Wszolkinho
Dołączył/a: styczeń 2018
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym bardzo chciał, żeby Barca troszkę wzięła przykład z Białasów i skupiła się głównie na LM, bo nieskromnie mówiąć ligę już mamy w kieszeni, a trochę chłodnej głowy nie zaszkodzi. Ligę spokojnie można dociągnąć kimś z ławki, a pierwszoplanowych graczy oszczędzić na Ligę Mistrzów.
0
Zwykło sie mawiać, że lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać jak to na PL przystało :-)
1
Dzisiaj niech lecą na całość i niech nie oszczędzają rywala, żeby na drugi mecz mieć pewną przewagę. W takim gazie to i bez tej dwójki damy radę i sięgniemy po CdR!!!
0
Brak słów z jaką łatwością im to wszystko wychodzi. Cieszę się jak dziecko
1
No tak bo gra z PEWNYM słabiutkim zespołem w środku sezonu to byłaby straszna dekoncentracja dla drużyny, a tak pograją sobie na najwyższym poziomie. Mogli trafić gorzej :-P
15
Tak patrzę na te wszystkie mordy i aż się micha cieszy :-) Już nie mogę się doczekać miny mojego kuzynka białaska z reakcją na nasz skład przy następnym GD!!!!!!