Cieszy Messi i szybkie ataki i skuteczność w pierwszej połowie. Wygląda że po urazie naszego Cracka niema juz śladu :) Niestety obrona nadal martwi i to nawet w meczu w Valencją... A co kiedy kiedy przyjdą wiele silniejsi rywale ?
Fakt że są takie komentarze ale to wyjątki a prawdziwi fani realu są oburzeni czytałem tam komentarze i piszą że wiele wsparcia przesyłają . po co tak piszesz żeby co większą nienawiść do nich mieć ? niema sensu... zwróć uwagę na komentarze ludzi z realu typu : "Zdrowia Tito!" , "Szybkiego powrotu do zdrowia jestesmy z toba Tito !" , "Szybkiego powrotu do zdrowia i mnóstwa sił na walkę, która, mam nadzieję, będzie wygrana przez Pana Trenera! :)"
Komentarze
0
mam to samo ! masakra i nie da sie tego obejść
1
Kolego wszystko dobrze z główką ?:) spokojnie bo pisząc komentarze podnieciles sie jak 6 latek który zobaczył program dla dorosłych...
0
Cieszy Messi i szybkie ataki i skuteczność w pierwszej połowie. Wygląda że po urazie naszego Cracka niema juz śladu :) Niestety obrona nadal martwi i to nawet w meczu w Valencją... A co kiedy kiedy przyjdą wiele silniejsi rywale ?
0
Co do Bale'a to szok jaką robią "szopkę" żeby wypromować swoje kluby i zawodnika... bo powiedzcie po co się zwleka do końca z czymś co jest pewne ?:)
0
Nie mieliście jakiego obrazka dać ?:D Ten wygląda co najmniej sprośnie :D
1
Kolego wszystko dobrze z główką ?:) spokojnie bo pisząc komentarze podnieciles sie jak 6 latek który zobaczył program dla dorosłych...
0
WSPANIAŁY ARTYKUŁ !! Wielkie brawa dla autora ! Wierzymy ! I wyczekujemy jutrzejszej remontady i wspaniałego "come back" !
0
buba100111
Fakt że są takie komentarze ale to wyjątki a prawdziwi fani realu są oburzeni czytałem tam komentarze i piszą że wiele wsparcia przesyłają . po co tak piszesz żeby co większą nienawiść do nich mieć ? niema sensu... zwróć uwagę na komentarze ludzi z realu typu : "Zdrowia Tito!" , "Szybkiego powrotu do zdrowia jestesmy z toba Tito !" , "Szybkiego powrotu do zdrowia i mnóstwa sił na walkę, która, mam nadzieję, będzie wygrana przez Pana Trenera! :)"
0
Więc rekord Mullera to tylko kwestia 1 lub 2 spotkać :)
0
Nie mieliście jakiego obrazka dać ?:D Ten wygląda co najmniej sprośnie :D