Woland10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2020
7 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 I to jest niesprawiedliwe w stosunku do Koemana, bo Koeman nie mógł liczyć na Dembele, a Xavi będzie miał Dembele. I teraz ludzie nie będą mieli dobrego układu odniesienia.
0
@DaPidejpi Jest bardzo dużo transmisji temu poświęconych.
0
Za pół godziny rozpoczyna się mecz o mistrzostwo świata w szachach. Carlsen spokojnie wygra.
0
@Vebrol to nie jest jego pierwszy sezon taki, w Juve też słabszym strzelal zdecydowanie częściej.
0
@Vebrol nie głupie jest to co piszesz, ale Ronaldo od dłuższego czasu nie przekonuje też w fazie wykończenia.
0
@Rewolucja123 tu chodzi o proporcje. Nie każda. Rb Lipsk z tego co pamiętam, to w 18/19 ponad 60% goli strzeliło w mniej niż 10 sekund od momentu odebrania piłki.
0
@maroon gdzie napisałem, że kibicuję United? Ja jestem kibicem dobrego soccera.
2
Rangnick w United bardzo mnie cieszy, ciekawi mnie, czy będzie mądry, będzie miał odwagę i posadzi Cristiano na ławce, czy się przestraszy niedzielnych kibiców i fanbojow, bo nie chce mi się wierzyć, że on uzna Portugalczyka za godnego jedenastki. No nie chce mi się wierzyc, on głupi nie jest, ma już swoje lata, ale myślę, że mental ma młody. To przecież od niego czerpali ci wielcy niemieccy trenerzy - Kloop, Tuchel, Nagelsmann... Mam nadzieję, że wreszcie zobaczę Gegenpressing w czerwonych diabłach, bo za Ole tego nie było kompletnie, za Ole to oni pod tym względem byli chyba nawet poniżej 15 miejsca w lidze. Rangnick nie lubi raczej tej barcelonskiej tiki taki, uważa, że posiadania dla samego posiadania piłki nie ma dużo sensu. Właśnie w takim Lipsku często jego drużyna strzelała zaraz po odbiorze piłki. I to mi się podoba. Tylko mówię, dobrych rzeczy nie da się wdrożyć z przepalonym, podstarzalym Portugalczykiem. Kto myślicie jest winowajcą zwolnienia Ole? Przecież w tamtym sezonie, bez Cristiano United było 2 w Premier League, a jak egoista przyszedl za grosze, bo go City nie chciało i mu Juve się znudziło, to widzimy, jak się sytuacja przedstawia. Koniec, poza tym nie zmieścisz Greenwooda, Bruno, Sancho, Rashforda, Ronaldo w jednym składzie, jeszcze z Fredem jako Dmem...
0
Haller = Lewandowski, jeśli tak patrzycie na liczbę goli.
City wygląda mi lepiej od Bayernu, Liverpool super, jednak Chelsea ma Tuchela i nie zdziwię się, jak obronią tytuł.
0
@Comfortable_ no nie musi, tylko co to ma wspólnego z moim komentarzem?
2
https://www.fcbarca.com/102595-katalonskie-media-barcelona-sprobuje-pozyskac-w-zimie-napastnika-arthura-cabrala,dyskusja-10977443.html
Trochę się przeterminował tam ten temat, więc wyjaśnię tutaj i odpowiem panu redaktorowi @blazeq
Ja oglądam przecież City i widzę kto jest kim. Ja znam Jesusa i on teraz jest prawym napastnikiem, ofensywnym pomocnikiem czasem. My chyba inaczej definiujemy 9. Ok, grał czasami jako 9, ale w tym sezonie tak nie gra, a jakoś City strzela. Nie mają 9 i są w stanie wygrywać.
Barcelona nie ma "skrzydłowych z golem"? Dembele, Fati, Depay... To, że nie strzelają tyle ile Mahrez czy Sterling z City to dlatego, że po pierwsze mają słabszą drużynę, a po drugie być może sami są słabsi.
Nie zobaczę zwycięzcy UCL bez bramkostrzelnego napastnika? A Chelsea Tuchela, najnowszy przykład, to jak wygrało? Kto tam jest jakiś super bramkostrzelny? Mieli 9 w wyjściowym składzie? Grali Havertzem, a Werner w wykończeniu zawodzil.
Finalista City też przecież doszło do finału bez 9, grali z KDB jako takim fałszywym napastnikiem i może by ten final wygrali, gdyby KDB nie doznał kontuzji. Nam trzeba kreowania lepszych i w większej ilości szans bramkowych, a zapewniam, że każdy z naszych piłkarzy potrafi wykończyć setkę.
0
@10LionelMessi10 Jesus nie jest 9.
