O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barca, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 5056
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 1

Komentarze

0

mam to samo ! masakra i nie da sie tego obejść

1

Kolego wszystko dobrze z główką ?:) spokojnie bo pisząc komentarze podnieciles sie jak 6 latek który zobaczył program dla dorosłych...

0

Cieszy Messi i szybkie ataki i skuteczność w pierwszej połowie. Wygląda że po urazie naszego Cracka niema juz śladu :) Niestety obrona nadal martwi i to nawet w meczu w Valencją... A co kiedy kiedy przyjdą wiele silniejsi rywale ?

0

Co do Bale'a to szok jaką robią "szopkę" żeby wypromować swoje kluby i zawodnika... bo powiedzcie po co się zwleka do końca z czymś co jest pewne ?:)

0

Nie mieliście jakiego obrazka dać ?:D Ten wygląda co najmniej sprośnie :D

Zobacz wszystkie

1

Kolego wszystko dobrze z główką ?:) spokojnie bo pisząc komentarze podnieciles sie jak 6 latek który zobaczył program dla dorosłych...

0

WSPANIAŁY ARTYKUŁ !! Wielkie brawa dla autora ! Wierzymy ! I wyczekujemy jutrzejszej remontady i wspaniałego "come back" !

0

buba100111

Fakt że są takie komentarze ale to wyjątki a prawdziwi fani realu są oburzeni czytałem tam komentarze i piszą że wiele wsparcia przesyłają . po co tak piszesz żeby co większą nienawiść do nich mieć ? niema sensu... zwróć uwagę na komentarze ludzi z realu typu : "Zdrowia Tito!" , "Szybkiego powrotu do zdrowia jestesmy z toba Tito !" , "Szybkiego powrotu do zdrowia i mnóstwa sił na walkę, która, mam nadzieję, będzie wygrana przez Pana Trenera! :)"

0

Więc rekord Mullera to tylko kwestia 1 lub 2 spotkać :)

0

Nie mieliście jakiego obrazka dać ?:D Ten wygląda co najmniej sprośnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?