0

Moim zdaniem powinien wrócić. Nie rozumiem polityki klubu, który chce się pozbyć młodych wychowanków za grosze, a w zamian sprowadzać np. 30 letniego Nolito. Gdzie tu sens?

0

Jako treningowe spoko, ale meczowe nie bardzo

0

Bardzo interesujący artykuł -_-

0

Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę

0

W 100% popieram

0

Po tym sezonie w Monako powinien przejść do Barcy i tyle

0

Szkoda że Villa w ogóle odchodzi i za taką cenę, jest znakomitym piłkarzem mimo swego wieku, dlatego powinien był zostać w Barsie

0

Słyszałem że dobra polszczyzna u ciebie

0

weź nie pisz takich komentarzy, bo pod każdym artykułem jest takie gowno przez ciebie napisane

0

dorzbe ale jeszcze sprzedać VV, Fontasa, Affelaya, Cuence, Bojana i kupić Hummelsa bo na Silvę trzeba długo czekać

0

Villa musi zostać bo taki napastnik jak on jest nam bardzo potrzebny

0

Nigdy w życiu, Handanovic to dobry gracz ale nie tak dobry jak Cesc, który jest nam bardzo potrzebny

0

Moim zdaniem powinniśmy sprzedać Cuence, VV, Affelaya, Bojana i Fontasa, a kupić za to trzech piłkarzy czyli Hummelsa, Handanowica i Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?