nie do końca jestem przekonany w to co on mówi. Nagle by mieli odzyskać formę? Oby miał rację, ale z obecną formą każdej formacji nie wygląda to różowo, chłopaki grają wolno przewidywalnie bez pomysłu, na dodatek większość akcji robi albo Iniesta albo Messi który nie jest walczakiem i po stracie piłki chodzi po boisku i czeka na nią. Tito wróć może morale druzyny się podniosą i uwierzą że potrafią grać w piłkę na najwyższym poziomie.
trzeba umieć przegrywać a nawet jak sędiza robi pod górę trzymać nerwy na wodzy. Moim zdaniem nie było by takiego biadolenia jakby chłopaki byli w formie i grali tak jak wcześniej. Potrzeba nam nowych świeżych graczy co wniosą trochę ożywienia do drużyny!
obojętnie kto by tam nie stał w bramce to i tak bedzie licho. obrona w tym sezonie jest w katastrofalnej formie i Valdes też nie jest jakimś mega bramkarzem. Szkoda tylko że nie może grać bo niewiele mu już meczy zostało przed opuszczeniem BARCY. Ligę mamy wygraną teraz tylko trzeba mieć nadzieję że stanie się jakiś cud i przejdziemy Milan co będzie bardzo trudne ale mimo wszystko wierzę że realne. Kara wydaję mi się ciut za duża 3 mecze w zupełności by wystarczyły!
BARCa jest poprostu w dołku, forma jak zwykle to bywa w lutym i marcu daleka od ideału. Trenera brak to i morale zawodników jest nie takie, wiem coś o tym bo każdy kto zastępował u Nas trenera gdzie kiedyś trenowałem miał go za przeproszeniem "gdzieś". Inaczej się gra jak jest osoba z którą trenujesz na codzien i z którą jest wszystko ustalane inaczej jak ktoś go zastępuje i na dodatek nie ma zbyt dużego pojęcia o tym. Pozdro dla wszystkich Cules BARCa na dobre i na złe
trzeba umieć przegrywać a nawet jak sędiza robi pod górę trzymać nerwy na wodzy. Moim zdaniem nie było by takiego biadolenia jakby chłopaki byli w formie i grali tak jak wcześniej. Potrzeba nam nowych świeżych graczy co wniosą trochę ożywienia do drużyny!
nie do końca jestem przekonany w to co on mówi. Nagle by mieli odzyskać formę? Oby miał rację, ale z obecną formą każdej formacji nie wygląda to różowo, chłopaki grają wolno przewidywalnie bez pomysłu, na dodatek większość akcji robi albo Iniesta albo Messi który nie jest walczakiem i po stracie piłki chodzi po boisku i czeka na nią. Tito wróć może morale druzyny się podniosą i uwierzą że potrafią grać w piłkę na najwyższym poziomie.
BARCa jest poprostu w dołku, forma jak zwykle to bywa w lutym i marcu daleka od ideału. Trenera brak to i morale zawodników jest nie takie, wiem coś o tym bo każdy kto zastępował u Nas trenera gdzie kiedyś trenowałem miał go za przeproszeniem "gdzieś". Inaczej się gra jak jest osoba z którą trenujesz na codzien i z którą jest wszystko ustalane inaczej jak ktoś go zastępuje i na dodatek nie ma zbyt dużego pojęcia o tym. Pozdro dla wszystkich Cules BARCa na dobre i na złe
obojętnie kto by tam nie stał w bramce to i tak bedzie licho. obrona w tym sezonie jest w katastrofalnej formie i Valdes też nie jest jakimś mega bramkarzem. Szkoda tylko że nie może grać bo niewiele mu już meczy zostało przed opuszczeniem BARCY. Ligę mamy wygraną teraz tylko trzeba mieć nadzieję że stanie się jakiś cud i przejdziemy Milan co będzie bardzo trudne ale mimo wszystko wierzę że realne. Kara wydaję mi się ciut za duża 3 mecze w zupełności by wystarczyły!
