Wybik99Veb
Dołączył/a: maj 2013
Jelenia Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem powinien wrócić. Nie rozumiem polityki klubu, który chce się pozbyć młodych wychowanków za grosze, a w zamian sprowadzać np. 30 letniego Nolito. Gdzie tu sens?
0
Jako treningowe spoko, ale meczowe nie bardzo
0
Bardzo interesujący artykuł -_-
0
Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę
0
W 100% popieram
0
Po tym sezonie w Monako powinien przejść do Barcy i tyle
0
Szkoda że Villa w ogóle odchodzi i za taką cenę, jest znakomitym piłkarzem mimo swego wieku, dlatego powinien był zostać w Barsie
0
Słyszałem że dobra polszczyzna u ciebie
0
weź nie pisz takich komentarzy, bo pod każdym artykułem jest takie gowno przez ciebie napisane
0
dorzbe ale jeszcze sprzedać VV, Fontasa, Affelaya, Cuence, Bojana i kupić Hummelsa bo na Silvę trzeba długo czekać
0
Villa musi zostać bo taki napastnik jak on jest nam bardzo potrzebny
0
Nigdy w życiu, Handanovic to dobry gracz ale nie tak dobry jak Cesc, który jest nam bardzo potrzebny
0
Moim zdaniem powinniśmy sprzedać Cuence, VV, Affelaya, Bojana i Fontasa, a kupić za to trzech piłkarzy czyli Hummelsa, Handanowica i Neymara.