Wujek_Albert
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tourne to tourne, a królik to nie zając, a pieczarka to nie grzyb.
Można sobie tłumaczyć na milion pięćset sto dziewięćset sposobów.
Zawsze się tym chełpiłem, że Barca ma czyste koszulki, ale jakiś taki "bolec" jest, bo był epizod z reklamami i tyle w temacie.
0
Mimo wszystko wzięli pieniądze za reklamę. Tłumaczenie, ze to wyjazdówki jest śmieszne. Trudno było minęło, ale liczy jako koszulki z reklamą
0
Pingwinek
Azjatyckie tourne w Japonii w 1990 roku.
http://c.wrzuta.pl/wi3178/adcd8656002743184bfd6f61/0/1
http://w179.wrzuta.pl/sr/d/1xQ0q8Zz2bE/2
http://c.wrzuta.pl/wi17815/27f2631e001f6c174bfd6fce/0/3
0
D&G
Ku Twojemu zdziwieniu, Barca już miała w historii reklamę na koszulkach i to komercyjną nie charytatywną.
Żeby nie było, jestem za zachowaniem czystości na koszulkach, ale tradycja można liczyć "od lat", nie "od zawsze"
0
BTW
Eto'o jest nominowany w 99% przez grę dla Barcy, więc powinien zostać podkreślony jako nasz.
0
Pewny jestem, że moderatorzy strony sami nie mogą uwierzyć, że taki temat a takie rozmowy na nim lecą ;)
Na Polsacie Sport i P.S Extra nie ma niestety meczu.
Zaskoczę Was i na TVN Meteo też go nie ma ;)
Jednakże dziwię się Wam wszyscy chcecie wstać na ten mecz, a siedzicie tu i popychacie pierdoły zamiast iść spać i dopingować Barcie rano. Owa strona podałaby już strony z dostępem do TV, a skoro takiej nie ma, mecz będzie na internecie. A skoro wszyscy jesteśmy tutaj znaczy, że... mamy internet!!
Problem z głowy
Dobranoc
0
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,6865033,Transfery__Zlatan_Ibrahimovic_w_Barcelonie_ze_zlamana.html
0
k*rwa...
0
mam takie pytanko... co z Henrique?
0
Czekamy na oficjalne potwierdzenie. Na razie to domysły
0
Niestety mi to przypomina akcje sprzed roku. Kiedy Barcelona się wzmacniała co dzień praktycznie, tu Dani tam Keita, Pique, Caceres, Hleb a Real mało kogo kupił. Nie jestem fanem wielkich przemian, ale potrzebna jest świeża krew. Nie podoba mi się zachowanie klubu, Luis Felipe powinien być już dawno zaklepany, Mascherano winien był witać się z Toure, Keitą i Sergio B. A Keirrirson albo powinien być włączony do zespołu, albo sfinalizować 'serial' z Villą. Jakby nie patrzeć, a trzeba dodać akcję z Eto'o jestem zawiedziony postawą zarządu. Zhirkov powiedział, że chciałby grać w Barcie i żadnego ruchu i już dołączył lub też dołączy do Chelsea. Bruno Alves podobna sytuacja niby przychodzi a nie ma żadnego ruchu. Oby nas nie spotkało to co Real w minionym sezonie.
0
Looky- załóżmy że nagiął artykuł, ale tak samo gadali o Valdesie. a zaprzeczyć może każdy. Eto nigdy nie był 100% za Barca, więc tego typu zachowanie pasuje jak ulał do niego
0
Policzek dla Eto'o, wszyscy dostają podwyżkę on nie. Niech odejdzie już i będzie spokój
0
Stracony
0
cules999- przeczytaj artykuł. To co mówisz jest dość śmieszne. O takim wykręcaniu się właśnie pisze autor. Zrzuci na gazety, że niedoinformowane i będzie git??
Barcelona to klub, a nie sklep
0
hidalgo4- negocjując z jednym trzeba pamiętać o innych. Jest napisane, że chelsea go również chce. Więc trzeba być wszędzie czujnym. A to nie jest na pewno jeden i ten sam agent, który negocjuje z Villa i Riberrym :D ;]
0
la ramba - śmieszysz mnie ;]
0
Pieprzyć Wasze gadanie...Guardiola wie co robi. Stara się powtórzyć sukces więc trza czekać na następny sezon ;]
0
Jestem za Forlanem ;]
Starszy doświadczony, mniej kasy i dzięki temu Eto'o zostanie. Ibra nie ma kondycji zbytnio. Mało kiedy gra pełne 90 minut.
0
Szkoda, ale lepiej że odchodzi w chwale niż jako średniak za rok :)
Visca el Barca
0
To co różni Nas od Realu ;]
"Nowy-stary prezes Florentino Perez szumnie zapowiada totalną metamorfozę Królewskich. W swych populizmach żongluje wielkimi nazwiskami i obiecuje wprowadzać do składu wychowanków, tak jak czyni to Josep Guardiola."
Trener w Realu jest dodatkiem, u nas mózgiem
Piękny tekst. Tylko czekać na następny sezon.
Visca el Barca
0
hans52- czytaj uważnie
"Pod koniec sierpnia gotowe będą legitymacje, które będą potwierdzeniem członkostwa na sezon 2009/2010." :P
0
Powiem tak ;]
Kto nie przyjdzie, albo zostanie zdecyduje Pep Guardiola. Ufam mu dlatego jestem spokojny. Człowiek wie co robi. Trzeba tylko wierzyć w trafność transferów. A co do Pereza, powodzenia. Chciałbym by La Liga była silniejsza. Jak Anglia Chelsea, MU, Arsenal, Liverpool. Włochy Inter, Juve, Roma, Fiorentina, Milan. Jakby tak Valencia i Real się podniosły z Sevillą także byłoby wspaniale. Ciekawe, pełne emocji pojedynki. Dzięki czemu Barcelona będzie musiała jeszcze lepiej grać. Już nie będzie oczekiwania typu "Pokaż mi jak zagrasz z Anglikami..." ;]
Visca el Barca
0
kurde, miałem tam być...
0
Witam
Mam takie skromne pytanie. Czy to dzisiaj jest fiesta z okazji Mistrza?
Jeśli tak, czy www.fcbarca.com szykuje jakąś relacje z owej imprezy?
0
allbundy- nie ma jeszcze Abidala a to już tworzy kłopot
0
brawo dla Pepa ;] trza dać pograć rezerwom. Jak taki Gudi się dobrze pokaże to jego cena wzrośnie xD. Nawet jeśli przegramy to dobrze, niech odpoczną należy im się. Cały sezon na wielkich obrotach. Jedynie ten Eto'o może o pichichi, może o przełamanie złej passy. Jednakże kontuzja to kontuzja i może wykluczyć...
Campeones!!
0
deja vu? z pierwszym akapitem? http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=27029
0
Preza- w sumie to Valdes :D zabalował sobie :P
0
simic- sądzę, że jak Barca się rozkręci to, MU swoją siłą nas nie przestraszy.
Co do pomocy masz racje, ale stawiać Caceresa to wg kiepski pomysł, bo koleś jest nieograny. Ciężko będzie ale trza pokazać kto tu rządzi ;]