0
@Ernestoo jakbyś wczoraj oglądał hit City vs PSG to bys może zauważył, że City potrafi stłamsić rywala bez żadnej 9.
15
Wg mnie problemem nie było to, że grał tak dużo, znaczy pośrednio było, ale bezpośrednią przyczyną kontuzji raczej były te chyba 2 tygodnie wakacji na początku sezonu. Lepiej byłoby, gdyby trenował trochę lżej, ale zachował rytm, niż żeby nagle po takim okresie ogromnego wysiłku miał na 2 tygodnie balować gdzieś z Puigiem. Organizm nie wiedział, co się dzieje i są teraz konsekwencje tego.
No cóż, życzę mu, żeby wrócił do zdrowia, bo jest potrzebny, drużyna go potrzebuje.
0
Nie, przykład Krzysztofa Piątka pokazuje, że nie można dać się nabrać na chwilową eksplozję formy. Skupmy się na kimś kreatywnym, ale też na defensorach. Bez 9 można grać.
0
@insp1re aha, czyli forma to są gole plus asysty. Zawsze myślałem, że forma to fizyczny i psychiczny stan zawodnika i to, co robi na boisku i poza nim.
0
@Dzemix111 ciekaw jestem, czy jakby Pochettino posadził ich, to czy następnego dnia byłby trenerem. Obawa jest, ale strach nie może być uzasadnieniem podejmowania celowo błędnych decyzji.
0
@Lub567 wiem, wg mnie ci szejkowie za bardzo się nie znają na piłce, w głowie mają tylko kasę.
0
@Dzemix111 o tym mówię, posadziłbym minimum Neymara. Messi też na ławce w takiej formie nie powinien zdziwić.
0
@Encore ale mnie nie interesuje, że to gwiazda w mediach. Nie masz formy, to siedź na ławce.
0
A takie były zachwyty nas PSG, jakiego to oni okienka nie mieli, kogo to oni nie nakupowali, Messi, Ramos, Wijnaldum, Donnarumma... Takie nazwiska, to robią wrażenie na niedzielnych kibicach, ale obeznany w świecie soccera człowiek mógł drogą dedukcji domyślić się, że to nie będzie funkcjonowało, że tym się nie stworzy drużyny, monolitu. No przepraszam, ale jak grasz Neymarem wracającym z imprezy, Messim bez formy, Mbappe bez formy, to nie spodziewaj się wyników. Oni ci do obrony nie wrócą. Druga sprawa to jest taktyka. Pochettino mnie tutaj trochę zadziwia, bo ja nie zagrałbym tak jak on, niską obroną. City ich pressingiem zjadło. Pokaz siły City, to kocham, pressing. Tam na dole widziałem komentarze, że przyjdzie zaraz Zidane, Ramos wróci i to się poukłada. No nie, Zidane jest marny taktycznie moim zdaniem, mimo tych lig mistrzów, to jednak tam miał samograja, tutaj Psg samograja nie ma. Ramos to jest już emeryt, widziałem wypowiedzi kogoś ze świata piłki, że po takiej kontuzji trudno jest wrócić, ba - zbliżyć się do poziomu sprzed kontuzji, poza tym łatwo moze się ona odnowić. Ja się zgadzam z tymi słowami. Największą nadzieją jest chyba powrót Lio do formy, bo w Neymara nie wierzę. Tez na miejscu Pochettino posadziłbym Neymara i zmieniłbym plan gry. Da się zmieścić na boisku całe to trio, ale jak ktoś nie ma formy, to niech nie gra.
0
@Stagiryta nie mówię, że Ty, ale tak podejrzewam, bo większość tak właśnie myśli.
1
@Stagiryta no to jest takie groteskowe myślenie, że patrzycie sobie na gole Lewego zamiast na kunszt Walkera.
0
@Stagiryta pewnie, dawajcie złota piłkę Lewemu, który dopełnia prawie zawsze formalności i strzela w bardzo łatwych sytuacjach...
1
@kuz ziomek z Cracovii nie gra w UCL.
0
@Stagiryta no to wy się śmiejecie, a Walker robi swoje i wygrywa kolejne mecze.
1
Jak dawałem Walkera do top5 złotej piłki, to się ze mnie śmiali...
0
Jeszcze 3!! Psg teraz siadnie psychicznie i Mahrez postrzela.
0
@Comentateiro wolne żarty, City zaraz strzeli.
1
Szybkie wnioski w przerwie: City powinno prowadzić dużo już, ale wykończenie szwankuje. Psg nie istnieje, pressing City robi wrażenie. Mbappe gorzej gra od Dembele wczoraj. Stawiałem 4 do 1 dla City.