądałem jakieś 7 pełnych meczów Wolves w tym sezonie i Adama w żadnym z nich nie zdał u mnie egzaminu na piłkarza Barcelony. Nie widziałem u niego błyskotliwości piłkarskiej, skuteczności, techniki użytkowej i wielu innych. Grywa ogony w Wilkach, co dużo już mówi. NIE dla TRAORE.

12

Nawałka to jest nieporozumienie drodzy państwo. Rządzi PZPNowski beton i stąd takie decyzje. Takich trenerów to ja miałem w podstawówce na zawodach piłkarskich. Do reprezentacji przydałby się ktoś kompetentny. Ktoś kto zna się na piłce, od razu pozna się na panie Adamie. Mateusz Klich dobrze powiedział, to co myśli. Porażkę na mundialu w 2018 już parę osób zapomniało chyba, a pamięta fartowne EURO 2016, gdzie ćwierćfinał traktują jako SUKCES ahhahaha

3

Powiem tak odnośnie Traore jeszcze: lepszy on, wolę go od jakiś Abdów, Dżungli, czy Eliasów i innych wynalazków. Tylko to nie oznacza, że to jeszcze jest TEN poziom UCL. Sprowadźmy najpierw defensorów zdrowych i topowych, potem martwmy się o atak.

9

Ten optymizm to mają chyba kibice Realu. Jak można rozważać sprowadzenie takiego drewniaka??

4

Traore jest zwyczajnie średnim piłkarzem. Jak chcemy być średni, to go kupujmy, ale jak celujemy w UCL, to z dala od niego.

2

Luuk dzisiaj żywo wygląda.

2

Skład bez większych zarzutów, nie ma kim grać, więc trudno oczekiwać lepszego zestawienia na ten moment.

1

City gra bez pasji, Guardiola zabił w swoich piłkarzach radość z gry, tak to wygląda.

0

@Encore Zgadnij, kto ma go na kapitanie?

5

Rangnick podziękował Ronaldo za jego plątaninę z piłką i odesłał go na ławkę ahhaha Brawo, wreszcie może coś ruszy.

7

90+4: Bergwijn prawie wyrzucony z boiska
90+5: Bergwijn wyrównuje
90+6: Bergwijn strzela zwycięskiego gola

13

Ciekaw jestem, dlaczego mowa jest tutaj tylko o zawodnikach z tych najbardziej znanych klubów. Czemu np. nie zainteresują się Lacroixem z Wolfsburga, Davidem z Lille, czy Bissoumą z Brighton? Czemu tylko mówi się o tych uznanych markach w świecie sportu? Bo janusze znają te największe kluby, a te niszowe już mniej i nie byłoby wyświetleń od tych januszy? Tym bardziej, że ja wsrod piłkarzy z tego artykułu, nie widzę poza Haalandem osoby, która z marszu znacząco podniosłaby poziom gry i zapewniła przyszłość.

0

@Encore jesteś ekspertem od NBA?

11

Obudzili się po jakichś 5 latach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?