Komentarze
0
nie do końca jestem przekonany w to co on mówi. Nagle by mieli odzyskać formę? Oby miał rację, ale z obecną formą każdej formacji nie wygląda to różowo, chłopaki grają wolno przewidywalnie bez pomysłu, na dodatek większość akcji robi albo Iniesta albo Messi który nie jest walczakiem i po stracie piłki chodzi po boisku i czeka na nią. Tito wróć może morale druzyny się podniosą i uwierzą że potrafią grać w piłkę na najwyższym poziomie.
0
trzeba umieć przegrywać a nawet jak sędiza robi pod górę trzymać nerwy na wodzy. Moim zdaniem nie było by takiego biadolenia jakby chłopaki byli w formie i grali tak jak wcześniej. Potrzeba nam nowych świeżych graczy co wniosą trochę ożywienia do drużyny!
0
obojętnie kto by tam nie stał w bramce to i tak bedzie licho. obrona w tym sezonie jest w katastrofalnej formie i Valdes też nie jest jakimś mega bramkarzem. Szkoda tylko że nie może grać bo niewiele mu już meczy zostało przed opuszczeniem BARCY. Ligę mamy wygraną teraz tylko trzeba mieć nadzieję że stanie się jakiś cud i przejdziemy Milan co będzie bardzo trudne ale mimo wszystko wierzę że realne. Kara wydaję mi się ciut za duża 3 mecze w zupełności by wystarczyły!
0
BARCa jest poprostu w dołku, forma jak zwykle to bywa w lutym i marcu daleka od ideału. Trenera brak to i morale zawodników jest nie takie, wiem coś o tym bo każdy kto zastępował u Nas trenera gdzie kiedyś trenowałem miał go za przeproszeniem "gdzieś". Inaczej się gra jak jest osoba z którą trenujesz na codzien i z którą jest wszystko ustalane inaczej jak ktoś go zastępuje i na dodatek nie ma zbyt dużego pojęcia o tym. Pozdro dla wszystkich Cules BARCa na dobre i na złe
0
elegancko, teraz czas na zgranie zespołu i na podbój Europy ruszamy :)
0
elegancko, teraz czas na zgranie zespołu i na podbój Europy ruszamy :)
0
trzeba umieć przegrywać a nawet jak sędiza robi pod górę trzymać nerwy na wodzy. Moim zdaniem nie było by takiego biadolenia jakby chłopaki byli w formie i grali tak jak wcześniej. Potrzeba nam nowych świeżych graczy co wniosą trochę ożywienia do drużyny!
0
nie do końca jestem przekonany w to co on mówi. Nagle by mieli odzyskać formę? Oby miał rację, ale z obecną formą każdej formacji nie wygląda to różowo, chłopaki grają wolno przewidywalnie bez pomysłu, na dodatek większość akcji robi albo Iniesta albo Messi który nie jest walczakiem i po stracie piłki chodzi po boisku i czeka na nią. Tito wróć może morale druzyny się podniosą i uwierzą że potrafią grać w piłkę na najwyższym poziomie.
0
BARCa jest poprostu w dołku, forma jak zwykle to bywa w lutym i marcu daleka od ideału. Trenera brak to i morale zawodników jest nie takie, wiem coś o tym bo każdy kto zastępował u Nas trenera gdzie kiedyś trenowałem miał go za przeproszeniem "gdzieś". Inaczej się gra jak jest osoba z którą trenujesz na codzien i z którą jest wszystko ustalane inaczej jak ktoś go zastępuje i na dodatek nie ma zbyt dużego pojęcia o tym. Pozdro dla wszystkich Cules BARCa na dobre i na złe
0
obojętnie kto by tam nie stał w bramce to i tak bedzie licho. obrona w tym sezonie jest w katastrofalnej formie i Valdes też nie jest jakimś mega bramkarzem. Szkoda tylko że nie może grać bo niewiele mu już meczy zostało przed opuszczeniem BARCY. Ligę mamy wygraną teraz tylko trzeba mieć nadzieję że stanie się jakiś cud i przejdziemy Milan co będzie bardzo trudne ale mimo wszystko wierzę że realne. Kara wydaję mi się ciut za duża 3 mecze w zupełności by wystarczyły!